Serwis wag. GAWAG wspiera swoich Klientów

serwis wagNie kończymy naszej współpracy z Klientami po samej sprzedaży naszego sprzętu. Oferujemy Ci serwis wag na najwyższym poziomie. W zakres naszych usług wchodzi wstępna, jak i pełna diagnoza ewentualnych usterek, wstępna wycena i naprawa oraz kalibracja wszystkich nieprawidłowości w działaniu wagi oraz akcesoriów powiązanych z jej pracą. Co ważne, docieramy do Klientów na terenie całego kraju. Nasi specjaliści przyjmą od Ciebie zlecenie i dotrą na miejsce z niezbędnym sprzętem diagnostycznym. Ich praca zakończy się dopiero wtedy, gdy waga będzie w pełni gotowa do pracy na najwyższych obrotach.

Przyjmujemy zlecenia z całego kraju na serwis wag

Nasi fachowcy podejmują się wszelkiego rodzaju zleceń. Serwisujemy m.in. specjalistyczne wagi przemysłowe, kolejowe, czy samochodowe, które przecież muszą znosić maksymalne obciążenia. To właśnie my dbamy o to, aby jak najszybciej przywrócić je do pełni sprawności. Doskonale wiemy, że czas to pieniądz, a każdy dzień, w którym Twoja waga nie może pracować to po prostu straty finansowe. Możesz liczyć na to, że wszystkie zlecenia, w tym Twoje, traktujemy z najwyższą uwagą.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej: [email protected]

Przeprowadzamy szybki i sprawny serwis wag

Zapewniamy szybki, solidny i precyzyjny serwis oraz służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru wag. Decydując się na współpracę z nami, możesz mieć pewność, że oddajesz swój sprzęt w ręce najlepszych specjalistów w branży, którzy zdobywają trudne do przecenienia doświadczenie od ponad 25 lat. Serwis wag nie ma przed nami żadnych tajemnic – w naszej pracy podejmowaliśmy się już wszelkiego rodzaju napraw. Kolejną zaletą GAWAG jest fakt, że docieramy do całej Polski. Potrzebujesz natychmiastowej pomocy? Daj nam znać. Przyjedziemy z własnym sprzętem, serwisując Twoją wagę i przywracając ją do pełnej sprawności.

Wśród naszych usług znajdziesz także serwis wag elektronicznych, serwis wag samochodowych, serwis wag przemysłowych, serwis wag kolejowych, serwis wag najazdowych oraz serwis wag sklepowych.

Jeśli chodzi o ofertę regionalną z serwisem wag samochodowych dotarliśmy już na Śląsk, do Warszawy, Katowic oraz Opola. Działaliśmy także w województwie śląskim.

wagi serwis serwis wagi

Serwis wag

Opinie naszych klientów

Iwona z Olsztyna

Lata temu kupowałam wagę w Gawagu, ale nie spodziewałam się, że macie również serwis wag. Zauważyłam waszą ofertę dopiero, jak przejrzałam kilka stron producentów wag. Pamiętając o profesjonalnej obsłudze - wróciłam do Gawag

Dominika z Rzeszowa

Cieszę się, że jest Wasz serwis wag elektronicznych. Dzięki wam nie musiałam kupować nowej wagi, tylko została naprawiona w szybki i sprawny sposób. Każda wada został mi wytłumaczona, teraz wiem, jak ich unikać. Świetne podejście do klienta a przede wszystkim kompleksowa, profesjonalna obsługa!

Łukasz z Kielc

To, co najbardziej cenię sobie we współpracy z GAWAG to przede wszystkim ich troska o klienta i dbanie o to, by finalnie otrzymał usługę, z której jest zadowolony. Serwis wag samochodowych to tylko kolejny przykład na to, że można coś robić z pasją, zaangażowaniem i robić to naprawdę dobrze.