Wagi przemysłowe

Wagi przemysłowe dla dużych i małych przedsiębiorców

Elektroniczne wagi przemysłowe to dzisiaj absolutny „must-have” dla każdego przedsiębiorstwa dokonującego pomiarów masy. Urządzenia te powinny cechować się płynnym i szybkim procesem określania ciężaru produktu umieszczonego na nośni. W ofercie firmy GAWAG znajdą Państwo tylko najwyższej jakości sprzęt od renomowanego producenta – OHAUS. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku wiemy, jak ważne jest wychodzenie naprzeciw indywidualnym potrzebom każdego Klienta, dlatego stale poszerzamy nasz katalog o dodatkowe pozycje.

Pobierz aktualny katalog wag przemysłowych:

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

Wagi przemysłowe różnego rodzaju

Portfolio GAWAG zawiera różnorodne wagi przemysłowe. Aby sprostać wymaganiom Klientów z rozmaitych dziedzin i branży, proponujemy między innymi modele kalkulacyjne, liczące, pomostowe czy platformowe. Artykuły są wykonane z najwyższej jakości materiałów i posiadają gwarancję producenta. Ponadto, wyróżniają je atrakcyjne ceny! Niezależnie od skali przedsiębiorstwa, jeżeli szukasz odpowiedniej dla siebie elektronicznej wagi przemysłowej – koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

O legalizacji wag przemysłowych przeczytasz tutaj.

  Konieczny z Płocka

  Potrzebne były mi nowe wagi inwentarzowe do bydła jeszcze w tym roku. Miałem problem z wyborem producenta, bo jest ich na rynku naprawdę wiele. Dzwoniłem po wielu firmach, ale nikt nie był w stanie zrealizować zlecenia w interesującym mnie terminie. Na szczęście w udało mi się zrealizować wagę z Gawag

  Urbański z Włocławka

  Potrzebna mi była waga przemysłowa o wysokiej rozdzielczości ok. 30000-35000 z opcją auto tara i jednostką użytkownika. Miałem niemały problem, aby znaleźć taką wagę na polskim rynku. Już myślałem, że nie będę miał wyjścia i będę musiał sprowadzić wagę zza granicy, co znaczyłoby dla mnie o wiele większy koszt. Na szczęście taką wagę znalazłem w Gawag. Dobry wybór!

  Stefan z Kołobrzegu

  Bardzo mi zależało, żeby wybrać dobrej jakości wagi przemysłowe. Ceny nie były dla mnie istotne - ważniejsze były odpowiednie mierniki. Jestem bardzo zadowolony z szybkiej realizacji oraz dobrego kontaktu ze specjalistami GAWAG.