Wagi aptekarskie

Wagi aptekarskie muszą wyróżniać się najwyższą dokładności ze względu na bardzo specyficzne przeznaczenie. W GAWAG łączymy wszystkie najważniejsze cechy najlepszych systemów wagowych: maksymalną dokładność, wydajność oraz wytrzymałość. Dzięki temu nasz sprzęt wykazuje najwyższe parametry na rynku. Dzięki niemu spokojnie skupisz się na swojej pracy.

Wagi aptekarskie są maksymalnie wydajne

„Aptekarska precyzja” z nami nabiera nowego znaczenia. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych systemów pomiarowych nasze wagi aptekarskie cechuje maksymalna dokładność. Najwięksi polscy przedsiębiorcy decydują się na współpracę z nami właśnie dlatego, że dystrybuowane przez nas systemy wagowe wyróżniają się na rynku najwyższymi parametrami.

GAWAG to synonim jakości. Na nasze wagi postawiły m.in. ZOTT, KGHM, czy LOT. Dlaczego? Ponieważ ogromne zaplecze technologiczne umożliwia nam w pełni dostosowywać wagi do specyfiki danego zlecenia. Również wagi aptekarskie jesteśmy w stanie modyfikować na życzenie Klienta. To absolutna gwarancja skutecznej pracy.

Pobierz aktualny katalog wag aptekarskich:

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

Wagi przychylne użytkownikowi

W Gawag sprzedajemy wagi aptekarskie, które są maksymalnie przychylne użytkownikowi. Odpowiednie wyświetlacze pozwalają na bezproblemowe odczyty, zaś samą pracę dodatkowo usprawnia nowoczesny system diagnostyczny. W jaki sposób działa? Wykrywa uszkodzenia czujników, od razu informując o nich użytkownika. Oczywiście w razie jakichkolwiek nieprawidłowości, czy awarii, nasi pracownicy oferują natychmiastowe wsparcie i pomoc.

Nasza współpraca z Klientem nie kończy się na dostarczeniu samej wagi! Oferujemy pełne wsparcie, zarówno technologiczne, jak i merytoryczne. Wszystko dlatego, że nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. W wagi aptekarskie Ohaus po prostu warto zainwestować. Potwierdzają to wszystkie marki, które zdecydowały się na sprzęt od GAWAG!

Waga aptekarska musi być niezawodna

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że od takich produktów wymaga się absolutnej niezawodności. Waga ma być precyzyjna, bez względu na to, jak długo z niej korzystasz. Niewielka pomyłka może się okazać niezwykle kosztowna i wiedzą o tym wszyscy specjaliści czy rzemieślnicy, od których wymaga się ponadprzeciętnej precyzji, która dla większości jest nie do uchwycenia. Mimo to nawet najlepsi potrzebują wsparcia – waga aptekarska z naszej oferty jest więc idealnym rozwiązaniem dla każdego rzemieślnika, który nie toleruje błędów.

Nawet jeśli inne wagi także dają radę i pokazują dobre wyniki, to musisz patrzeć nieco dalej. Twoja waga musi być niezawodna nie tylko dzisiaj czy jutro, ale też za miesiąc, kwartał, rok, kilka lat. Gawag Ci to najzwyczajniej w świecie gwarantuje. Czy inna waga laboratoryjna, jubilerska lub jakakolwiek inna waga jest w stanie zapewnić Ci taką długowieczność?

Waga aptekarska dla każdego

To nie tak, że tylko profesjonaliści w pełni wykorzystają nasze wagi. Jesteśmy pewni, że skorzysta na nich każdy. W końcu taką dokładność można wykorzystać także w domu. Waga elektroniczna znajduje się przecież w wielu kuchniach, garażach i warsztatach. Dlatego też jesteśmy przekonani, że to doskonały wybór także dla Ciebie.

Jak już wspomnieliśmy, z naszych wag korzystają nawet najwięksi. Swoje produkty kierujemy zarówno do firm, jak i na użytek własny. Interfejs jest przyjazny i intuicyjny, więc wykorzystanie pełni potencjału naszych systemów wagowych, nie sprawi Ci żadnego problemu. Nie będziesz też musiał przechodzić żadnego szkolenia. Mimo to zawsze możesz skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy na pewną będą w stanie Ci pomóc. Jesteśmy o to spokojni, bo stoi za nami wieloletnie doświadczenie. W tym czasie zdążyliśmy wyrobić sobie odpowiednie schematy i kulturę pracy, które gwarantują satysfakcję na najwyższym poziomie.

Stawiaj na najlepsze na rynku wagi aptekarskie

Nie uznajemy kompromisów. Nie stosujemy żadnych półśrodków i nie chodzimy na skróty. Produkty, które Ci oferujemy, wymagają pełnej uwagi, sumienności, rzetelności i ogromnej wiedzy. Dlatego też poszczególne wagi od różnych producentów często się różnią – początkowo głównie systemem i oprogramowaniem, ale z czasem różnice można zauważyć także w kwestiach pomiaru. To oczywiście jest niedopuszczalne. Każde odstępstwo od norm w kwestii pomiaru, jest wynikiem wad produktu, a to w kwestii wag jest po prostu niedopuszczalne.

Co ważne, użytkownik często nie będzie świadomy tego, że jego waga jubilerska, aptekarska lub jakakolwiek inna waga elektryczna, pokazuje błędne wyniki. Jeśli różnice będą niewielkie, to weryfikacja tego będzie trudna – chyba że będziesz miał pod ręką odpowiedni odważnik do porównania wyników. Sęk w tym, że wiele osób nawet nie przyjmuje do wiadomości tego, że ich waga może pokazywać błędne wyniki. W przypadku rzemieślników, którzy potrzebują precyzyjnych wyników, nie ma miejsca na taką niepewność. Wybierając Gawag, nie musisz kontrolować wyników lub poddawać ich pod wątpliwość. To przywilej, który gwarantuje komfort. Decydują się na to ci, którzy nie uznają żadnych kompromisów.

O legalizacji wag aptecznych przeczytasz tutaj.

  Angelika z Łaska

  Witam serdecznie! Kupiłam w Gawag dwie wagi aptekarskie i jestem zadowolona zarówno z ceny, jak i z jakości wag. Odmierzają bardzo precyzyjnie, są dokładne i wytrzymałe. Pozwalają na zważenie nawet bardzo niewielkich ilości. Katalog pozwolił mi zapoznać się z pełną ofertą i podjąć rozsądną decyzję, której nie żałuję!

  Izabela Kopeć z Jastrzębie Zdrój

  Muszę przyznać, że wasze wagi są bardzo dokładne, wytrzymałe i wydajne. Prowadzę aptekę już 3 rok, a wasza waga aptekarska, ciągle jest w świetnej formie, jakby była nowa. Wydaje mi się, że kupię nową jak uznam, że potrzebuje nowszej, bo w to, że moja obecna się kiedyś zniszczy nie wierze!

  Zuzanna z Jeleniej Góry

  Nie tak łatwo wybrać dobre wagi farmakologiczne czy wagi aptekarskie. Cena jest tak różna, że nie wiadomo na co zwracać uwagę. W Gawag znalazłem łatwy w zrozumieniu cennik zwykłej wagi oraz takiej z dodatkowym wyposażeniem. Dobry kontakt z obsługą