Modernizacja wag samochodowych. Postaw na liderów rynku

modernizacja wagi samochodowejW GAWAG oferujemy zestawy, które umożliwiają modernizację wag samochodowych. Całość opiera się na wykorzystaniu najnowszej technologii elektronicznego pomiaru masy. Zastępujemy także wymagające intensywnej konserwacji (a więc dodatkowych kosztów) systemy mechaniczne oraz analogowe i hydrauliczne moduły wagowe. W ich miejsce montujemy nowoczesne czujniki wagowe Powercell.

Takie zmiany przynoszą szereg korzyści. Zastąpienie dotychczasowej wagi samochodowej systemem czujników wagowych Powercell wpływa bezpośrednio na poprawę dokładności ważenia. Innymi słowy – modernizacja wag samochodowych przynosi oszczędność pieniędzy z każdym kolejnym zważonym ładunkiem.

Modernizacja wag samochodowych po prostu się opłaca

Nowe czujniki wagowe możemy zamontować w już istniejących pomostach wagowych, podnosząc ich niezawodność oraz dokładność. Sama modernizacja wag samochodowych wpływa więc na wydłużenie żywotności sprzętu, co jest niezwykle istotne, biorąc pod uwagę fakt, jak bardzo systemy pomiarowe narażone są na nadmierną eksploatację. Dzięki naszym działaniom możesz więc zaoszczędzić fundusze, które normalnie musiałbyś przeznaczyć na zakup nowej wagi lub kosztowną naprawę starej.

Nowoczesne systemy pomiarowe, m.in. te oferowane przez markę Mettler-Toledo, z którą od lat współpracujemy, oferują pracę w najtrudniejszych warunkach, bez strat dokładności. Warto także wspomnieć, że ich przetworniki nacisku, wykonywane z nierdzewnej stali, dają możliwość generowania sygnałów wyjściowych w postaci cyfrowej. Takie rozwiązanie zapewnia zwarty strumień transmisji danych – nie ma tu miejsca na problemy i błędy, które wynikają z analogowego przesyłu danych. W GAWAG konsekwentnie stawiamy na nowoczesne i pewne rozwiązania. Modernizacja wag samochodowych jest doskonałym przykładem na jakość świadczonych przez nas usług. Postaw na niezawodność, którą gwarantujemy.