OHAUS wagi – najwyższy poziom jakości i dokładności

Głównym zadaniem wag elektronicznych jest dokładny pomiar, wykorzystywany w specjalistycznych branżach: jubilerskiej, farmaceutycznej, chemicznej oraz spożywczej. W ofercie GAWAGU znajdziesz wagi OHAUS dopasowane do konkretnej branży, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Trwałe, niezawodne i przygotowane do zadań specjalnych – właśnie takie są OHAUS wagi dostępne w tej ofercie. Znajdziesz tutaj m.in. wagi analityczne, jubilerskie, przenośne, precyzyjne oraz wagosuszarki. Dla branży przemysłowej przygotowano wagi kalkulacyjne, liczące, platformowe, pomostowe a nawet terminal wagowy. Każdy z przedsiębiorców znajdzie tutaj coś dla siebie.

Pobierz aktualny cennik wag Ohaus: cennik wag ohaus

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej: Kontakt

Dla ceniących sobie dokładność pomiarów – OHAUS wagi

Jeśli w Twojej branży pomiary masy są na porządku dziennym pamiętaj, by zainwestować w odpowiedni, precyzyjny sprzęt – wagi OHAUS są tego najlepszym przykładem! Szybki pomiar, dokładność, niezawodność i trwałość – czego chcieć więcej?

Firma GAWAG jest oficjalnym dystrybutorem wag elektronicznych firmy OHAUS

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wag firmy OHAUS. Oferujemy wszystkie wagi elektroniczne OHAUS.

Wagi elektroniczne OHAUS

Firma OHAUS oferuje:

wagi laboratoryjne w skład których wchodzą wagi:

wagi przemysłowe w skład których wchodzą:

… i wiele innych wag.

Wagi elektroniczne Ohaus podbijają rynek

Marka Ohaus zyskała zaufanie Klientów przede wszystkim swoją niezawodnością i uniwersalnością. Wagi elektroniczne Ohaus to sprzęt umożliwiający niezwykle precyzyjne pomiary, zarówno w przypadku wag przemysłowych, jak i laboratoryjnych. Nad wszystkim czuwa niezawodna elektronika oraz nowoczesne systemy pomiarowe. Do tego, niezwykle trwałe materiały, z których została wykonana całość. Wszystko to składa się na doskonałą pracę i sukces Klienta. Na wagi elektroniczne Ohaus po prostu opłaca się stawiać!

Jeśli jesteś zainteresowany legalizacją wag elektronicznych – na tej podstronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

Opinie naszych klientów

Edwin Z. - KatowiceWłodzimierz C. - GdańskPiotr O. - Kraków

Jedne z lepszych i dokładniejszych wag elektronicznych, z jakimi miałem do czynienia. Pracuję w jubilerstwie, a w tym fachu liczy się każdy gram i miligram. Sprzęt dobrze sprawdza się w każdych warunkach pomiarowych, jego dokładność nie zmieniła się, nawet po półrocznym intensywnym użytkowaniu. Całość prezentuje się bardzo dobrze.

W naszym zakładzie każdy materiał musi przejść pomiar wilgotności, by w dalszym etapie móc spełniać swoją rolę w produkcji. Do tego zadania wykorzystujemy wagosuszarki od GAWAG i jak na razie nie mamy co do uzyskiwanych rezultatów wątpliwości. Kalibracja wagi za każdym razem przebiega bezproblemowo.

Przemysł rządzi się swoimi prawami, gdzie spore znaczenie ma waga, dlatego właśnie postanowiliśmy zainwestować w jedne z lepszych wag pomostowych elektronicznych. Są niezwykle przydatne zwłaszcza przy większych, zapakowanych towarach, gdzie konieczny jest szybki i bardzo dokładny pomiar. Co do działania wagi nie mamy żadnych zastrzeżeń, bezproblemowo, sprawnie, dostawa w wyznaczonym terminie. Wszystko tak, jak być powinno.