Płyta grzejna laboratoryjna – w GAWAG stawiamy na jakość

W ofercie GAWAG znajdziesz również wyposażenie laboratoriów. Każda płyta grzejna laboratoryjna gwarantuje wysoką odporność chemiczną oraz mechaniczną, wytrzymując trudy eksploatacji w wymagających warunkach. Do tego dzięki czytelnym wyświetlaczom LED, można z łatwością kontrolować temperaturę. Co ważne, dobrze przemyślana konstrukcja zapewnia jednorodność temperatury, a co za tym idzie – optymalny transfer ciepła na całej powierzchni roboczej. To absolutna podstawa wszędzie tam, gdzie liczy się dokładność oraz precyzja.

Płyta grzejna laboratoryjna to wrażliwy sprzęt, dlatego należy postawić na najwyższą jakość – i taką właśnie oferuje GAWAG. Nasze propozycje znajdą swoje zastosowanie w każdym laboratorium, gwarantując dokładne pomiary, skuteczną pracę oraz przede wszystkim bezpieczeństwo użytkujących je osób. Jako renomowana marka oferujemy najwyższą jakość i gwarancję skuteczności.

Mieszadła laboratoryjne. Postaw na renomowaną markę

W GAWAG doskonale wiemy, jak ważna jest jakość sprzętu, na którym się pracuje. Właśnie dlatego proponujemy naszym Klientom mieszadła laboratoryjne przeznaczone do dokładnego mieszania cieczy o różnych (również bardzo dużych) objętościach i gęstościach. Dbamy o to, aby dostarczać do laboratoriów sprzęt, który wytrzymuje trudy pracy w mocno eksploatujących warunkach. Nasze mieszadła laboratoryjne sprawdzą się także przy pracy z cieczami o dużych gęstościach.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej: [email protected]

Oferowane przez nas mieszadła mechaniczne obsługiwane są automatycznie, zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi dotyczącymi prędkości. Mieszadła zachowują stałą, zadaną im prędkość, nawet gdy dochodzi do zmiany lepkości próbki. Jako renomowany producent stawiamy w pierwszej kolejności na jakość wykonania – tylko ta gwarantuje najlepsze wyniki. To podstawa pracy laboratoryjnej.