WAGA NAJAZDOWA WAGA ZAGŁĘBIONA WYPOSAŻENIE DODATKOWE

wagi zaglebioneWagi zagłębione posadawia się w miejscach gdzie plac manewrowy jest niewielki oraz technologia załadunku/ rozładunku wymusza budowę wagi zagłębionej. Rozwiązanie to stosuje się również gdy wymogi ruchu pojazdów nakazują wybudowanie wagi na równo z nawierzchnią drogi.

Fundament wagi zagłębionej w zależności od nośności gruntu może być wykonany z elementów prefabrykowanych lub metodą tradycyjną. W każdym wykonaniu jest system odprowadzenia wód opadowych do istniejącej kanalizacji  .. W pomoście wagi w zależności od wymagań BHP oraz długości wagi wbudowanych jest od 1 do 4 włazów rewizyjnych. Służą one do bieżącego utrzymywania czystości i serwisowania wagi bez użycia dźwigu.

Opcjonalnie można doposażyć wagę w uszczelkę o profilu T do uszczelnienia dylatacji pomiędzy pomostem wagi a ścianą fundamentu przed błotem i innymi zanieczyszczeniami.

Wagi samochodowe zagłębione do zadań specjalnych!

GAWAG słynie z niezawodnych wag, które sprawdzają się w każdych warunkach. To dzięki ich skuteczności podbiliśmy cały rynek, stając się absolutnym liderem! Również nasze wagi samochodowe zagłębione mogą pochwalić się najlepszymi wynikami. To precyzyjne pomiary, elektronika zgodna z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i trwałość na lata – o to również możesz być spokojny. Wszystkie wagi z naszej oferty powstają w zgodzie z najwyższymi standardami i z najlepszych materiałów. Wszyscy Klienci są zgodni, że na nasze wagi zagłębione również warto postawić!

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej: [email protected]

Wagi zagłębione, które robią różnicę

Jeśli chodzi o pomiary, czy to w branży przemysłowej, czy transportowej, nie ma mowy o pomyłce. Dlatego nasi najlepsi eksperci zadbali o to, aby system elektronicznych pomiarów, które posiadają nasze wagi zagłębione, stał na najwyższym możliwym poziomie. To precyzja, którą można osiągnąć, stawiając na najwyższą jakość. Taka jest marka GAWAG!

waga zagłębiona Waga zagłębiona legalizowana wagi zagłębione

WAGI zagłębione- PARAMETRY TECHNICZNE

Wagi zagłębione

Opinie naszych klientów

Krzysztof S. - Stalowa Wola

W przypadku wag samochodowych zagłębionych największą ich zaletą jest zaoszczędzenie miejsca na placu przed halą, co znacznie ułatwiło nam zagospodarowanie przestrzeni. Zdecydowaliśmy się na niestandardowe wymiary wagi i nie było żadnego problemu ze zleceniem takiego przedsięwzięcia. GAWAG wywiązał się z zadania wzorowo, instalacja przebiegła sprawnie i dość szybko. Polecam.

Filip A. - Cieszanów

Miernik wagowy bez zarzutu, wszystko dokładnie mierzone, co jest niezwykle istotne w naszej branży, ponieważ każdy dodatkowy kilogram może zaważyć na powodzeniu naszego transportu. Czujniki działają nawet po wielokrotnym czyszczeniu pod ciśnieniem, co do czego miałem pewne obawy. Wykonanie i jakość usługi na plus.

Radosław L. - Ostrołęka

Jeżeli chodzi o nasz zakład, nie mieliśmy większego wyboru – musieliśmy wybrać wagę samochodową zagłębioną, takie były wymogi ruchu. GAWAG sprawdził się doskonale, szybka i bezproblemowa instalacja oraz serwis, a do tego wsparcie techniczne i wyjaśnienie działania różnych mierników wagowych. Waga sprawdza się dobrze, zdecydowanie mogę polecić tę firmę.