Wilgotnościomierze

Wilgotnościomierze. GAWAG poszerza ofertę o kolejny fantastyczny sprzęt

W GAWAG stale się rozwijamy. Wspieramy naszych Klientów z wielu branż, w tym polskich rolników, którzy nie pozostają w tyle, coraz chętniej korzystając z nowoczesnych rozwiązań. Przynosi to oczywiście korzyść w postaci sprawniejszej i bardziej wydajnej pracy całego gospodarstwa. Do szczególnie przydatnych urządzeń można bez dwóch zdań zaliczyć wilgotnościomierze.

To zdecydowanie nowa jakość w wyznaczaniu wilgotności w rolnictwie, czy to w przypadku zbóż, czy ziaren. Dzięki tym przenośnym urządzeniom możesz szybko i bardzo dokładnie sprawdzić wilgotność nasion nie tylko w miejscu, w którym przechowujesz zboże, ale też bezpośrednio na polu. To maksymalny komfort pracy i wygoda w działaniu. A wszystko to przekłada się na o wiele sprawniejszą i dokładniejszą pracę!

Pobierz aktualny katalog wag podkładkowych:

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

Najdokładniejsze wilgotnościomierze na rynku

Nasi stali Klienci doskonale wiedzą, że GAWAG to sprawdzona marka, oferująca tylko najlepszy sprzęt na rynku, m.in. wagi. Nie inaczej jest w przypadku wilgotnościomierzy. Te urządzenia dostarczają Ci niezbędnych informacji już po 5 sekundach, oszczędzając Twój czas, a więc i pieniądze. Do tego za same pomiary odpowiadają nowoczesne systemy pomiarowe, opisane na komfortowych wyświetlaczach LCD. A wszystko to w najlepszych cenach.

Pamiętaj też, że GAWAG stawia zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu. Co to dla Ciebie oznacza? Przede wszystkim to, że jesteśmy w stanie zindywidualizować każde zlecenie zgodnie z wytycznymi. Wilgotnościomierze od GAWAG to po prostu doskonała inwestycja na przyszłość.