Wagi podkładkowe

Wagi podkładkowe zapewniają precyzyjne pomiary

Nasze wagi podkładkowe zostały zaprojektowane tak, aby ewentualne nierówności miejsca przeznaczonego do ważenia oraz niecentryczny najazd koła nie stanowiły o niedokładności pomiarów. Wszystko za sprawą samej konstrukcji: ta opiera się na zespole dwóch lub więcej podkładek połączonych z indykatorem umożliwiającym pomiar nacisku koła lub osi pojazdu.

Ogromną zaletą, którą niewątpliwie posiadają nasze wagi podkładkowe, jest ich wytrzymałość. Zastosowanie trwałych materiałów, odpornych na pracę w trudnych warunkach, owocuje wysoką wydajnością sprzętu na długie lata. To zdecydowanie się opłaca, co udowadniają kolejne polskie marki stawiające na nasz sprzęt. Sam wybierz, z kim wolisz współpracować.

Zainwestuj w maksymalnie trwałe wagi podkładkowe

Pamiętaj, że wszystkie rodzaje wag, w tym wagi podkładkowe, możemy dostosować pod indywidualne wymagania Klienta. Dzięki temu zyskasz sprzęt, który maksymalnie dobrze sprawdzi się w Twojej branży. Zwłaszcza że konstrukcja płyty nośnej zabezpieczona jest przed wpływami atmosferycznymi, dodatkowo wykazując ogromną odporność na korozję, wstrząsy i obciążenia dynamiczne. Zabezpieczenie IP66.

Pobierz aktualny katalog wag podkładkowych:

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

Co to dla Ciebie oznacza? Przede wszystkim lata skutecznej pracy. W GAWAG wyznajemy zasadę, że lepiej od razu postawić na najwyższą jakość. Tą świadczymy już od lat, co tylko potwierdza długa lista naszych Klientów, na której znajdują się największe polskie koncerny. Możesz do nich dołączyć w każdej chwili. Pamiętaj, że skuteczne działanie zaczyna się właśnie od skutecznego sprzętu.

Precyzja to podstawa

Nasze wagi podkładkowe to także najnowocześniejsza elektronika. W naszych wagach używamy tylko najlepszych podzespołów. Stąd tak dokładnie pomiary, z których słynie nasz sprzęt. Bezsprzecznie jesteśmy liderem na rynku, co potwierdzamy z każdym kolejnym modelem wagi, który dodajemy do oferty. Dzięki ogromnemu zapleczu technologicznemu możemy stale się rozwijać, wyznaczając nową jakość na polskim rynku.

Dane techniczne wagi podkładkowej

Rozmiar w mmObciążenie w kg (2 podkłdki na oś)Waga kg
300×400×351000/2000/300012
400×500×583000/5000/6000/600025
400×500×5810000/500025
450×700×5810000/20000/3000040
500×900×5820000/30000/4000055

W ofercie wag podkładkowych posiadamy również inne warianty oraz dodatkowe opcje.

  maurycki.s z Sopotu

  U nas liczy się każdy kilogram i od jakiegoś czasu używamy wagi podkładkowe, głównie to od Was! Przy dużych pojazdach różnice mogą być zasadnicze, zwłaszcza, jeżeli chodzi o konkretne pomiary. Wagi z Gawag lubię szczególnie, bo są trwałe - dużo trwalsze od konkurencji. To się ceni - nie lubię ciągle naprawiać i zajmować się tym samym, a tutaj sprzęty zawsze są solidne.

  Czarnecki z Iławy

  Niezwykle dokładna waga podkładkowa. Wyniki są dużo bardziej precyzyjne niż w przypadku zwykłych wag samochodowych, a to ma ogromne znaczenie, jeżeli w dokumentacji wszystko musi się zgadzać co do kilograma. Przyznam szczerze, że zawsze lubię zakupy do firmy w Gawag, bo jestem spokojny o trwałość - z tymi wagami jest tak samo, pracują codziennie i śladu po tym nie widać.

  Sobczak z Wrocławia

  Prowadzę firmę transportową i czasami potrzebne są dokładne pomiary - co do kilograma. Wtedy nieocenione są wagi podkładkowe. Ceny takiego sprzętu potrafią zaskakiwać, ale tylko w Gawag jest to pozytywne. Jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny, to nawet najbardziej wybredni powinni być zadowoleni. Sam kupiłem kilka takich wag, ale to nieuniknione jeśli firma się rozrasta!