legalizacja wag laboratoryjnychLegalizacja wag laboratoryjnych zawsze powinna być przeprowadzana pod czujnym okiem specjalistów. Stawiając na współpracę z GAWAG możesz być pewny, że skuteczność pracy wag, oddajesz najlepszemu zespołowi w Polsce. Przeprowadziliśmy już ponad 7000 legalizacji. Do tego, wyprodukowaliśmy blisko 1000 wag samochodowych, 90 kolejowych oraz 2500 zbiornikowych, paletowych i platformowych. Te liczby nie tylko robią wrażenie, ale są też świadectwem naszego doświadczenia oraz skuteczności.

GAWAG to marka, która nigdy nie zawodzi

Co dodatkowo przemawia za współpracą z GAWAG? M.in. to, że nasze wzorce masy (służące do prawidłowej kalibracji, a w efekcie – legalizacji wag laboratoryjnych) posiadają aktualne Świadectwa Wzorcowania. Co ot oznacza? Przede wszystkim to, że GAWAG znajduje się  w prestiżowym gronie firm, znajdujących się na liście wypożyczalni dużych wzorców masy Głównego Urzędu Miar w Warszawie. To Twoja gwarancja pewności, że stawiasz na firmę, która nie zawodzi i której warto zaufać.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej: [email protected]

Legalizacja wag laboratoryjnych – powierz zadanie w dobre ręce

W jaki sposób przebiega nasza legalizacja wag laboratoryjnych? W zakres tego typu usługi wchodzi:

  • sprawdzenie wagi pod kątem ewentualnych usterek, czy nieprawidłowości,
  • dokładne i precyzyjne czyszczenie mechanizmu pomiarowego wagi,
  • korekta wszelkich błędów pomiarowych przy wykorzystaniu odpowiednich wzorców masy,
  • przeprowadzenie ponownej legalizacji.

Dlaczego niezbędne jest ponowne przeprowadzenie legalizacji wag laboratoryjnych? Ten wymóg określają odpowiednie przepisy. Musisz widzieć, że wszystkie wagi podlegające prawnej kontroli metrologicznej, które zostały wprowadzone do obrotu, bądź użytkowania (nawet jeśli chwilowo są nieużywane lub przechowywane w magazynie) muszą zostać zalegalizowane. Co ważne, wszystkie wagi wprowadzone do obrotu po 7 stycznia 2007 roku posiadają ważną legalizację przez okres 3 lat.

legalizacja wag cena legalizacja wagi laboratoryjnej