Wagi elektroniczne OHAUS

OHAUS wagi – najwyższy poziom jakości i dokładności

Głównym zadaniem wag elektronicznych jest dokładny pomiar, wykorzystywany w specjalistycznych branżach: jubilerskiej, farmaceutycznej, chemicznej oraz spożywczej. W ofercie GAWAGU znajdziesz wagi OHAUS dopasowane do konkretnej branży, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Trwałe, niezawodne i przygotowane do zadań specjalnych – właśnie takie są OHAUS wagi dostępne w tej ofercie. Znajdziesz tutaj m.in. wagi analityczne, jubilerskie, przenośne, precyzyjne oraz wagosuszarki. Dla branży przemysłowej przygotowano wagi kalkulacyjne, liczące, platformowe, pomostowe a nawet terminal wagowy. Każdy z przedsiębiorców znajdzie tutaj coś dla siebie.

Pobierz aktualny katalog wag OHAUS:

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

Dla ceniących sobie dokładność pomiarów – OHAUS wagi

Jeśli w Twojej branży pomiary masy są na porządku dziennym pamiętaj, by zainwestować w odpowiedni, precyzyjny sprzęt – wagi OHAUS są tego najlepszym przykładem! Szybki pomiar, dokładność, niezawodność i trwałość – czego chcieć więcej?

Firma GAWAG jest oficjalnym dystrybutorem wag elektronicznych firmy OHAUS

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wag firmy OHAUS. Oferujemy wszystkie wagi elektroniczne OHAUS.

Wagi elektroniczne OHAUS

Firma OHAUS oferuje:

wagi laboratoryjne w skład których wchodzą wagi:

Waga analityczna

wagi przemysłowe w skład których wchodzą:

Waga jubilerska

Waga przenośna 

Waga precyzyjna

Wagosuszarka

Waga kalkulacyjna

Waga licząca

Waga platformowa

Waga pomostowa 

Terminal wagowy 

… i wiele innych wag.

Wagi elektroniczne Ohaus podbijają rynek

Marka Ohaus zyskała zaufanie Klientów przede wszystkim swoją niezawodnością i uniwersalnością. Wagi elektroniczne Ohaus to sprzęt umożliwiający niezwykle precyzyjne pomiary, zarówno w przypadku wag przemysłowych, jak i laboratoryjnych. Nad wszystkim czuwa niezawodna elektronika oraz nowoczesne systemy pomiarowe. Do tego, niezwykle trwałe materiały, z których została wykonana całość. Wszystko to składa się na doskonałą pracę i sukces Klienta. Na wagi elektroniczne Ohaus po prostu opłaca się stawiać!

Jeśli jesteś zainteresowany legalizacją wag elektronicznych – na tej podstronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

  Edwin Z. - Katowice

  Jedne z lepszych i dokładniejszych wag elektronicznych, z jakimi miałem do czynienia. Pracuję w jubilerstwie, a w tym fachu liczy się każdy gram i miligram. Sprzęt dobrze sprawdza się w każdych warunkach pomiarowych, jego dokładność nie zmieniła się, nawet po półrocznym intensywnym użytkowaniu. Całość prezentuje się bardzo dobrze.

  Włodzimierz C. - Gdańsk

  W naszym zakładzie każdy materiał musi przejść pomiar wilgotności, by w dalszym etapie móc spełniać swoją rolę w produkcji. Do tego zadania wykorzystujemy wagosuszarki od GAWAG i jak na razie nie mamy co do uzyskiwanych rezultatów wątpliwości. Kalibracja wagi za każdym razem przebiega bezproblemowo.

  Piotr O. - Kraków

  Przemysł rządzi się swoimi prawami, gdzie spore znaczenie ma waga, dlatego właśnie postanowiliśmy zainwestować w jedne z lepszych wag pomostowych elektronicznych. Są niezwykle przydatne zwłaszcza przy większych, zapakowanych towarach, gdzie konieczny jest szybki i bardzo dokładny pomiar. Co do działania wagi nie mamy żadnych zastrzeżeń, bezproblemowo, sprawnie, dostawa w wyznaczonym terminie. Wszystko tak, jak być powinno.