Wagi paletowe

Wagi paletowe GAWAG

Konstrukcja wag paletowych GAWAG umożliwia wykorzystanie ich przy trudnej pracy w magazynach, halach produkcyjnych, centrach logistycznych czy hurtowaniach i innych tego typu obiektach, do ważenia towarów umieszczonych na paletach, np. EURO. Co je charakteryzuje? Przede wszystkim: najsolidniejsza konstrukcja, wykonana z odpornej stali nierdzewnej oraz niezwykle czułe i zapewniające wyjątkową precyzję systemy pomiarowe.

Wagi paletowe GAWAG są wyposażone w specjalistyczne czujniki tensometryczne, które zapewniają dokładność ważenia oraz bezawaryjność wag. Konstrukcja wag paletowych umożliwia nakładanie towaru wózkiem widłowym, tzw. paleciakiem oraz wózkiem ręcznym. Istnieje możliwość wyboru wagi dostosowanej do indywidualnych potrzeb Klienta, z możliwością współpracy wagi z drukarką szeregową oraz drukowania sumy, jak i poszczególnych pomiarów.

Całość zaprojektowana jest tak, aby maksymalnie zwiększyć komfort korzystania z wagi nawet w najtrudniejszych warunkach produkcyjnych, czy transportowych. Umożliwia ona wykonanie pomiarów nawet na nierównym podłożu, bez obaw o dokładność pomiarów. Wagi paletowe GAWAG to dokładność i trwała konstrukcja.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

Najwyższe standardy potwierdzają odpowiednie certyfikaty

Najwyższą jakość oraz skuteczność naszych wag, potwierdzają liczne certyfikaty, m.in. certyfikat ISO. Ponadto, posiadamy dopuszczenia  niezbędne na terenie Unii Europejskiej. Wybierając wagi paletowe GAWAG masz pewność, że wybierasz najlepszy na rynku sprzęt. Zwłaszcza, że mamy ponad 30 letnie doświadczenie w branży, a nasze wagi, w tym wagi paletowe, nabyły takie marki, jak KGHM, LOT, czy Bridgestone.

  Kamil K. - Gdańsk

  Duże przedsiębiorstwo, oparte na sprawnej logistyce, musi posiadać odpowiednie zaplecze w postaci dokładnych i trwałych wag. Pracując od wielu lat na wagach paletowych GAWAG nigdy nie zdarzyło mi się, aby doszło do jakiejkolwiek nieprawidłowości lub awarii. Wszystkim zaprzyjaźnionym przedsiębiorcom polecam właśnie ofertę GAWAG.

  Krystian Z. - Mińsk Mazowiecki

  Szukając wag paletowych oczywiście zwróciłem się do zaufanego współpracownika, jakim jest właśnie GAWAG. Trudno się dziwić, jeśli współpracują z nimi takie tuzy, jak LOT, Mieszko, czy Łowicz. To solidna firma, więc mam pewność, że zamówiona waga paletowa będzie działała bez zarzutu przez wiele lat.

  Włodzimierz C. - Warszawa

  Wagi paletowe GAWAG zdały trudny egzamin przy pracy magazynowej. Dzięki nim, moi pracownicy nie tylko mogą kontrolować wagę danej dostawy, ale też na bieżąco sporządzać raporty, wszelkie niezbędne pomiary i dane statystyczne. Wagi GAWAG zawsze poprawiają wyniki firmy, bo są sprzętem dokładnym, niezawodnym i przede wszystkim oferują to, czego nie mają wagi konkurencyjnych firm.