Legalizacja wag aptecznych

GAWAG świadczy również szeroki wachlarz usług z zakresu legalizacji wag, w tym wag aptecznych. Na życzenie Klienta docieramy w umówione miejsce, jak również wypożyczamy wzorce masy (tzw. odważniki kalibracyjne). Te wyróżniają się najwyższą precyzją. Z tego słynie nasza marka – opinie tysięcy zadowolonych Klientów nie mogą się mylić. Zwłaszcza że podparte są niezbędnymi certyfikatami, obowiązującymi zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.

Współpraca z polskimi przedsiębiorcami

GAWAG stawia na Polskę. Do tej pory udało nam się nawiązać współpracę zarówno z lokalnymi przedsiębiorcami, którzy zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie, jak i z największymi polskimi markami. W naszym portfolio znajdują się m.in.:

 • nasze narodowe linie lotnicze LOT,
 • producent ulubionych słodyczy Polaków – Mieszko,
 • producent działający w branży owocowej i warzywnej – Łowicz,
 • strategiczna spółka KGHM.

Wszystkie z tych marek pracują na wagach, których produkcją zajął się GAWAG. Część z nich regularnie korzysta również z naszych usług z zakresu legalizacji wag. Ta jest niezwykle wymagająca i musi być w 100% dokładna. Najwyższą jakość może zapewnić tylko ekipa profesjonalistów.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

Legalizacja wag aptecznych. Za nami stoi ogromne doświadczenie

Co przemawia za marką GAWAG? Przede wszystkim fakt, że na rynku wag działamy od ponad 30 lat. W tym czasie wykonaliśmy… ponad 7 tysięcy legalizacji! Wszystkie w zgodzie z wytycznymi  Głównego Urzędu Miar w Warszawie. Legalizacja wag aptecznych nie jest wyjątkiem. I na tym polu mamy wiele sukcesów.

Oczywiście, na życzenie Klienta, wypożyczamy także wzorce masy. Najczęściej są to nominały 1000 kg (29 sztuk odważników), 500 kg (6 sztuk odważników), 25 kg (1200 sztuk odważników). Jednak zapewniamy także wszystkie wzorce niezbędne do kalibracji wag precyzyjnych. Do takich bez wątpienia należą wagi apteczne.

Zobacz ofertę legalizacji w Twojej okolicy:

  Igor z Ełku

  Na początku biznesu sam zastanawiałem się, czy legalizacja wag aptecznych to konieczność, ale przekonałem się na własnej skórze, jak ważne są miligramy. Teraz zupełnie inaczej patrzę na świat farmaceutów i aptekarzy. Moi pracownicy są zadowoleni, a dzięki GAWAG legalizacja wag w naszym przedsiębiorstwie przebiegła szybko.

  Emila z Białegostoku

  Czas leci zaskakująco szybko i już w tym roku potrzebna mi była legalizacja wag aptecznych. Cennik nie tak łatwo znaleźć, dlatego dzwoniłam do wielu firm, aby dowiedzieć się, jakie są ceny i warunki legalizacji. Gawag okazał się najbardziej korzystny dla mnie.

  Asia z Koszalina

  Jestem farmaceutką i wiem, że legalizacja wagi aptecznej to nie przelewki. Ten sprzęt musi być sprawny i dokładny w 100%. Robienie receptur dla pacjentów/klientów to branie w swoje ręce odpowiedzialności za ich życie. GAWAG pomógł nam w wyborze dobrego sprzętu oraz zajął się wymaganą legalizacją.