GAWAG dostarcza wagi samochodowe największym markom w Polsce. Wrocław to siedziba części z nich

Wagi samochodowe GAWAG to sprawdzona marka

Na rynku działamy od ponad 30 lat. W tym czasie zebraliśmy szereg doświadczeń, które umożliwiają nam produkcję, sprzedaż, montaż oraz serwis najnowocześniejszych wag przemysłowych – w tym wag samochodowych, wag kolejowych, wag platformowych i paletowych oraz wag zbiornikowych. Zaufały nam największe polskie marki, w tym KGHM, LOT, ZOTT, czy Polpharma. Dodatkowo, wykonujemy również wagi i systemy do stref zagrożonych wybuchem EEx.

Zadzwoń:

Wrocław – siedziba największych firm w Polsce

Wrocław jest jednym z największych miast Polski, a co za tym idzie, jest siedzibą wielu firm, których działanie opiera się na sprawnym i szybkim transporcie towarów. Jednak na transport tego typu nałożone jest wiele wymogów, których firmy muszą przestrzegać. Do jednych z najbardziej restrykcyjnych należy waga pojazdów. Wagi samochodowe GAWAG zapewniają pełną kontrolę nad Twoimi dostawami, dostarczając Ci wszelkich informacji na temat danego transportu.

Dostosowujemy się do wszystkich potrzeb naszych Klientów

Jesteśmy bardzo elastyczni w naszej ofercie, dzięki czemu spełniamy wszystkie wymogi stawiane przez naszych Klientów. Świetnym przykładem są wagi najazdowe dostępne w wielu rozwiązaniach konstrukcyjnych. W miarę potrzeb, możemy zamontować wagę najazdową lub zagłębioną wbudowaną na równi z poziomem jezdni. Do tego, możemy wykorzystać konstrukcję stalową lub stalowo-betonową, wylewaną na miejscu – wszystko po to, żeby Twojej firmie pracowało się jeszcze bardziej komfortowo.

Przy tym, jesteśmy pewni jakości naszego sprzętu, dlatego udzielamy na nasze wagi 3 letniej gwarancji. Co więcej, na nasze podzespoły oferujemy aż 10 lat gwarancji. Nie pozwól swojej firmie zostać w tyle i postaw na wagi samochodowe GAWAG – absolutnego lidera w branży.