Wagi precyzyjne

Wagi precyzyjne najwyższej jakości do każdego środowiska

Wagi precyzyjne sprawdzą się w wielu rozmaitych dziedzinach i środowiskach. Największą przydatnością wykażą się w warunkach laboratoryjnych, gdzie od dokładnych co do miligrama wyników pomiarów zależy sukces całego przedsięwzięcia. Znajdą jednak zastosowanie również w przemyśle, w którym korzysta się z lekkich materiałów i surowców. Oferujemy szeroką gamę tych precyzyjnie skalibrowanych produktów. Wszystkie artykuły z katalogu GAWAG pochodzą od renomowanego producenta, dzięki czemu Klient dostaje gwarancję jakości na wiele lat.

Pobierz aktualny katalog wag precyzyjnych:

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

Doskonałe wagi precyzyjne z rozmaitymi funkcjami specjalnymi

Wagi precyzyjne z oferty naszej firmy posiadają rozmaite funkcje specjalne. Doskonale nadadzą się do użytku ogólnego, jak i sprecyzowanych zadań. Dzięki nim przeprowadzisz takie zabiegi, jak ważenie dynamiczne czy pomiar gęstości. Najwyższa precyzja wykonania, czytelne wyświetlacze i wydajny zasilacz w zestawie to wszystko, czego potrzebujesz. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – postaw na uznaną markę z wieloletnim doświadczeniem.

  Krupa z Inowrocławia

  Zaskoczyło mnie, że w ofercie znalazłem wagi precyzyjne o tak wielu możliwościach odczytu i zakresu maksymalnego wagi. Ja szukałem wagi z zewnętrzną kalibracją, a wiadomo, takich jest o wiele mniej i są trudniej dostępne. W Gawag wybrałem wagę z dodatkowymi akcesoriami. Tabela bardzo pomaga w podjęciu decyzji!

  K.Kamil z Łodzi

  Waga precyzyjna to podstawa w moim zawodzie. Wybrałem tą przenośną, bałem się, że nie będzie tak wysokiej jakości jak tradycyjna, ale byłem w ogromnym błędzie. Waga ma naprawdę ogromny zakres maksymalny, odczyty są dokładniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Polecam!

  Gajewska z Sieradza

  Pracuję w laboratorium i nie wyobrażam sobie mojej pracy bez dokładnej wagi, ponieważ każdy miligram może zaważyć na powodzeniu wykonywanej czynności. Ciężko znaleźć naprawdę precyzyjne wagi. Kilka lat temu już zamówiliśmy tą od Was i muszę przyznać, że jestem naprawdę pod ogromnym wrażaniem bo działa bez zarzutów!