Wagi aptekarskie muszą wyróżniać się najwyższą dokładności ze względu na bardzo specyficzne przeznaczenie. W GAWAG łączymy wszystkie najważniejsze cechy najlepszych systemów wagowych: maksymalną dokładność, wydajność oraz wytrzymałość. Dzięki temu nasz sprzęt wykazuje najwyższe parametry na rynku. Dzięki niemu spokojnie skupisz się na swojej pracy.

Wagi aptekarskie są maksymalnie wydajne

„Aptekarska precyzja” z nami nabiera nowego znaczenia. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych systemów pomiarowych nasze wagi aptekarskie cechuje maksymalna dokładność. Najwięksi polscy przedsiębiorcy decydują się na współpracę z nami właśnie dlatego, że nasze systemy wagowe wyróżniają się na rynku najwyższymi parametrami. Do tego, oferujemy na nie aż 3-letnią gwarancję, zaś na podzespoły aż 10-letnią!

GAWAG to synonim jakości. Na nasze wagi postawiły m.in. ZOTT, KGHM, czy LOT. Dlaczego? 3 letniej Ponieważ ogromne zaplecze technologiczne umożliwia nam w pełni dostosowywać wagi do specyfiki danego zlecenia. Również wagi aptekarskie jesteśmy w stanie modyfikować na życzenie Klienta. To absolutna gwarancja skutecznej pracy.

Wagi przychylne użytkownikowi

W Gawag tworzymy wagi aptekarskie, które są maksymalnie przychylne użytkownikowi. Odpowiednie wyświetlacze pozwalają na bezproblemowe odczyty, zaś samą pracę dodatkowo usprawnia nowoczesny system diagnostyczny. W jaki sposób działa? Wykrywa uszkodzenia czujników, od razu informując o nich użytkownika. Oczywiście w razie jakichkolwiek nieprawidłowości, czy awarii, nasi pracownicy oferują natychmiastowe wsparcie i pomoc.

Nasza współpraca z Klientem nie kończy się na dostarczeniu samej wagi! Oferujemy pełne wsparcie, zarówno technologiczne, jak i merytoryczne. Wszystko dlatego, że nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. W nasze wagi aptekarskie po prostu warto zainwestować. Potwierdzają to wszystkie marki, które zdecydowały się na sprzęt od GAWAG!