Wagi samochodowe Katowice

Prowadzisz firmę w Katowicach? Koniecznie zapoznaj się z ofertą wag samochodowych GAWAG

Dlaczego Katowice?

Firma GAWAG jest liderem na rynku wag przemysłowych. Oferujemy produkcję, sprzedaż, montaż, serwis wag samochodowych, kolejowych, platformowych, paletowych oraz zbiornikowych. Naszym Klientom oferujemy również wypożyczanie wzorców masy (o nominałach 1000, 500 i 25 kg). Przy tym, współpracujemy z Autoryzowanym Partnerem, jakim jest firma Mettler-Toledo – producent wysoce specjalistycznej elektroniki wagowej, któremu zaufały firmy z wielu krajów.

Katowice to siedziba wielu dużych firm, których działanie uzależnione jest od sprawnego transportu towarów i produktów. Nie jest to jednak możliwe bez specjalistycznych wag, które kontrolują każdy docierający i wyjeżdżający transport. Nasz sprzęt z powodzeniem służy już od 30 lat największych polskim firmom, m.in. ZOTT, KGHM, LOT, czy Mieszko. Jeśli chcesz, żeby Twoja firma również się rozwijała, koniecznie postaw na nasze systemy wagowe.

Zadzwoń:

Posiadamy najnowocześniejsze wagi samochodowe

Oferujemy całą gamę wag, które służą firmom z różnych branż i segmentów rynku. Największą popularnością cieszą się wagi samochodowe. Obecnie po polskich drogach transportuje się miliony ton najróżniejszych towarów. Sprawne kierowanie tego typu przedsiębiorstwem wymaga odpowiedniej kontroli transportów. Nasz sprzęt nie tylko pozwoli Ci kontrolować samą wagę – wykraczamy daleko poza możliwości standardowych ofert dostępnych na rynku. Wagi samochodowe GAWAG zbierają szereg informacji dotyczących danego transportu, rejestrując wszelkie niezbędne dane.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego możesz mieć pewność, że spełnimy wszystkie Twoje wymagania. Nie ważne, czy potrzebujesz wagi pomostowej, najazdowej, czy zagłębionej wbudowanej na równi z poziomem jezdni – zadbamy o to, żeby jak najlepiej dopasować naszą ofertę do potrzeb Twojej firmy, usprawniając tym samym jej skutecznie działanie.

Zobacz naszą ofertę w innych miastach:

  Aleksander_Płoć z Katowic

  Z czystym sumieniem mogę polecić GAWAG. Nie mają sobie równych, jeżeli chodzi o wagi samochodowe. Katowice poleciły mi tę firmę na grupach tematycznych, a po ostatniej wtopie z innym przedsiębiorstwem, potrzebowałem kogoś zaufanego i sprawdzonego. Nie zawiodłem się, Panowie z GAWAG potrafili dostosować konstrukcję wagi najazdowej do nietypowego środowiska i wszystko wyszło świetnie.

  Kamil Seweryn z Katowic

  Wszystkim dookoła imponuje, jak działa moja nowa waga samochodowa. Katowice, a przynajmniej znaczna część pyta, gdzie zamówiłem takie wagi najazdowe i zawsze was polecam. Robicie kawał dobrej roboty, mam nadzieję, że kolejne zamówienia będą równie dobre!

  Antoni Kowalski z Katowic

  Już trzy projekty zrealizowaliśmy razem z GAWAG, więc z czystym sumieniem mogę przyznać, że mają najlepsze wagi samochodowe w Katowicach. Od tej firmy po prostu bije profesjonalizm, widać to na każdym kroku. Zamówienia zawsze są realizowane na czas, nie ma żadnych problemów czy komplikacji, a same wagi jeszcze nigdy mnie nie zawiodły.