Firma GAWAG jest oficjalnym dystrybutorem wag elektronicznych firmy OHAUS

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wag firmy OHAUS. Oferujemy wszystkie wagi elektroniczne OHAUS.

Wagi elektroniczne OHAUS

Firma OHAUS oferuje:

wagi laboratoryjne w skład których wchodzą wagi:

wagi przemysłowe w skład których wchodzą:

… i wiele innych wag.

 

Opinie naszych klientów

Edwin Z. - KatowiceWłodzimierz C. - GdańskPiotr O. - Kraków

Jedne z lepszych i dokładniejszych wag elektronicznych, z jakimi miałem do czynienia. Pracuję w jubilerstwie, a w tym fachu liczy się każdy gram i miligram. Sprzęt dobrze sprawdza się w każdych warunkach pomiarowych, jego dokładność nie zmieniła się, nawet po półrocznym intensywnym użytkowaniu. Całość prezentuje się bardzo dobrze.

W naszym zakładzie każdy materiał musi przejść pomiar wilgotności, by w dalszym etapie móc spełniać swoją rolę w produkcji. Do tego zadania wykorzystujemy wagosuszarki od GAWAG i jak na razie nie mamy co do uzyskiwanych rezultatów wątpliwości. Kalibracja wagi za każdym razem przebiega bezproblemowo.

Przemysł rządzi się swoimi prawami, gdzie spore znaczenie ma waga, dlatego właśnie postanowiliśmy zainwestować w jedne z lepszych wag pomostowych elektronicznych. Są niezwykle przydatne zwłaszcza przy większych, zapakowanych towarach, gdzie konieczny jest szybki i bardzo dokładny pomiar. Co do działania wagi nie mamy żadnych zastrzeżeń, bezproblemowo, sprawnie, dostawa w wyznaczonym terminie. Wszystko tak, jak być powinno.