Legalizacja wag przemysłowych

Legalizacja wag przemysłowych to operacja wyjątkowo skomplikowana, zwłaszcza gdy chodzi o naprawdę duże wzorce masy. GAWAG posiada jednak jedno z największych w Polsce zapleczy technologicznych – w naszych magazynach znajdują się wzorce masy o nominałach: 1000 kg, 500 kg, 25 kg, specjalnie dedykowane do wag przemysłowych. Jeśli więc zależy Ci na skutecznej kalibracji, postaw na sprawdzoną ekipę. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu z pewnością się do takich zaliczamy.

Na rynku systemów ważących znamy się jak mało kto

Jesteśmy wiodącym producentem wszelkiego rodzaju wag, zaczynając od wag aptecznych, a kończąc na wagach kolejowych, czy przemysłowych. Dzięki własnemu zapleczu technologicznemu jesteśmy w stanie dostosować konkretny produkt pod wymagania Klienta. To bardzo ważne w przemyśle – każda branża ma bowiem swoją własną specyfikę. Dlaczego o tym wspominamy? Ponieważ właśnie dzięki temu możemy podjąć się legalizacji wszystkich wag przemysłowych, niezależnie od ich przeznaczenia. Nasi specjaliści dojadą do dowolnego miejsca w Polsce, wykonując swoją pracę z najwyższą dokładnością. Po wszystkim waga będzie znów mogła służyć przy:

 • naliczaniu opłat,
 • obrocie handlowym,
 • czy paczkowaniu wszystkich towarów.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

Legalizacja wag przemysłowych – niezbędna cykliczna kontrola

Wagi przemysłowe stosowane są w różnorodnych procesach technologicznych, czy w ważeniach recepturowych –  wszystko to składa się na końcową jakość produktu. Z regularnej legalizacji wag przemysłowych zwolnione są jedynie te firmy, które wagi wykorzystują do wewnętrznych pomiarów. Cała reszta musi dostosować się do restrykcyjnych przepisów, które regulują to, jak często i w jaki sposób powinna być przeprowadzona prawidłowa legalizacja wag przemysłowych. Możesz być spokojny – nasi specjaliści znają przepisy na wylot.

Zobacz ofertę legalizacji w Twojej okolicy:

  Antoni z Nowego Dworu Mazowieckiego

  Nie miałem pojęcia, że legalizacja wag przemysłowych powinna być wykonywana tak często. Na szczęście przy zakupie wagi w Gawag zostałem o tym poinformowany. Do tego legalizację można wykonać od razu w Gawag. Kompleksowa oferta i dobry kontakt

  Aleksander z Płocka

  Przejrzałem Waszą ofertę, bo interesowała mnie legalizacja wag przemysłowych. Cennik jest dość rozsądny, dlatego na pewno będę do Was wracał przy kolejnej legalizacji wagi. Dzięki za pomoc i do zobaczenia!

  Jan z Piotrkowa Trybunalskiego

  "Zdaje sobie sprawę, że legalizacja wagi przemysłowej to nie jest łatwe zadanie. Dlatego wiem, że nie można powierzyć tego byle komu. Firmę GAWAG polecił mi kolega, który korzysta z ich usług już od wielu lat. Nie zawiodłem się, wszystko przebiegło sprawnie i pomyślnie. Jestem zadowolony i w razie potrzeby na pewno skorzystam ponownie. "