GAWAG świadczy również szeroki wachlarz usług z zakresu legalizacji wag, w tym wag aptecznych. Na życzenie Klienta docieramy w umówione miejsce, jak również wypożyczamy wzorce masy (tzw. odważniki kalibracyjne). Te wyróżniają się najwyższą precyzją. Z tego słynie nasza marka – opinie tysięcy zadowolonych Klientów nie mogą się mylić. Zwłaszcza że podparte są niezbędnymi certyfikatami, obowiązującymi zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.

Współpraca z polskimi przedsiębiorcami

legalizacja wag przepisyGAWAG stawia na Polskę. Do tej pory udało nam się nawiązać współpracę zarówno z lokalnymi przedsiębiorcami, którzy zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie, jak i z największymi polskimi markami. W naszym portfolio znajdują się m.in.:

  • nasze narodowe linie lotnicze LOT,
  • producent ulubionych słodyczy Polaków – Mieszko,
  • producent działający w branży owocowej i warzywnej – Łowicz,
  • strategiczna spółka KGHM.

Wszystkie z tych marek pracują na wagach, których produkcją zajął się GAWAG. Część z nich regularnie korzysta również z naszych usług z zakresu legalizacji wag. Ta jest niezwykle wymagająca i musi być w 100% dokładna. Najwyższą jakość może zapewnić tylko ekipa profesjonalistów.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej: [email protected]

Legalizacja wag aptecznych. Za nami stoi ogromne doświadczenie

Co przemawia za marką GAWAG? Przede wszystkim fakt, że na rynku wag działamy od ponad 30 lat. W tym czasie wykonaliśmy… ponad 7 tysięcy legalizacji! Wszystkie w zgodzie z wytycznymi  Głównego Urzędu Miar w Warszawie. Legalizacja wag aptecznych nie jest wyjątkiem. I na tym polu mamy wiele sukcesów.

Oczywiście, na życzenie Klienta, wypożyczamy także wzorce masy. Najczęściej są to nominały 1000 kg (29 sztuk odważników), 500 kg (6 sztuk odważników), 25 kg (1200 sztuk odważników). Jednak zapewniamy także wszystkie wzorce niezbędne do kalibracji wag precyzyjnych. Do takich bez wątpienia należą wagi apteczne.

legalizacja wag aptecznych legalizacja wagi aptecznej