Wagi inwentarzowe

Wagi inwentarzowe od najlepszego producenta na rynku

GAWAG to zdecydowanie największy i najważniejszy producent wszelkiego rodzaju wag na polskim rynku. Działamy już od ponad 30 lat, oferując naszym Klientom zarówno ogromne doświadczenie, jak i rozbudowane zaplecze technologiczne. Pomimo szerokiej oferty (w skład której wchodzą zarówno wagi przemysłowe, jak i te przeznaczone do użytku indywidualnego – np. w przemyśle spożywczym, czy jubilerskim), stale rozbudowujemy swoje propozycje, aby zaspokoić potrzeby wszystkich Klientów. Wagi inwentarzowe są tutaj doskonałym przykładem.

Technologia hodowli bydła oraz trzody chlewnej na przestrzeni lat zdecydowanie się zmieniła. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi dziś to zadanie jest o wiele prostsze, zaś same pomiary są o wiele dokładniejsze. Nie zmienia to faktu, że wagi inwentarzowe muszą sprostać szczególnym warunkom użytkowania. Doskonale o tym wiemy, dlatego nasze propozycje to solidne konstrukcje wykonane w oparciu o najbardziej wydajne materiały.

Wagi inwentarzowe – bezpieczeństwo, wygoda i precyzyjne pomiary

Nasze konstrukcje powstają w oparciu o wieloletnie badania i analizy potrzeb odbiorców. Dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom w pełni bezpieczne, wygodne, a do tego gwarantujące precyzyjne pomiary wagi inwentarzowe. Znajdziesz u nas m.in. wagi ze specjalną konstrukcją, umożliwiającą ważenie bydła czy trzody chlewnej. Zadbaliśmy przy tym o specjalne kojce, które zapewniają zwierzęciu spokój i poczucie bezpieczeństwa. Nie jest tajemnicą, że praca z wystraszonym zwierzęciem nie należy do najprostszych. Z nami możesz tego uniknąć.

W GAWAG gwarantujemy także szereg istotnych czynników, w tym precyzyjne systemy pomiarowe marki Mettler-Toledo (jeden z czołowych producentów tego typu sprzętu na świecie). Do tego zapewniamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość sprzętu. Możesz być pewny, że nasze wagi inwentarzowe sprawdzą się w Twoim

  Borys z Kielc

  Długo zastanawiałem się, jakie wagi inwentarzowe będą lepsze - elektroniczne czy mechaniczne, w formie przejścia czy klatki. Opinie Klientów są naprawdę różne, więc potrzebowałem pomocy w wyborze. Zadzwoniłem do Gawag i usłyszałem bardzo fachową opinię. Nie zastanawiałem się dłużej i kupiłem w Gawag. Wiedzą, co sprzedają!

  Wysocki z Warszawy

  Szukałem precyzyjnej wagi do pomiarów bydła. Waga inwentarzowa, jaką wybrałem z oferty Gawag jest precyzyjna i wygodna w użyciu. Sprawdza się o niebo lepiej niż moja stara waga. Wybrałem wersję elektroniczną, co jeszcze ułatwia mi pomiar i pracę. Obsługa wagi nie jest trudna, więc przeszkolenie pracowników nie trwało długo.

  Kołodziej z Mrągowa

  Potrzebna była mi nowa wagi inwentarzowa do bydła jeszcze w tym roku. Miałem problem z wyborem producenta, bo jest ich na rynku naprawdę wiele. Dzwoniłem po wielu firmach, ale nikt nie był w stanie zrealizować zlecenia w interesującym mnie terminie. Na szczęście w udało mi się zrealizować wagę z Gawag