Wypożyczalnia wzorców masy woj. Opolskie

Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem wzorców masy do kalibracji i legalizacji wag. Wypożyczalnia wzorców masy znajduje się w Jankowicach Wielkich w powiecie brzeskim w województwie opolskim.

Posiadamy w naszym wyposażeniu wzorce masy o nominałach:

  • 1000 kg – 29 sztuk
  • 500 kg – 6 sztuk
  • 25 kg – 1200 sztuk

 

wzorce masy  wypożyczenie wzorców opolskiewypożyczalnia wzorców masywzorce dużej masywzorce masy wynajemwynajem wzorców masy

Najwyższa jakość

Nasze wzorce posiadają aktualne Świadectwa Wzorcowania znajdujące się na liście wypożyczalni dużych wzorców masy Głównego Urzędu Miar.

Wypożyczalnia wzorców masy

Opinie naszych klientów

Igor z Gniezna

GAWAG świetnie sprawdza się jako wypożyczalnia wzorców masy. Dzięki im wzorcom mogliśmy poprawnie skalibrować i ustawić 5 wag, które są kluczowe w naszej firmie. Dobra jakość usług to podstawa, to główna wartość naszej firmy. W GAWAG czuję to samo - dbałość o klienta i szybka realizacja zlecenia.

Emila z Białegostoku

Prawidłowa kalibracja, czy legalizacja wag nie mogłaby odbyć się bez wzorców masy. W naszej firmie zawsze stawiamy na dokładność i bezpieczeństwo. Wypożyczalnia wzorców dużej masy pomaga nam lepiej zorganizować pracę, podjąć trafne decyzje i nie martwić się, że nasz sprzęt może być niezdatny do użytku, a co gorsza prezentować przekłamane dane.

Ewa z Kutna

Cieszę się, że Gawag umożliwia również wypożyczanie wzorców masy. Dzięki temu mogę zamawiać wszystko w jednym miejscu i nie muszę szukać kolejnych fachowców. Wzorce zawsze dostępne i to w różnych wagach