Wagi przenośne

Wagi samochodowe przenośne od GAWAG podbijają rynek. Sprawdź naszą ofertę

Wagi samochodowe przenośne od GAWAG

GAWAG to wiodący producent i dystrybutor wag i systemów wagowych. Stoi za tym 30 lat doświadczenia, najlepsi dostawcy, ogromne zaplecze techniczne i merytoryczne oraz liczne certyfikaty i szkolenia. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy zarówno wagi samochodowe, kolejowe, platformowe, jak i wagi zbiornikowe. Do tego, w skład naszej oferty wchodzą właśnie wagi samochodowe przenośne, które wyróżnia najwyższa jakość, odporność i dokładność w pomiarach. To także długoletnia gwarancja jakości – na nasze wagi udzielamy 3 letnią, zaś na podzespoły aż 10 letnią gwarancję.

Zadzwoń:

GAWAG to sprawdzona marka

30 lat doświadczenia na tak trudnym rynku, jakim są specjalistyczne systemy wagowe mówi wiele o danej marce. Przez lata obserwowaliśmy zmieniający się rynek, dzięki czemu mogliśmy zawsze w pełni dostosować się do wymagań naszych Klientów. Do tego, o naszej jakości mogą świadczyć liczby: wykonaliśmy już ponad 7000 legalizacji, blisko 1000 wag samochodowych oraz około 2,5 tysiąca wag platformowych, paletowych i zbiornikowych. Tak dużego bagażu doświadczeń nie da się przecenić, zwłaszcza, że idzie on w parze z zapleczem merytorycznym – nasi pracownicy to najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach.

Wagi samochodowe przenośne najwyższej jakości

Jeśli zależy Ci na dokładności, wytrzymałości i najwyższej jakości – postaw na wagi samochodowe przenośne od GAWAG. Nasze produkty wybrały już największe polskie marki, w tym m.in. KGHM, LOT, ZOTT, czy Polpharma. Usprawnij działanie swojej firmy i popraw jej logistykę, wybierając wagi GAWAG, których jakość doceniania jest od wielu lat.

Do tego, działamy razem z najlepszymi dostawcami i specjalistami. Współpracujemy z Autoryzowanym Partnerem, jakim jest firma Mettler-Toledo – producent wysoce specjalistycznej elektroniki wagowej, któremu zaufały firmy z wielu krajów. To najlepsza rekomendacja naszej jakości. Wybierasz jakość i trwałość? Postaw na wagi samochodowe przenośne od GAWAG.

  Marcin B. - Sosnowiec

  Lubię dokładność i szybkość pomiarów, właśnie dlatego zdecydowałem się na wagi samochodowe przenośne z tej oferty. Sama instalacja przebiegła pomyślnie, nie było jakichś większych problemów. Fachowcy postarali się uwinąć jak najszybciej, co dla mnie było dodatkowym plusem. Jak najbardziej polecam!

  Patryk J. - Łódź

  Jako przedsiębiorca wiem, że w dzisiejszych czasach liczy się szybkie i dokładne wykonanie swojej pracy, GAWAG udowadnia, że te dwie cechy z powodzeniem można połączyć. Ich wagi samochodowe przenośne to produkt najwyższej jakości, któremu zaufałem i będę polecał przy każdej możliwej okazji.

  Kazimierz R. - Trójmiasto

  Inwestując we własny interes zawsze przykładałem uwagę co do jakości produktów, które zamierzałem kupić. Z wagami samochodowymi przenośnymi od GAWAGU nie było najmniejszych problemów. Dostarczone w szybkim czasie, solidnie wykonane i co najważniejsze - sprawne, dokonujące dokładnych pomiarów. Taką dbałość o klienta sobie cenię.