Naprawa wag

Naprawa wag najazdowych. Jesteśmy liderami na rynku

GAWAG jest producentem wag od ponad 30 lat. Oferowany przez nas sprzęt wyróżnia się jakością, wytrzymałością oraz sprawnym działaniem. Przykładowo: nasze wagi najazdowe posiadają pomost wyniesiony ponad powierzchnię gruntu od 32cm do 46cm, przy długości najazdu wynoszącej od 3 do 6 metrów. W zależności od wysokości wyniesienia wjazd odbywa się po najeździe stalowym lub betonowym. Z kolei segmentowa konstrukcja pomostu ułatwia transport, czyszczenie oraz serwis. Kompleksowa naprawa wag najazdowych również znajduje się w zakresie naszych usług.

Doskonale znamy się na swojej pracy

GAWAG, jako ogromne przedsiębiorstwo, posiada rozbudowane oraz bardzo nowoczesne zaplecze sprzętowe. Umożliwia nam to niezwykle szybką i jednocześnie precyzyjną diagnozę sprzętu. Dodatkowo, nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach – to oni odpowiadają za dokładną pracę systemów pomiarowych, czy dobranie części zamiennych. Na życzenie Klienta mogą także przeprowadzić demontaż oraz zabudowę systemu ważącego w innym miejscu. Naprawa wag najazdowych nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

GAWAG i naprawa wag najazdowych

Na zgłoszenia reagujemy natychmiast, doskonale zdając sobie sprawę, że nawet najmniejsze przestoje w pracy systemów ważących mogą oznaczać dla danego przedsiębiorstwa duże straty. Ponadto, w GAWAG nie kończymy naszej pracy tylko na zlikwidowaniu problemu. Oferujemy także doradztwo techniczne w zakresie obsługi i konfiguracji sprzętu. Co ważne dla naszych Klientów – renoma naszej firmy umożliwia nam współpracę z najlepszymi dostawcami oraz producentami części i podzespołów. Nie mamy więc problemu z długim czasem oczekiwania na wysyłkę. To daje nam ogromny komfort pracy i pozwala uporać się ze zleceniem maksymalnie szybko. Wszystko oczywiście z korzyścią dla Ciebie: szybko, dokładnie oraz zawsze zgodnie z planem. Nie czekaj dłużej i zgłoś do nas problem – z pewnością damy radę Ci pomóc.

  Piotrek z Białogardu

  Po tylu latach w branży przemysłowej wiem, że naprawa wag to nie lada wyzwanie - nie tylko dla serwisanta, ale i dla właściciela takiej wagi, bo wyłączona z użytkowania generuje nam pewne koszty. W zespole Gawagu pracują sami specjaliści, dla których naprawa wag to chleb powszedni, robią to w dobrym czasie i dokładnie tak, jak byśmy tego chcieli. I to się ceni.

  Asia z Gdańska

  W naszym przedsiębiorstwie dokładność co do mg ma znaczenie. Tutaj nie ma miejsca na jakiekolwiek niedociągnięcia. Naprawa wag elektronicznych w GAWAG to była formalność. Wszystko załatwione w najszybszym możliwym czasie (zależało nam na szybkim usprawnieniu wszystkich procesów), z profesjonalnym podejściem i pomocą nawet po naprawie.

  Bartosz z Bydgoszczy

  Prowadzę warsztat samochodowy i niestety, jak to w życiu bywa czasem się coś psuję. Zauważyłem, że na waszą ofertę składa się również naprawa wag samochodowych. Do tego macie wszelkie potrzebne atesty i certyfikaty, co jest dla mnie bardzo istotne. Nie pomyliłem się co do Was, naprawa przebiegła szybko i przede wszystkim skutecznie.