Elektroniczne wagi kalkulacyjne do branży przemysłowej

Jeżeli w Twojej gałęzi branży przemysłowej potrzebne są szybkie, precyzyjne pomiary i urządzenie z więcej niż jedną możliwością zastosowania, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na wagi kalkulacyjne. Artykuły te posiadają wiele przydatnych w obrocie handlowym funkcji. Jest to na przykład bezpośrednie połączenie z drukarką i/lub kasą fiskalną, czy drukowanie paragonów. Proponowane produkty pochodzą od renomowanego producenta, co przekłada się na płynną, bezproblemową pracę przy ich użyciu przez długi czas.

waga kalkulacyjna waga kalkulacyjna z legalizacją wagi kalkulacyjne

Wagi kalkulacyjne dla tych, którzy cenią sobie precyzję

W ofercie firmy GAWAG znaleźć można elektroniczne wagi kalkulacyjne produkowane przez OHAUS – jednego z czołowych producentów w branży. Dzięki temu Klienci mają gwarancję, że otrzymują najwyższej jakości artykuły, które posłużą im przez wiele lat. W naszym portfolio znajdują się produkty o odmiennych parametrach i w rozmaitych cenach. Tak aby każdy mógł wybrać odpowiednie urządzenie dla swojego przedsiębiorstwa. Doświadczenie na rynku i pełen profesjonalizm pozwalają nam na kompleksową obsługę każdego klienta w indywidualny sposób. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy GAWAG!

autoryzowany dealer ohaus

Pobierz aktualny katalog: katalog wag ohaus

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej: Kontakt

Wagi kalkulacyjne

Opinie naszych klientów

Baranowski ze Sławna

Przejrzałem całą ofertę, bo nie mogłem znaleźć wag kalkulacyjnych. W końcu znalazłem wagę Aviator 7000 i zdecydowałem się na model A71P6TN, ponieważ posiada dodatkowy statyw. Zakres jest dla mnie odpowiedni - większy nie będzie mi potrzebny. Wybrałem opcję z akumulatorem w opcji.

Przybylski z Ełku

Wybrana przeze mnie uniwersalna waga kalkulacyjna sprawdza się naprawdę bardzo dobrze. Miałem na początku problem z wyborem wagi kalkulacyjnej, ale uzyskałem sporo informacji przez telefon. Waga współpracuje z POS i zewnętrzną drukarką, a na tym zależało mi najbardziej

Kaczmarczyk z Wadowic

GAWAG to jedna z tych firm, która dobrze doradzi już na starcie - zabierając się za zakup wagi do naszego osiedlowego sklepu nie wiedziałem, że od razu warto wyposażyć się w wagi kalkulacyjne legalizowane. Taki sprzęt to nie tylko oszczędność czasu, ale i nerwów naszych pracowników, więc na takim ułatwieniu nie ma co oszczędzać.