Wagi samochodowe Wrocław

GAWAG dostarcza wagi samochodowe największym markom w Polsce. Wrocław to siedziba części z nich

Wagi samochodowe GAWAG to sprawdzona marka

wagi wrocławNa rynku działamy od ponad 30 lat. W tym czasie zebraliśmy szereg doświadczeń, które umożliwiają nam produkcję, sprzedaż, montaż oraz serwis najnowocześniejszych wag przemysłowych – w tym wag samochodowych, wag kolejowych, wag platformowych i paletowych oraz wag zbiornikowych. Zaufały nam największe polskie marki, w tym KGHM, LOT, ZOTT, czy Polpharma. Dodatkowo, wykonujemy również wagi i systemy do stref zagrożonych wybuchem EEx.

Wrocław – siedziba największych firm w Polsce

Wrocław jest jednym z największych miast Polski, a co za tym idzie, jest siedzibą wielu firm, których działanie opiera się na sprawnym i szybkim transporcie towarów. Jednak na transport tego typu nałożone jest wiele wymogów, których firmy muszą przestrzegać. Do jednych z najbardziej restrykcyjnych należy waga pojazdów. Wagi samochodowe GAWAG zapewniają pełną kontrolę nad Twoimi dostawami, dostarczając Ci wszelkich informacji na temat danego transportu.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

Dostosowujemy się do wszystkich potrzeb naszych Klientów

Jesteśmy bardzo elastyczni w naszej ofercie, dzięki czemu spełniamy wszystkie wymogi stawiane przez naszych Klientów. Świetnym przykładem są wagi najazdowe dostępne w wielu rozwiązaniach konstrukcyjnych. W miarę potrzeb, możemy zamontować wagę najazdową lub zagłębioną wbudowaną na równi z poziomem jezdni. Do tego, możemy wykorzystać konstrukcję stalową lub stalowo-betonową, wylewaną na miejscu – wszystko po to, żeby Twojej firmie pracowało się jeszcze bardziej komfortowo.

Przy tym, jesteśmy pewni jakości naszego sprzętu, dlatego udzielamy na nasze wagi 3 letniej gwarancji. Co więcej, na nasze podzespoły oferujemy aż 10 lat gwarancji. Nie pozwól swojej firmie zostać w tyle i postaw na wagi samochodowe GAWAG – absolutnego lidera w branży.

wagi samochodowe wrocław waga samochodowa wrocław

Zobacz wagi samochodowe w Twojej okolicy:

  Michał kacperski z Wrocławia

  GAWAG to solidna i sprawdzona firma. Mają najlepsze wagi samochodowe. Wrocław może w pełni korzystać z ich usług, wszystko jest realizowane na czas, nie ma żadnych zastojów czy wpadek. Waga najazdowa wyszła pierwszorzędnie, nie pierwszy raz zresztą.

  Sylwester.Z z Wrocławia

  Jestem naprawdę zadowolony z tego, jak sprawdza się nowa waga samochodowa. Wrocław polecił zwrócić się z problemem do was, a ja się nie zawiodłem, waga zagłębiona o głębokim fundamencie jest po prostu nieoceniona. Niezwykle precyzyjna i nigdy się nie myli, a to, co miałem wcześniej, było po prostu słabe.

  Zuzanna Tomczak z Wrocławia

  GAWAG ma najlepsze wagi samochodowe we Wrocławiu i przekonałam się o tym już jakiś czas temu, przy okazji odebrania pierwszej wagi najazdowej. Teraz GAWAG skończył pracę nad drugim zlecenie, kolejną wagą najazdową i po raz kolejny wyszło bez zarzutu. To sumienna i dokładna firma, bardzo mi zaimponowali profesjonalizmem.