Modernizacja wag samochodowych

Modernizacja wag samochodowych. Postaw na liderów rynku

modernizacja wagi samochodowejW GAWAG oferujemy zestawy, które umożliwiają modernizację wag samochodowych. Całość opiera się na wykorzystaniu najnowszej technologii elektronicznego pomiaru masy. Zastępujemy także wymagające intensywnej konserwacji (a więc dodatkowych kosztów) systemy mechaniczne oraz analogowe i hydrauliczne moduły wagowe. W ich miejsce montujemy nowoczesne czujniki wagowe Powercell.

Takie zmiany przynoszą szereg korzyści. Zastąpienie dotychczasowej wagi samochodowej systemem czujników wagowych Powercell wpływa bezpośrednio na poprawę dokładności ważenia. Innymi słowy – modernizacja wag samochodowych przynosi oszczędność pieniędzy z każdym kolejnym zważonym ładunkiem.

Modernizacja wag samochodowych po prostu się opłaca

Nowe czujniki wagowe możemy zamontować w już istniejących pomostach wagowych, podnosząc ich niezawodność oraz dokładność. Sama modernizacja wag samochodowych wpływa więc na wydłużenie żywotności sprzętu, co jest niezwykle istotne, biorąc pod uwagę fakt, jak bardzo systemy pomiarowe narażone są na nadmierną eksploatację. Dzięki naszym działaniom możesz więc zaoszczędzić fundusze, które normalnie musiałbyś przeznaczyć na zakup nowej wagi lub kosztowną naprawę starej.

Nowoczesne systemy pomiarowe, m.in. te oferowane przez markę Mettler-Toledo, z którą od lat współpracujemy, oferują pracę w najtrudniejszych warunkach, bez strat dokładności. Warto także wspomnieć, że ich przetworniki nacisku, wykonywane z nierdzewnej stali, dają możliwość generowania sygnałów wyjściowych w postaci cyfrowej. Takie rozwiązanie zapewnia zwarty strumień transmisji danych – nie ma tu miejsca na problemy i błędy, które wynikają z analogowego przesyłu danych. W GAWAG konsekwentnie stawiamy na nowoczesne i pewne rozwiązania. Modernizacja wag samochodowych jest doskonałym przykładem na jakość świadczonych przez nas usług. Postaw na niezawodność, którą gwarantujemy.

Modernizacja wag mechanicznych

modernizacja wagi mechanicznejModernizacja wagi mechanicznej może przebiegać na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest hybrydyzacja, czyli zastąpienie wagowskazu mechanicznego elektronicznym układem pomiarowym. W ten sposób waga mechaniczna staje się wagą elektroniczną.

Drugim sposobem na modernizację jest usunięcie wszystkich elementów wagi mechanicznej i zastąpienie ich elektronicznymi przetwornikami nacisku, analogowymi lub cyforwymi. W ten sposób waga mechaniczna staje się w pełni wagą elektroniczną podpartą na kilku czujnikach.

Modernizacja wagi hybrydowej

Modernizacja wagi hybrydowej polega na wycięciu elementów wagi mechanicznej, nadlaniu słupów fundamentu oraz zamontowaniu czujników tensometrycznych – analogowych lub cyfrowych.

  Szczepański z Katowic

  Myślałem, że wasze usługi to tylko modernizacja wag samochodowych! Nie spodziewałem się, że zajmiecie się także modernizacją wagi hybrydowej. Sama usługa nie trwała długo. Specjaliści wycięli element wagi, podwyższyli fundament wagi i zamontowali dodatkowe czujniki precyzyjne. Ja zdecydowałem się na cyfrowe czujniki, bo te analogowe wydają mi się mniej precyzyjne.

  Sawicki z Olsztyna

  Zauważyłem, że waga w mojej firmie już nie pokazuje tak precyzyjnych pomiarów, jak wcześniej. Myślałem, że nie obejdzie się bez wymiany całej wagi. Wtedy nie wiedziałem o czymś takim, jak modernizacja wagi samochodowej. Na szczęście obsługa z Gawag odradziła mi wymianę wagi a poleciła usługę modernizacji. Dziękuję, że cenicie finanse Klientów

  Michalina z Płocka

  Szukałam informacji na temat tego, ile kosztuje modernizacja wag samochodowych. Ceny w internecie są różne, a i tak zazwyczaj trzeba zadzwonić i dopytać o konkrety. W Gawag spotkałam się z największym profesjonalizmem. Jestem osobą, która nie zna się dokładnie na wagach, a osoby z Gawagu potraktowały mnie bardzo profesjonalnie.