Wagi kalkulacyjne

Elektroniczne wagi kalkulacyjne do branży przemysłowej

Jeżeli w Twojej gałęzi branży przemysłowej potrzebne są szybkie, precyzyjne pomiary i urządzenie z więcej niż jedną możliwością zastosowania, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na wagi kalkulacyjne. Artykuły te posiadają wiele przydatnych w obrocie handlowym funkcji. Jest to na przykład bezpośrednie połączenie z drukarką i/lub kasą fiskalną, czy drukowanie paragonów. Proponowane produkty pochodzą od renomowanego producenta, co przekłada się na płynną, bezproblemową pracę przy ich użyciu przez długi czas.

Wagi kalkulacyjne dla tych, którzy cenią sobie precyzję

W ofercie firmy GAWAG znaleźć można elektroniczne wagi kalkulacyjne produkowane przez OHAUS – jednego z czołowych producentów w branży. Dzięki temu Klienci mają gwarancję, że otrzymują najwyższej jakości artykuły, które posłużą im przez wiele lat. W naszym portfolio znajdują się produkty o odmiennych parametrach i w rozmaitych cenach. Tak aby każdy mógł wybrać odpowiednie urządzenie dla swojego przedsiębiorstwa. Doświadczenie na rynku i pełen profesjonalizm pozwalają nam na kompleksową obsługę każdego klienta w indywidualny sposób. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy GAWAG!

Pobierz aktualny katalog wag kalkulacyjnych:

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

    Baranowski ze Sławna

    Przejrzałem całą ofertę, bo nie mogłem znaleźć wag kalkulacyjnych. W końcu znalazłem wagę Aviator 7000 i zdecydowałem się na model A71P6TN, ponieważ posiada dodatkowy statyw. Zakres jest dla mnie odpowiedni - większy nie będzie mi potrzebny. Wybrałem opcję z akumulatorem w opcji.

    Przybylski z Ełku

    Wybrana przeze mnie uniwersalna waga kalkulacyjna sprawdza się naprawdę bardzo dobrze. Miałem na początku problem z wyborem wagi kalkulacyjnej, ale uzyskałem sporo informacji przez telefon. Waga współpracuje z POS i zewnętrzną drukarką, a na tym zależało mi najbardziej