Serwis wag

Serwis wag. GAWAG wspiera swoich Klientów

Nie kończymy naszej współpracy z Klientami po samej sprzedaży naszego sprzętu. Oferujemy Ci serwis wag na najwyższym poziomie. W zakres naszych usług wchodzi wstępna, jak i pełna diagnoza ewentualnych usterek, wstępna wycena i naprawa oraz kalibracja wszystkich nieprawidłowości w działaniu wagi oraz akcesoriów powiązanych z jej pracą. Co ważne, docieramy do Klientów na terenie całego kraju. Nasi specjaliści przyjmą od Ciebie zlecenie i dotrą na miejsce z niezbędnym sprzętem diagnostycznym. Ich praca zakończy się dopiero wtedy, gdy waga będzie w pełni gotowa do pracy na najwyższych obrotach.

Przyjmujemy zlecenia z całego kraju na serwis wag

Nasi fachowcy podejmują się wszelkiego rodzaju zleceń. Serwisujemy m.in. specjalistyczne wagi przemysłowe, kolejowe, czy samochodowe, które przecież muszą znosić maksymalne obciążenia. To właśnie my dbamy o to, aby jak najszybciej przywrócić je do pełni sprawności. Doskonale wiemy, że czas to pieniądz, a każdy dzień, w którym Twoja waga nie może pracować to po prostu straty finansowe. Możesz liczyć na to, że wszystkie zlecenia, w tym Twoje, traktujemy z najwyższą uwagą.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej: 

Przeprowadzamy szybki i sprawny serwis wag

Zapewniamy szybki, solidny i precyzyjny serwis oraz służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru wag. Decydując się na współpracę z nami, możesz mieć pewność, że oddajesz swój sprzęt w ręce najlepszych specjalistów w branży, którzy zdobywają trudne do przecenienia doświadczenie od ponad 25 lat. Serwis wag nie ma przed nami żadnych tajemnic – w naszej pracy podejmowaliśmy się już wszelkiego rodzaju napraw. Kolejną zaletą GAWAG jest fakt, że docieramy do całej Polski. Potrzebujesz natychmiastowej pomocy? Daj nam znać. Przyjedziemy z własnym sprzętem, serwisując Twoją wagę i przywracając ją do pełnej sprawności.

Wśród naszych usług znajdziesz także serwis wag elektronicznychserwis wag samochodowychserwis wag przemysłowychserwis wag kolejowychserwis wag najazdowych oraz serwis wag sklepowych.

Jeśli chodzi o ofertę regionalną z serwisem wag samochodowych dotarliśmy już na Śląsk, do WarszawyKatowic oraz Opola. Działaliśmy także w województwie śląskim.

 

  Iwona z Olsztyna

  Lata temu kupowałam wagę w Gawagu, ale nie spodziewałam się, że macie również serwis wag. Zauważyłam waszą ofertę dopiero, jak przejrzałam kilka stron producentów wag. Pamiętając o profesjonalnej obsłudze - wróciłam do Gawag

  Dominika z Rzeszowa

  Cieszę się, że jest Wasz serwis wag elektronicznych. Dzięki wam nie musiałam kupować nowej wagi, tylko została naprawiona w szybki i sprawny sposób. Każda wada został mi wytłumaczona, teraz wiem, jak ich unikać. Świetne podejście do klienta a przede wszystkim kompleksowa, profesjonalna obsługa!

  Łukasz z Kielc

  To, co najbardziej cenię sobie we współpracy z GAWAG to przede wszystkim ich troska o klienta i dbanie o to, by finalnie otrzymał usługę, z której jest zadowolony. Serwis wag samochodowych to tylko kolejny przykład na to, że można coś robić z pasją, zaangażowaniem i robić to naprawdę dobrze.