Legalizacja wag analitycznych

GAWAG współpracuje nie tylko z największymi polskimi markami (takimi, jak LOT, ZOTT, Polpharma, czy KGHM), ale też z mniejszymi podmiotami. Znani jesteśmy z tego, że od lat wspieramy mniejszych przedsiębiorców z całego kraju – nasi specjaliści zawsze docierają do miejsca zlecenia. Do tego, doskonale dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Prowadzisz firmę, której poprawne funkcjonowanie zależy od sprawnych transportów oraz maksymalnie precyzyjnych pomiarów? W takim razie doskonale trafiłeś. Legalizacja wag analitycznych przeprowadzana jest przez nas na najwyższym poziomie.

Działamy kompleksowo

Decydując się na skorzystanie z usług GAWAG możesz mieć pewność, że wszelkie formalności zostaną dopełnione. Wszystko dlatego, że współpracujemy bezpośrednio z inspektorami Urzędu Miar. Dzięki temu legalizacja wag analitycznych przeprowadzana jest od początku do końca – w zgodzie z obowiązującymi regulacjami, przepisami i metodami.

Ponadto, legalizujemy zarówno wagi używane (legalizacja ponowna), jak i w pełni nowe, dokonując ich oceny zgodności. Po wszystkim otrzymujesz stosowne potwierdzenie legalizacji oraz zostajesz poinformowany o dacie kolejnej kontroli.

Legalizacja wag analitycznych pod okiem ekspertów

W jaki sposób nasi eksperci przeprowadzają legalizację wagi analitycznej? Całość przebiega etapowo:

  1. w pierwszej kolejności sprawdzane są wszelkie nieprawidłowości w działaniu wagi.
  2. Kolejnym etapem jest dokładne czyszczenie mechanizmu pomiarowego wagi.
  3. Następnie następuje korekta błędów pomiarowych z wykorzystaniem nowoczesnych i specjalnie dedykowanych wzorców masy.
  4. Na koniec pozostaje wystawienie odpowiedniego potwierdzenia.

Po wszystkim waga dopuszczana jest do dalszej pracy. Ważne jest, aby daną wagę zgłosić do ponownej legalizacji na mniej więcej miesiąc przed upływającym terminem. Dzięki temu unikniesz ewentualnych przestojów w pracy swojej firmy. Legalizacja wag analitycznych? GAWAG oferuje Ci maksymalną skuteczność i dokładność.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej: