Wilgotnościomierz ziarna

Wilgotnościomierz ziarna. GAWAG proponuje najlepsze modele

Wilgotnościomierz ziarna to sprzęt, który powinien znaleźć się w każdym prosperującym gospodarstwie rolnym. Dzięki niemu szybko i bardzo dokładnie sprawdzisz wilgotność dla wszystkich najpopularniejszych nasion zbóż.

Nasz wilgotnościomierz ziarna wykorzystuje w swoich pomiarach analizę dokonywaną w trzech prostych krokach, a same wyniki otrzymujesz już po 5 sekundach! To zdecydowanie poprawia wydajność całej pracy, przy jednoczesnej gwarancji, że wszystkie pomiary zachowają najwyższej próby dokładność. Masz na to naszą gwarancję. W GAWAG stawiamy tylko na najlepszy sprzęt.

wilgotnościomierz do ziarna wilgotnościomierz ziarna

Wilgotnościomierz ziarna

Nasi Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie. GAWAG tworzy szereg najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Zastanawiasz się, jaki wilgotnościomierz do ziarna powinieneś dobrać? Który model najlepiej sprawdzi się w Twoim gospodarstwie? Nie musisz się martwić – pomożemy Ci, udzielając wszelkich niezbędnych wskazówek oraz odpowiadając na wszystkie nurtujące Cię pytania. Chcemy Ci pomóc dobrać taki sprzęt, który pomoże Ci rozwinąć swój biznes. Tak działamy od lat i za takie podejście cenią nas nasi Klienci.

Zapewniamy skuteczny sprzęt

Wilgotnościomierz ziarna jest łatwy w użyciu, nie będziesz więc mieć żadnego problemu z obsługą. Do tego proponowane przez nas modele wyposażone są w czytelne wyświetlacze LCD, które przedstawią Ci wszystkie niezbędne informacje. To właśnie najwyższy komfort użytkowania oraz precyzja i wytrzymałość są najważniejszymi cechami wilgotnościomierza ziarna.

Do jego funkcji należy także oznaczanie wilgotności w zakresie 3%-45%. Do tego automatyczna kompensacja temperatury, konfiguracja kategorii i automatyczne wyłączanie. A wszystko to opakowane w urządzenie niewielkich rozmiarów, które choć niepozorne, stanowi podstawę funkcjonowania nowoczesnego gospodarstwa. Jeśli chcesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów, daj nam znać. Pomożemy Ci wybrać najodpowiedniejszy sprzęt.

autoryzowany dealer ohaus