Wytrząsarka z inkubatorem

Wytrząsarka z inkubatorem – kontroluj proces pracy

Dzięki temu innowacyjnemu urządzeniu, bez problemu ustalisz, w jaki sposób rozdzielisz od siebie lub połączysz dane cząsteczki i minerały. Przeprowadzisz precyzyjne badania, których wyniki będą niemal w 100% trafione i będziesz mieć pewność, że popełnisz znacznie mniej błędów. Wytrząsarka z inkubatorem umożliwi Ci różnorodne prace laboratoryjne, podczas których trzeba utrzymać odpowiednie warunki temperaturowe (i inne). W inkubatorze możesz uzyskać wymaganą temperaturę, dzięki której wyniki Twoich badań będą maksymalnie prawidłowe. Możesz użyć go do mieszania, jak i inkubacji i hodowli płynów biologicznych, samodzielnie ustalając, jak długo stała temperatura ma się utrzymać.

Wytrząsarka z inkubatorem oraz jej zalety

Poznaj wszystkie zalety prezentowanego przez nas urządzenia i zdecyduj się na jego zakup. Jesteśmy pewni, że będziesz z niego w pełni zadowolony – zadbaliśmy o to, by spełniał wszystkie wymagania naszych Klientów. Odpowiednio zaprojektowana budowa produktu, umożliwia jego wygodne użytkowanie i jeszcze lepsze efekty wytrząsania. Precyzyjna kontrola prędkości wytrząsania umożliwia doskonale dopracowany przebieg działań, których rezultaty będą dokładnie takie, jak chcesz.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

Doskonały sprzęt laboratoryjny – wytrząsarka z inkubatorem

Jeśli potrzebujesz sprzętu laboratoryjnego, który sprawi, że Twoja praca stanie się efektywniejsza, wytrząsarka z inkubatorem jest czymś, na co powinieneś postawić. Dzięki swojej uniwersalności to urządzenie sprawdzi się w niemal każdej branży, co jest zdecydowanie dużym plusem. Wytrząsarka z inkubatorem jest sterowana mikroprocesowo i pomimo swojej niesamowicie prostej konstrukcji, jest w stanie obsłużyć różnego rodzaju materiały, pozwalając na przeprowadzenie precyzyjnych badań. Praca mechanizmu jest bardzo cicha, co znacznie zwiększa poziom skupienia podczas pracy. Wytrząsarka z inkubatorem umożliwia Ci długotrwałą pracę podczas eksperymentów, dzięki czemu masz szansę uzyskać o wiele lepsze wyniki.

  Maciej ze Szczecinka

  Genialny sprzęt! Wytrząsarka z inkubatorem to zdecydowanie lepszy wybór niż wersje otwarte, bo w inkubatorze można dostosowywać temperaturę do własnych potrzeb. To się sprawdzi wszędzie. My używamy tego w branży kosmetycznej i prace bez sprzętu od Gawag byłyby nieporównywalnie trudniejsze i bardziej wymagające. Wytrząsarka tak naprawdę wszystko robi sama, a praca z nią jest niezwykle prosta i intuicyjna.

  Iwona z Mińska

  Zaopatrzyłam swoją firmę w dwie wytrząsarki z inkubatorem. Jedna jest w naszym laboratorium, a druga służy przy produkcji. Zarówno jedna, jak i druga sprawdzają się świetnie, są dokładne, a sama praca jest szybka i precyzyjna - nawet w przypadku małych ilości próbek.

  marek.samicki ze Sławna

  Odkąd kupiłem wytrząsarki z inkubatorami, w końcu mogłem pozbyć się starego sprzętu bez inkubatorów. Gawag odwalił kawał dobrej roboty, bo sprzęt jest po prostu niezawodny. Pracuje na różnych temperaturach, nawet z niewielkimi próbkami zachowuje dokładność. Sama praca ze sprzętem jest po prostu przyjemna, bo system jest niezwykle intuicyjny. Mój zespół radził sobie z nim już od pierwszych minut.