Doskonałe, specjalistyczne wagosuszarki

Wagosuszarki to niezwykle praktyczne urządzenia. Łączą one wagę i suszarkę w jednym, funkcjonalnym sprzęcie. Stosuje się je przede wszystkim przy ustalaniu wilgotności materiału na podstawie ubytku masy w trakcie suszenia. Jest to metoda termograwimetryczna. Urządzenia te wyposażone są w komory suszenia, najczęściej ulokowane nad komorą wagową. Czytelny i przejrzysty ekran ułatwia odczytywanie informacji, a menu opiera się na ikonach, dzięki czemu korzystanie z urządzenia jest niezwykle proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

wagosuszarka cenawagosuszarka wagosuszarki

Pobierz aktualny katalog: katalog wag ohaus

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej: Kontakt

Wagosuszarki w rewelacyjnej cenie

Wszystkie modele wagosuszarek dostępne w ofercie firmy GAWAG charakteryzują się wykonaniem z najlepszych elementów i z dbałością o szczegóły. W związku z tym wszystkie pomiary są precyzyjne i dokładne. Atrakcyjne ceny i gwarancja jakości czynią z naszych produktów niezwykle popularną, konkurencyjną pozycję. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wiemy, jak zadbać o indywidualne potrzeby każdego Klienta.

autoryzowany dealer ohaus

Wagosuszarki

Opinie naszych klientów

Filip Pawlik z Łaska

Potrzebna mi była wagosuszarka halogenowa. Przejrzałem wszystkie suszarki dostępne w katalogu i najbardziej zainteresowała mnie MB25. Wybrałem jednak MB23, ponieważ była możliwość dokupienia wielu akcesoriów, np. szpatułki, szalek wielorazowych, osłony wyświetlacza czy konwertera. Korzystna oferta!

Paula z Kalisza

Chciałam wybrać odpowiednie urządzenie do pomiarów laboratoryjnych. Wagosuszarka okazała się najlepszym wyborem. Wybrana przeze mnie waga posiada wiele profili suszenia oraz określa stan wilgotności, procent suchej pozostałości i wiele innych parametrów

Jakub Dąbrowski z Poznania

Pracując w przemyśle rolno-spożywczym nie sposób obejść się bez dobrej jakościowo wagosuszarki. Cena takiego sprzętu nie jest niska, ale w tym przypadku cena idzie w parze z jakością, co do której nie mam wątpliwości. Jeśli chodzi o GAWAG, to zawsze ufam ich poradom.