WAGA NAJAZDOWA WAGA ZAGŁĘBIONA WYPOSAŻENIE DODATKOWE

wagi zaglebioneWagi zagłębione posadawia się w miejscach gdzie plac manewrowy jest niewielki oraz technologia załadunku/ rozładunku wymusza budowę wagi zagłębionej. Rozwiązanie to stosuje się również gdy wymogi ruchu pojazdów nakazują wybudowanie wagi na równo z nawierzchnią drogi.

Fundament wagi zagłębionej w zależności od nośności gruntu może być wykonany z elementów prefabrykowanych lub metodą tradycyjną. W każdym wykonaniu jest system odprowadzenia wód opadowych do istniejącej kanalizacji  .. W pomoście wagi w zależności od wymagań BHP oraz długości wagi wbudowanych jest od 1 do 4 włazów rewizyjnych. Służą one do bieżącego utrzymywania czystości i serwisowania wagi bez użycia dźwigu.

Opcjonalnie można doposażyć wagę w uszczelkę o profilu T do uszczelnienia dylatacji pomiędzy pomostem wagi a ścianą fundamentu przed błotem i innymi zanieczyszczeniami.

 

WAGI zagłębione- PARAMETRY TECHNICZNE

 

Opinie naszych klientów

Krzysztof S. - Stalowa WolaFilip A. - CieszanówRadosław L. - Ostrołęka

W przypadku wag samochodowych zagłębionych największą ich zaletą jest zaoszczędzenie miejsca na placu przed halą, co znacznie ułatwiło nam zagospodarowanie przestrzeni. Zdecydowaliśmy się na niestandardowe wymiary wagi i nie było żadnego problemu ze zleceniem takiego przedsięwzięcia. GAWAG wywiązał się z zadania wzorowo, instalacja przebiegła sprawnie i dość szybko. Polecam.

Miernik wagowy bez zarzutu, wszystko dokładnie mierzone, co jest niezwykle istotne w naszej branży, ponieważ każdy dodatkowy kilogram może zaważyć na powodzeniu naszego transportu. Czujniki działają nawet po wielokrotnym czyszczeniu pod ciśnieniem, co do czego miałem pewne obawy. Wykonanie i jakość usługi na plus.

Jeżeli chodzi o nasz zakład, nie mieliśmy większego wyboru – musieliśmy wybrać wagę samochodową zagłębioną, takie były wymogi ruchu. GAWAG sprawdził się doskonale, szybka i bezproblemowa instalacja oraz serwis, a do tego wsparcie techniczne i wyjaśnienie działania różnych mierników wagowych. Waga sprawdza się dobrze, zdecydowanie mogę polecić tę firmę.