Naprawa wag

Naprawa wag najazdowych. Jesteśmy liderami na rynku

GAWAG jest producentem wag od ponad 30 lat. Oferowany przez nas sprzęt wyróżnia się jakością, wytrzymałością oraz sprawnym działaniem. Przykładowo: nasze wagi najazdowe posiadają pomost wyniesiony ponad powierzchnię gruntu od 32cm do 46cm, przy długości najazdu wynoszącej od 3 do 6 metrów. W zależności od wysokości wyniesienia wjazd odbywa się po najeździe stalowym lub betonowym. Z kolei segmentowa konstrukcja pomostu ułatwia transport, czyszczenie oraz serwis. Kompleksowa naprawa wag najazdowych również znajduje się w zakresie naszych usług.

Doskonale znamy się na swojej pracy

GAWAG, jako ogromne przedsiębiorstwo, posiada rozbudowane oraz bardzo nowoczesne zaplecze sprzętowe. Umożliwia nam to niezwykle szybką i jednocześnie precyzyjną diagnozę sprzętu. Dodatkowo, nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach – to oni odpowiadają za dokładną pracę systemów pomiarowych, czy dobranie części zamiennych. Na życzenie Klienta mogą także przeprowadzić demontaż oraz zabudowę systemu ważącego w innym miejscu. Naprawa wag najazdowych nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

GAWAG i naprawa wag najazdowych

Na zgłoszenia reagujemy natychmiast, doskonale zdając sobie sprawę, że nawet najmniejsze przestoje w pracy systemów ważących mogą oznaczać dla danego przedsiębiorstwa duże straty. Ponadto, w GAWAG nie kończymy naszej pracy tylko na zlikwidowaniu problemu. Oferujemy także doradztwo techniczne w zakresie obsługi i konfiguracji sprzętu. Co ważne dla naszych Klientów – renoma naszej firmy umożliwia nam współpracę z najlepszymi dostawcami oraz producentami części i podzespołów. Nie mamy więc problemu z długim czasem oczekiwania na wysyłkę. To daje nam ogromny komfort pracy i pozwala uporać się ze zleceniem maksymalnie szybko. Wszystko oczywiście z korzyścią dla Ciebie: szybko, dokładnie oraz zawsze zgodnie z planem. Nie czekaj dłużej i zgłoś do nas problem – z pewnością damy radę Ci pomóc.