Wagi zagłębione

Wagi zagłębione posadawia się w miejscach gdzie plac manewrowy jest niewielki oraz technologia załadunku/ rozładunku wymusza budowę wagi zagłębionej. Rozwiązanie to stosuje się również gdy wymogi ruchu pojazdów nakazują wybudowanie wagi na równo z nawierzchnią drogi.

Fundament wagi zagłębionej w zależności od nośności gruntu może być wykonany z elementów prefabrykowanych lub metodą tradycyjną. W każdym wykonaniu jest system odprowadzenia wód opadowych do istniejącej kanalizacji  .. W pomoście wagi w zależności od wymagań BHP oraz długości wagi wbudowanych jest od 1 do 4 włazów rewizyjnych. Służą one do bieżącego utrzymywania czystości i serwisowania wagi bez użycia dźwigu.

Opcjonalnie można doposażyć wagę w uszczelkę o profilu T do uszczelnienia dylatacji pomiędzy pomostem wagi a ścianą fundamentu przed błotem i innymi zanieczyszczeniami.

Wagi samochodowe zagłębione do zadań specjalnych!

GAWAG słynie z niezawodnych wag, które sprawdzają się w każdych warunkach. To dzięki ich skuteczności podbiliśmy cały rynek, stając się absolutnym liderem! Również nasze wagi samochodowe zagłębione mogą pochwalić się najlepszymi wynikami. To precyzyjne pomiary, elektronika zgodna z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i trwałość na lata – o to również możesz być spokojny. Wszystkie wagi z naszej oferty powstają w zgodzie z najwyższymi standardami i z najlepszych materiałów. Wszyscy Klienci są zgodni, że na nasze wagi zagłębione również warto postawić!

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

 

Wagi zagłębione, które robią różnicę

Jeśli chodzi o pomiary, czy to w branży przemysłowej, czy transportowej, nie ma mowy o pomyłce. Dlatego nasi najlepsi eksperci zadbali o to, aby system elektronicznych pomiarów, które posiadają nasze wagi zagłębione, stał na najwyższym możliwym poziomie. To precyzja, którą można osiągnąć, stawiając na najwyższą jakość. Taka jest marka GAWAG!

WAGI ZAGŁĘBIONE- PARAMETRY TECHNICZNE

  Krzysztof S. - Stalowa Wola

  W przypadku wag samochodowych zagłębionych największą ich zaletą jest zaoszczędzenie miejsca na placu przed halą, co znacznie ułatwiło nam zagospodarowanie przestrzeni. Zdecydowaliśmy się na niestandardowe wymiary wagi i nie było żadnego problemu ze zleceniem takiego przedsięwzięcia. GAWAG wywiązał się z zadania wzorowo, instalacja przebiegła sprawnie i dość szybko. Polecam.

  Filip A. - Cieszanów

  Miernik wagowy bez zarzutu, wszystko dokładnie mierzone, co jest niezwykle istotne w naszej branży, ponieważ każdy dodatkowy kilogram może zaważyć na powodzeniu naszego transportu. Czujniki działają nawet po wielokrotnym czyszczeniu pod ciśnieniem, co do czego miałem pewne obawy. Wykonanie i jakość usługi na plus.

  Radosław L. - Ostrołęka

  Jeżeli chodzi o nasz zakład, nie mieliśmy większego wyboru – musieliśmy wybrać wagę samochodową zagłębioną, takie były wymogi ruchu. GAWAG sprawdził się doskonale, szybka i bezproblemowa instalacja oraz serwis, a do tego wsparcie techniczne i wyjaśnienie działania różnych mierników wagowych. Waga sprawdza się dobrze, zdecydowanie mogę polecić tę firmę.