Wilgotnościomierze

Wilgotnościomierze. GAWAG poszerza ofertę o kolejny fantastyczny sprzęt

W GAWAG stale się rozwijamy. Wspieramy naszych Klientów z wielu branż, w tym polskich rolników, którzy nie pozostają w tyle, coraz chętniej korzystając z nowoczesnych rozwiązań. Przynosi to oczywiście korzyść w postaci sprawniejszej i bardziej wydajnej pracy całego gospodarstwa. Do szczególnie przydatnych urządzeń można bez dwóch zdań zaliczyć wilgotnościomierze.

To zdecydowanie nowa jakość w wyznaczaniu wilgotności w rolnictwie, czy to w przypadku zbóż, czy ziaren. Dzięki tym przenośnym urządzeniom możesz szybko i bardzo dokładnie sprawdzić wilgotność nasion nie tylko w miejscu, w którym przechowujesz zboże, ale też bezpośrednio na polu. To maksymalny komfort pracy i wygoda w działaniu. A wszystko to przekłada się na o wiele sprawniejszą i dokładniejszą pracę!

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

Najdokładniejsze wilgotnościomierze na rynku

Nasi stali Klienci doskonale wiedzą, że GAWAG to sprawdzona marka, oferująca tylko najlepszy sprzęt na rynku, m.in. wagi. Nie inaczej jest w przypadku wilgotnościomierzy. Te urządzenia dostarczają Ci niezbędnych informacji już po 5 sekundach, oszczędzając Twój czas, a więc i pieniądze. Do tego za same pomiary odpowiadają nowoczesne systemy pomiarowe, opisane na komfortowych wyświetlaczach LCD. A wszystko to w najlepszych cenach.

Pamiętaj też, że GAWAG stawia zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu. Co to dla Ciebie oznacza? Przede wszystkim to, że jesteśmy w stanie zindywidualizować każde zlecenie zgodnie z wytycznymi. Wilgotnościomierze od GAWAG to po prostu doskonała inwestycja na przyszłość.

  Paweł Pawlak z Warszawy

  Kupiłem i jestem bardzo zadowolony. Wilgotnościomierze działają nawet bezpośrednio na polu. Wcześniej musiałem dokonywać pomiarów w spiżarni i schowku, a nawet wtedy wyniki nie były dokładne. Tym bardziej należy chwalić Gawag za dostarczanie sprzętu, który naprawdę się przydaje. Nie wyobrażam sobie doglądania zboża bez tego urządzenia.

  Kinga_99 z Krakowa

  Odkąd kupiłam wilgotnościomierz nie muszę wszystkiego robić na czuja. Wcześniej też z mężem sprawdzaliśmy poziom wilgotności, ale tylko ziaren w schowku, bo inaczej wyniki nie były zgodne z prawdą. Ten sprzęt działa nawet w polu, co wcześniej wydawało mi się niemożliwe. Co lepsze, te pomiary są dokładne, pokazują stan nawodnienia taki, jaki naprawdę jest. Z naszym szczęściem do pogody to prawdziwy skarb.

  Sebastia.n z Lublina

  Gawag ma najlepsze wilgotnościomierze do zboża, bez dwóch zdań. Wcześniej używałem innego sprzętu i efekty były tragiczne, mimo że pomiary robiłem na nasionach przechowywanych w spichlerzu. Teraz robię to nawet w polu i wyniki są zgodne z prawdą. Dla mnie to ogromna ulga bo oszczędzam dzięki temu dużo czasu. I nerwów.