Wypożyczalnia wzorców masy

Wypożyczalnia wzorców masy woj. Opolskie

Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem wzorców masy do kalibracji i legalizacji wag. Wypożyczalnia wzorców masy znajduje się w Jankowicach Wielkich w powiecie brzeskim w województwie opolskim.

Posiadamy w naszym wyposażeniu wzorce masy o nominałach:

 • 1000 kg – 29 sztuk
 • 500 kg – 6 sztuk
 • 25 kg – 1200 sztuk

Najwyższa jakość

Nasze wzorce posiadają aktualne Świadectwa Wzorcowania znajdujące się na liście wypożyczalni dużych wzorców masy Głównego Urzędu Miar.

  Igor z Gniezna

  GAWAG świetnie sprawdza się jako wypożyczalnia wzorców masy. Dzięki im wzorcom mogliśmy poprawnie skalibrować i ustawić 5 wag, które są kluczowe w naszej firmie. Dobra jakość usług to podstawa, to główna wartość naszej firmy. W GAWAG czuję to samo - dbałość o klienta i szybka realizacja zlecenia.

  Emila z Białegostoku

  Prawidłowa kalibracja, czy legalizacja wag nie mogłaby odbyć się bez wzorców masy. W naszej firmie zawsze stawiamy na dokładność i bezpieczeństwo. Wypożyczalnia wzorców dużej masy pomaga nam lepiej zorganizować pracę, podjąć trafne decyzje i nie martwić się, że nasz sprzęt może być niezdatny do użytku, a co gorsza prezentować przekłamane dane.

  Ewa z Kutna

  Cieszę się, że Gawag umożliwia również wypożyczanie wzorców masy. Dzięki temu mogę zamawiać wszystko w jednym miejscu i nie muszę szukać kolejnych fachowców. Wzorce zawsze dostępne i to w różnych wagach