W GAWAG znajdziesz również wysokiej klasy wagi magazynowe. Dzięki temu, że dysponujemy własną halą produkcyjną, możemy w pełni dostosować oferowany sprzęt do potrzeb Klienta. Specyfika pracy Twojej firmy wymaga specjalistycznego sprzętu, np. wysokowydajnych akumulatorów, dzięki którym waga będzie działać o wiele dłużej bez konieczności ładowania? Nie ma problemu. Nasze wagi magazynowe trafiają do całego kraju właśnie dzięki swojej uniwersalności. Na nie po prostu warto stawiać.

Wagi magazynowe. Zapewnij sobie skuteczną pracę

Chcesz mieć pewność, że nasze wagi magazynowe wyróżnia najwyższa jakość? Nie rzucamy słów na wiatr – możesz z łatwością sprawdzić, ile certyfikatów posiadają nasze produkty. Dysponujemy m.in. certyfikatem ISO, wszystkimi niezbędnymi dopuszczeniami na terenie Unii Europejskiej, czy specjalną autoryzacją marki Mettler Toledo – jednego z największych producentów układów pomiarowych. Jesteśmy jedną z zaledwie trzech firm, które mogą się tym pochwalić.

Na każdy sprzęt udzielamy gwarancji

Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. Do tego, udzielamy im aż 3-letniej gwarancji na wagę, zaś gwarancja podzespołów to aż 10 lat. To właśnie dzięki szacunkowi zarówno do jakości naszych wag, jak i naszych Klientów, zyskaliśmy zaufanie takich marek, jak ZOTT, KGHM, czy LOT. To jedne z największych przedsiębiorstw, które działają w naszym kraju. Fakt, że nasze wagi, w tym wagi magazynowe, służą właśnie im, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i motywacją do dalszego rozwoju.

Nasze wagi magazynowe wykonujemy z niezwykle trwałych materiałów, dzięki czemu mogą wytrzymywać obciążenia wynikające ze specyfiki naprawdę różnych branż. Do tego, posiadają naprawdę wydajne akumulatory, dlatego mogą pracować w miejscach, w których nie ma stałego źródła prądu. To najwyższy komfort pracy.