Legalizacja wag kolejowych przeprowadzana jest przez nasz zespołu specjalistów od kalibracji systemów ważących. To oni odpowiadają za maksymalną skuteczność i dokładność pomiarów. Dzięki 30-letniemu doświadczeniu w branży doskonale odnajdują się w każdym warunkach – wszelkiego rodzaju systemy ważące, ich działanie, specyfikę oraz problematykę, znają absolutnie od podszewki.

Skuteczna legalizacja wag kolejowych

Wszelkie systemy ważące, bazujące na elektrycznych podzespołach, są szczególnie wrażliwe na eksploatacje. Właśnie dlatego trzeba regularnie kontrolować ich prawidłową kalibrację. To gwarancja skutecznej pracy, która jest podstawą funkcjonowania w każdej branży. Nasi specjaliści czuwają nad tym, aby Klienci byli w pełni zadowoleni po wykonaniu usługi.

Legalizacja wag kolejowych jest niezbędne, aby można je było dopuścić do pracy. Nie jest konieczna jedynie  w przypadku, w którym waga służy do celów pomocniczych wewnątrz firmy. Jednak i wtedy konieczna jest dokładna oraz prawidłowa kalibracja, aby móc uzyskiwać pomiary zgodne z rzeczywistością.

GAWAG to pewna i skuteczna marka

Na rynku działamy od 30 lat. W tym czasie zbudowaliśmy ogromne zaplecze technologiczne. To dzięki niemu jesteśmy w stanie dokonywać legalizacji wag kolejowych w całym kraju. Ponadto, posiadamy niezbędne wzorce masy o nominałach:

  • 1000 kg (29 sztuk odważników),
  • 500 kg (6 sztuk odważników),
  • 25 kg (1200 sztuk odważników).

Do tego, nasi specjaliści zaopatrzeni są w niezbędne wzorce do kalibracji oraz legalizacji wag kolejowych – wszystkie posiadają aktualne Świadectwa Wzorcowania. Ponadto, znajdujemy się na liście wypożyczalni dużych wzorców masy Głównego Urzędu Miar w Warszawie. To kolejny dowód naszej jakości. Kolejny to lista największych polskich przedsiębiorstw, które postawiły na współpracę z nami. Należą do nich m.in., LOT, ZOTT, czy Polpharma. Chcesz, aby i Twoja firma dołączyła do tego grona? W takim razie postaw na GAWAG.