Wagi laboratoryjne

Wagi laboratoryjne zapewnią wymaganą precyzję

W warunkach laboratoryjnych absolutnie nie ma miejsca na błędy. W związku z tym ważne jest, aby posługiwać się sprzętem najwyższej jakości. Jeżeli szukasz precyzyjnego narzędzia, dzięki któremu uzyskasz dokładne wyniki pomiarów, to świetnie trafiłeś. Wagi laboratoryjne z naszej oferty zapewnią Ci bezwzględną stabilność i uzyskanie wiarygodnych wyników nawet w przypadku najdrobniejszych materiałów. To wysokiej klasy urządzenia, dzięki którym precyzyjne ważenie będzie niezwykle łatwe.

Pobierz aktualny katalog wag laboratoryjnych:

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

Wagi laboratoryjne z gwarancją producenta

Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio. Wszystkie wagi objęte są gwarancją producenta – firmy OHAUS. Proponowane artykuły posiadają również certyfikaty jakości ISO. Szeroki asortyment GAWAG zawiera produkty, które zadowolą potrzeby każdego Klienta. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, a naszym priorytetem jest dostarczenie najwyższej klasy wag laboratoryjnych spełniających Państwa wymagania.

O legalizacji wag laboratoryjnych przeczytasz tutaj.

  Brzeziński z Koszalina

  W ofercie Gawag znalazłem precyzyjne wagi laboratoryjne. Potrzebne mi były wagi przenośne, ale nie było z tym najmniejszego problemu. Gorzej już z zasilaniem akumulatorem. Na szczęście jedna z wag spełniała moje oczekiwania, a do tego ma opcję ważenia kontrolnego i legalizację EC na dysku USB.

  Inga z Puław

  Waga laboratoryjna o tak trwałej konstrukcji to chyba tyko u Was. Metalowa podstawa, stal nierdzewna, szkło, nawet wbudowany hak do ważenia i zabezpieczenia przeciwkradzieżowe. Jestem pod wrażeniem jakości. Do tego, aż cztery języki interfejsu, co było dla mnie miłym zaskoczeniem.

  WiktrorG z Łomży

  Zależało mi, żeby wybrać dobrej jakości, a przede wszystkim precyzyjne wagi laboratoryjne. Ceny mnie nieco zaskoczyły, bo ostatnią wagę kupowałem chyba z 10 lat temu. Na szczęście udało mi się wybrać odpowiednią wagę w rozsądnej cenie.