Wagi pomostowe

Precyzyjne wagi pomostowe o zróżnicowanej nośności

Wagi pomostowe używane są w wielu branżach przemysłu, a ich zróżnicowana nośność – od kilkuset do kilku tysięcy kilogramów – zapewnia możliwość doboru artykułu odpowiedniego dla potrzeb Klienta. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie niezbędny jest precyzyjny oraz szybki pomiar masy netto towarów. Wagi pomostowe to urządzenia, które poprawią jakość pracy w każdym magazynie, hurtowni, hali produkcyjnej czy sortowni.  Sprawdzą się również w hangarach i składach oraz na zapleczach sklepów czy hurtowni,  do ważenia m.in. towarów, skrzyniopalet czy europalet. Pomagają w szybki i dokładny sposób przeprowadzić badanie masy paczki do wydania oraz usprawniają proces inwentaryzacji. Wagi pomostowe pozwalają w precyzyjny sposób porównać ważone obiekty z masą wzorca a dzięki odpowiednim algorytmom – oszacować ilość ważonych towarów.

Wagi te mają możliwość wielokrotnego tarowania oraz wskazują ciężar netto oraz brutto ważonego towaru. Wagi pomostowe GAWAG są dość lekkie oraz proste w obsłudze. Zostały skonstruowane tak, aby ich użytkowanie nie sprawiło problemu Twoim pracownikom. Waga pomostowa wyposażona jest w stalową płytę do ważenia, łatwą w utrzymaniu czystości oraz solidnie wykonaną obudowę. Wagi dostosowane są do pracy w trudnych warunkach, dlatego panel sterujący został zabezpieczony przed wilgocią oraz zanieczyszczeniami.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

Wagi pomostowe najwyższej jakości

Oferta GAWAG to wagi pomostowe z najwyższej półki. Wszystkie artykuły pochodzą od jednego z najbardziej uznanych na rynku producentów, dzięki czemu Klient otrzymuje gwarancję precyzyjnych wyników i długotrwałego użytkowania. Z amerykańskim przedsiębiorstwem OHAUS współpracujemy od wielu lat, co w połączeniu z własnym doświadczeniem przekłada się na profesjonalną i błyskawiczną obsługę każdego konsumenta. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy GAWAG.

  Wasilewski z Konina

  W mojej opinii, wagi pomostowe są nie do zastąpienia. Sprawdzą się tam, gdzie potrzebny jest szybki i dokładny pomiar masy netto jakiegoś przedmiotu czy przedmiotów. Ułatwiają pracę i sprawiają, że idzie szybciej i przyjemniej. Mogę polecić z czystym sumieniem.

  Sikorsk z Pabianic

  Potrzebna mi była waga pomostowa o dość dużej nośności do magazynu. Poprzednia waga okazała się niewystarczająca, więc trzeba było ją wymienić na nową. Tym razem postawiłem na wysoką jakość i precyzyjne pomiary. Waga od Gawag sprawdza się bardzo dobrze. Nie mam żadnych zarzutów!

  Kuba.J. z Opoczna

  Zależało mi, aby wybrać wysokiej jakości wagi pomostowe. Cennik przejrzałem i wybrałem wagę, która wydała mi się najlepsza. Rozmowa z ekspertami zweryfikowała moje przypuszczenia. Wybrałem tańszą wagę o lepszych parametrach. Dziękuję Gawag!