Wagi magazynowe

W GAWAG znajdziesz również wysokiej klasy wagi magazynowe. Dzięki temu, że dysponujemy własną halą produkcyjną, możemy w pełni dostosować oferowany sprzęt do potrzeb Klienta. Specyfika pracy Twojej firmy wymaga specjalistycznego sprzętu, np. wysokowydajnych akumulatorów, dzięki którym waga będzie działać o wiele dłużej bez konieczności ładowania? Nie ma problemu. Nasze wagi magazynowe trafiają do całego kraju właśnie dzięki swojej uniwersalności. Na nie po prostu warto stawiać.

Wagi magazynowe. Zapewnij sobie skuteczną pracę

Chcesz mieć pewność, że nasze wagi magazynowe wyróżnia najwyższa jakość? Nie rzucamy słów na wiatr – możesz z łatwością sprawdzić, ile certyfikatów posiadają nasze produkty. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi dopuszczeniami na terenie Unii Europejskiej, czy specjalną autoryzacją marki Mettler Toledo – jednego z największych producentów układów pomiarowych jak również jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Ohaus.

Pobierz aktualny katalog:

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

Na każdy sprzęt udzielamy gwarancji

Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. Do tego, udzielamy im aż 3-letniej gwarancji na wagę, zaś gwarancja podzespołów to aż 10 lat. Dotyczy to wag wykonywanych na zamówienie. Standardowe wagi z katalogu Ohaus objęte są 2 letnią gwarancją. To właśnie dzięki szacunkowi zarówno do jakości naszych wag, jak i naszych Klientów, zyskaliśmy zaufanie takich marek, jak ZOTT, KGHM, czy LOT. To jedne z największych przedsiębiorstw, które działają w naszym kraju. Fakt, że nasze wagi, w tym wagi magazynowe, służą właśnie im, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i motywacją do dalszego rozwoju.

Nasze wagi magazynowe wykonujemy z niezwykle trwałych materiałów, dzięki czemu mogą wytrzymywać obciążenia wynikające ze specyfiki naprawdę różnych branż. Do tego, posiadają naprawdę wydajne akumulatory, dlatego mogą pracować w miejscach, w których nie ma stałego źródła prądu. To najwyższy komfort pracy

  I.Piotr z Gliwic

  Potrzebne były mi nowe wagi inwentarzowe do bydła jeszcze w tym roku. Miałem problem z wyborem producenta, bo jest ich na rynku naprawdę wiele. Dzwoniłem po wielu firmach, ale nikt nie był w stanie zrealizować zlecenia w interesującym mnie terminie. Na szczęście w udało mi się zrealizować wagę z Gawag

  Pola z Sanoka

  Wybrana przeze mnie waga magazynowa to produkt wysokiej jakości. Potrzebowałem wagi ze złączem RS232 oraz akumulatorem. W Gawag nie było problemu z dodatkowymi akcesoriami do wagi. Zamówienie poszło sprawnie, dzięki jasnemu katalogowi, jaki znalazłem na stronie. Dobry kontakt!

  Zakrzewski z Zakopanego

  Wybrałem wagę Catapult 5000 i jestem zadowolony z jej pracy. Pracuje niezawodne, waży precyzyjnie i sprawdza się nawet w trudnych warunkach. W katalogu jasno oznaczono ceny oraz parametry wag, co ułatwiło mi wybór i porównanie z ofertą innych producentów. Wybrałem wagi magazynowe z legalizacją i polecam każdemu, kto potrzebuje wagi do magazynu!