Legalizacja wag Tarnów

Kompetentna legalizacja wag. Tarnów wybiera GAWAG

Zakres działalności marki GAWAG to nie tylko wszelkiego rodzaju wagi, czy systemy ważące. To również usługi z zakresu legalizacji wag. Tarnów jest jednym z kierunków naszych specjalistów, którzy przyjmują tego typu zlecenia z całego kraju. Oczywiście na Twoje życzenie, możesz bowiem skorzystać z wypożyczenia naszych wzorców masy (tzw. odważników kalibracyjnych). Posiadamy wszelkie niezbędne atesty potwierdzające naszą skuteczność oraz precyzję. Ta jest absolutną podstawą dokładnego działania jakichkolwiek systemów ważących.legalizacja wag tarnów

Jesteśmy otwarci na współpracę

GAWAG od lat współpracuje z polskimi firmami, wyrabiając sobie pozycję lidera na całym rynku. Wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie – również Twoja firma. Zwłaszcza że kalibracja wagi jest wymagana, a jej regularność wyznaczają konkretne przepisy prawa. Dzięki GAWAG będziesz mógł być o to spokojny. U nas pracują najlepsi specjaliści w branży, dysponujący odpowiednim zapleczem merytorycznym oraz technologicznym.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

A może interesuje Cię, jakie firmy mamy w swoim CV? Proszę bardzo:

 • Strabag,
 • Polpharma,
 • Bridgestone,
 • Zott,
 • Lot,

A to tylko część Klientów. Nasz największy atut? Doskonała oferta, zespół najlepszych specjalistów oraz ogólnopolski zasięg.

Legalizacja wag Tarnów. Wybierz sprawdzoną markę

Wielu Klientów wybiera współpracę z nami ze względu na nasze ogromne doświadczenie. To już ponad 30 lat obecności na polskim rynku. W tym czasie dokonaliśmy ponad 7 tysięcy legalizacji wag. Robi wrażenie? To nie koniec. Stale się rozwijamy, poszerzając ofertę oraz zakres działania. Ponadto, w kwestii samej legalizacji wag nie mamy sobie równych. Przykładem może być Tarnów. Wiele firm, które współpracują z nami od lat, swoje siedziby ma właśnie tam. Nie ważne, czy chodzi o przemysł ciężki, jubilerski, czy transportowy – jesteśmy elastyczni oraz odpowiednio wyposażeni, aby móc podołać każdemu zleceniu. Tak właśnie działamy w GAWAG.

Poznaj ofertę legalizacji wag w innych miastach:

  Kwiatkowski z Tarnowa

  Niedroga i naprawdę sprawna legalizacja wag. Tarnów polecił mi Gawag, bo sam mieszkam tutaj od niedawna. Fachowcy z miasta wiedzieli co robią, polecając Gawag. Dawno nie miałem styczności z takim profesjonalizmem - wszystko uzgodnione co do minuty. Żadnych obsów ani wpadek. Same wagi zostały odpowiednio wyregulowane i teraz mam na to papier. Z czystym sumieniem moge polecić tych ludzi!

  Łukasz z Tarnowa

  Żadna firma nie okazała się tak konkretna, jak Gawag i to niezależnie czy potrzebny był mi szybki serwis, czy legalizacja wag w Tarnowie. Polecam Gawag ze względu na rzeczowe i profesjonalne podejście do Klienta!

  Iwan z Tarnowa

  Do tej firmy mam największe zaufanie i bardzo się cieszę, że w ich zasięgu jest także Tarnów. Legalizacja wag w wykonaniu Gawagu to sama formalność. Odpowiedni serwis i prace renowacyjne także nie są problemem, więc uzyskanie stosownego papierka jest tylko kwestią czasu. Właśnie za tu lubię tę firmę - za niezawodność.