Wagi samochodowo-kolejowe

Wagi samochodowo-kolejowe w ofercie GAWAG

W ofercie GAWAG znajdują się również wagi samochodowo-kolejowe. To propozycja szczególnie interesująca dla inwestorów, postawionych w trudnej sytuacji terenowej, w której zwyczajnie nie ma warunków do skorzystania oddzielnie z wagi samochodowej i oddzielnie z wagi kolejowej. Dzięki zastosowaniu specjalistycznej konstrukcji możemy zaproponować wysokiej klasy wagi samochodowo-kolejowe. Te mogą ważyć, przy wykorzystaniu jednego wspólnego pomostu, zarówno pojazdy ciężarowe, jak i wagony. Szerokość wagi to 3 m, zaś długość – 18 m. Nośność wynosi do 100 ton. Nie jest to oczywiście regułą, ponieważ na potrzeby Klientów przygotowujemy indywidualne projekty.

Tworzymy własne projekty i konstrukcje

Dzięki własnemu zapleczu technologicznemu możemy zaproponować wagi samochodowo-kolejowe tworzone na indywidualne zamówienie. Dzięki temu urządzenia sprawdzi się w swojej pracy maksymalnie dobrze, spełniając wszystkie stawiane przed nim zadania. Przy tym, nasze konstrukcje wyróżniają się ogromną wytrzymałością na obciążenia.

Mózgiem wag są cyfrowe przetworniki tensometryczne PDX lub analogowe firmy Mettler Toledo. Przetworniki PDX charakteryzują się sygnałem cyfrowym całkowicie odpornym na zakłócenia zewnętrzne pola elektromagnetycznego i fal radiowych.

Wagi samochodowo-kolejowe prosto od producenta

Przy produkcji wag samochodowo-kolejowych korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań. Ponad 30-letnia obecność na rynku pozwoliła nam prześledzić całą branżę, wyciągając z niej najlepsze i przede wszystkim najskuteczniejsze i najefektywniejsze rozwiązania. To dzięki nim jesteśmy liderami na rynku.

Nie zapominamy przy tym o bezpieczeństwie. Nasze wagi są odpowiednio zabezpieczone. Do tego posiadają odpowiednie certyfikaty, autoryzację marki Mettler-Toledo oraz wszystkie niezbędne dopuszczenia na terenie Unii Europejskiej. To Twoja gwarancja jakości.

[opinie-klientow]