Legalizacja wag platformowych

Legalizacja wag platformowych od GAWAG

Wagi platformowe muszą wyróżniać się nieskomplikowaną, ale za to bardzo wytrzymałą konstrukcją, która będzie w stanie znosić nawet największe obciążenia. Specyfika tego sprzętu wymusza jednak na nim okresowe przeglądy, a co za tym idzie – legalizacje. W GAWAG przeprowadzamy je z wykorzystaniem najlepszego sprzętu, dopełniając przy tym wszelkich niezbędnych formalności. To m.in. dlatego, że współpracujemy bezpośrednio z inspektorami Urzędu Miar, orientując się na bieżąco we wszystkich zmianach prawnych. Dzięki temu legalizacja wag platformowych przeprowadzana jest od początku do końca – w zgodzie z obowiązującymi regulacjami, przepisami i metodami.

GAWAG to sprawdzona i zaufana marka

Wybierając współpracę z nami, możesz liczyć na to, że legalizujemy zarówno wagi używane (legalizacja ponowna), jak i w pełni nowe, dokonując ich oceny zgodności. Legalizacja wag platformowych przeprowadzana jest właśnie zgodnie z tym kluczem. Oczywiście po wykonanej usłudze, otrzymujesz od nas stosowne potwierdzenie legalizacji oraz zostajesz poinformowany o dacie kolejnej kontroli. To właśnie za to kompleksowe podejście do współpracy nasi Klienci cenią nas tak mocno. Jeśli zależy Ci na szybkich i maksymalnie precyzyjnych wymiarach, postaw na nasz sprzęt i nasze usługi. Na pewno nie pożałujesz tej decyzji.

Profesjonalna i kompleksowa legalizacja wag platformowych

W jaki sposób przeprowadzana jest legalizacja wag platformowych? W pierwszej kolejności nasi specjaliści sprawdzają wszelkie nieprawidłowości w działaniu wagi. Jeśli wykryją błędy, przystępują do korekty (m.in. korekty błędów pomiarowych) z wykorzystaniem nowoczesnych i dedykowanych wzorców masy. Po wykonaniu całej pracy wystawiane jest odpowiednie potwierdzenie, a waga może wrócić do dalszej, jeszcze skuteczniejszej pracy. Nie musisz się martwić, nasi fachowcy zadbają o to najlepiej, jak tylko jest to możliwe.

Zobacz naszą ofertę legalizacji w Twoim mieście: