Serwis wag najazdowych

Serwis wag najazdowych. Oddaj zlecenie w ręce specjalistów

GAWAG od lat współpracuje z polskimi firmami, zarówno największymi markami, jak i niedużymi przedsiębiorstwami, wyrabiając sobie niepodważalną pozycję lidera na całym rynku. Za co jesteśmy najmocniej cenieni? M.in za to, że wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie – również Ty i Twoja firma. Nasza oferta to nie tylko systemy wagowe, ale też szereg usług, w tym serwis wag najazdowych. Dokonujemy okresowych przeglądów, diagnozy sprzętu oraz wszelkiego rodzaju naprawy. Oczywiście, dla Twojego komfortu, dojeżdżamy z całym niezbędnym oprzyrządowaniem na miejsce. Dzięki temu nawet uszkodzona waga może zostać maksymalnie szybko przywrócona do pełni sprawności, a w konsekwencji – do dalszej pracy. Dzięki nam, Twoja firma nie zaliczy żadnych przestojów.

serwis wagi najazdowe serwis wag najazdowych wagi najazdowe serwis

Działamy z myślą o dobru naszych klientów

Do każdego zlecenia wysyłamy zespół złożony z najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Nasi pracownicy to wysoce wykwalifikowani fachowcy, którzy doskonale znają się na sprzęcie, przy którym pracują. Warto wspomnieć przy tym, że na rynku działamy już od ponad 30 lat, nawiązując w tym czasie współpracę z największymi markami, w tym z:

Strabag,
Polpharma,
Bridgestone,
Zott,
Lot,
czy choćby KGHM.

Za każdym razem nasi Klienci mogli liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. Współpraca z nami opłaca się każdej ze stron. Co do tego nie mamy żadnych wątpliwości.

GAWAG oferuje pełen serwis wag najazdowych

Serwis wag najazdowych wchodzi w zakres naszych usług. Jeżeli eksploatowana przez Ciebie waga straciła z biegiem lat na dokładności lub po prostu chcesz przeprowadzić okresową kontrolę podzespołów, daj nam znać. Znamy się na tym, jak mało kto, a do tego działamy szybko, precyzyjnie, dokładnie i maksymalnie skutecznie. Nasza praca kończy się dopiero wtedy, gdy waga zostaje zaakceptowana do dalszej pracy. Wystawiamy przy tym odpowiednie zaświadczenia, w tym ważne legalizacje.