Legalizacja wag sklepowych

Wagi sklepowe nie mogą sobie pozwolić nawet na minimalne odchylenie od prawidłowo pomiaru. Dlaczego? Ponieważ działają wtedy na Twoją stratę, bądź stratę Klienta. Żaden poważny przedsiębiorca nie może sobie na to pozwolić, zwłaszcza że odpowiednie przepisy prawne określają wszystkie wymogi związane z legalizacją. Ta musi być cyklicznie odnawiana, zaś termin ponownej legalizacji musi znajdować się na samej wadze (ta zmiana została wprowadzona od 1 stycznia 2018 roku). Co ważne, to właśnie na użytkowniku spoczywa obowiązek pilnowania terminów.

Działamy szybko, sprawnie, a przede wszystkim skutecznie

Jako użytkownik wagi jesteś zobowiązany do regularnej i potwierdzonej odpowiednim dokumentem kalibracji. Nie musisz się jednak martwić – GAWAG wystawia na urządzeniu specjalną tabliczkę znamionową oraz świadectwo przeprowadzenia tego typu zabiegu. Musisz wiedzieć, że nasza firma znajduje się na  liście wypożyczalni dużych wzorców masy Głównego Urzędu Miar w Warszawie – to tylko potwierdza nasze kompetencje w tym zakresie. Kolejnym dowodem jest ponad 7000 legalizacji, które mamy na swoim koncie. Możesz być pewny, że w tej branży jesteśmy absolutnymi liderami z ponad 30-letnim doświadczeniem.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

Legalizacja wag sklepowych to nie wszystko, co oferujemy

Skuteczność naszych legalizacji wynika również z faktu, że jesteśmy wiodącym producentem wszelkiego rodzaju wag. Dzięki ogromnemu zapleczu technologicznemu oraz własnych halom produkcyjnym dostosowujemy sprzęt do indywidualnych wymagań każdego Klienta. To doświadczenie owocuje doskonałymi wynikami, również w dziedzinie legalizacji wag sklepowych. Ten rynek po prostu znamy absolutnie na wylot. Co cechuje naszych fachowców? Przede wszystkim:

 • doskonała znajomość rynku,
 • znajomość specyfiki systemów ważących z różnych branż,
 • doskonałe zaplecze sprzętowe (posiadamy m.in. wyznaczniki masy o nominałach 1000 kg, 500 kg, czy 25 kg),
 • szybkość oraz sprawność działania.

 

Na GAWAG warto stawiać. Udowadniają to kolejni polscy przedsiębiorcy!

Przejrzyj ofertę legalizacji w Twoim mieście:

  Kamil z Kielc

  Legalizacja wag sklepowych to zwykły, podstawowy obowiązek każdej osoby, która zakłada lub zabiera się za prowadzenie sklepu. Wagi sklepowe są na porządku dziennym w takich miejscach i chyba nie sposób ich pominąć. Odpowiedzialność za legalizację u nas powierzyliśmy GAWAG i jak najbardziej ich polecam.

  Paweł z Zamościa

  Potrzebna mi była szybka legalizacja wag sklepowych. Cennik nie jest tak łatwy do znalezienia, więc dzwoniłam osobiście. Udało mi się dość sprawnie dogadać z Gawagiem i jestem zadowolony z wyboru tej firmy. Na pewno przy następnej legalizacji również wrócę do Gawag.

  Łukasz z Siedlc

  Prowadzę sklep spożywczy i czekała mnie legalizacja wagi sklepowej, czego się obawiałem. Jak widać całkowicie niesłusznie! Pełen profesjonalizm w Waszej firmie, wszystkie najważniejsze informacje zostały mi przekazane. Jesteście jedyną firmą jakiej ufam.