Wagi aptekarskie muszą wyróżniać się najwyższą dokładności ze względu na bardzo specyficzne przeznaczenie. W GAWAG łączymy wszystkie najważniejsze cechy najlepszych systemów wagowych: maksymalną dokładność, wydajność oraz wytrzymałość. Dzięki temu nasz sprzęt wykazuje najwyższe parametry na rynku. Dzięki niemu spokojnie skupisz się na swojej pracy.

waga aptekarskawagi aptekarskie waga do apteki

Wagi aptekarskie są maksymalnie wydajne

„Aptekarska precyzja” z nami nabiera nowego znaczenia. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych systemów pomiarowych nasze wagi aptekarskie cechuje maksymalna dokładność. Najwięksi polscy przedsiębiorcy decydują się na współpracę z nami właśnie dlatego, że dystrybuowane przez nas systemy wagowe wyróżniają się na rynku najwyższymi parametrami.

GAWAG to synonim jakości. Na nasze wagi postawiły m.in. ZOTT, KGHM, czy LOT. Dlaczego? Ponieważ ogromne zaplecze technologiczne umożliwia nam w pełni dostosowywać wagi do specyfiki danego zlecenia. Również wagi aptekarskie jesteśmy w stanie modyfikować na życzenie Klienta. To absolutna gwarancja skutecznej pracy.

Pobierz aktualny katalog: katalog wag ohaus

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej: Kontakt

Wagi przychylne użytkownikowi

W Gawag sprzedajemy wagi aptekarskie, które są maksymalnie przychylne użytkownikowi. Odpowiednie wyświetlacze pozwalają na bezproblemowe odczyty, zaś samą pracę dodatkowo usprawnia nowoczesny system diagnostyczny. W jaki sposób działa? Wykrywa uszkodzenia czujników, od razu informując o nich użytkownika. Oczywiście w razie jakichkolwiek nieprawidłowości, czy awarii, nasi pracownicy oferują natychmiastowe wsparcie i pomoc.

Nasza współpraca z Klientem nie kończy się na dostarczeniu samej wagi! Oferujemy pełne wsparcie, zarówno technologiczne, jak i merytoryczne. Wszystko dlatego, że nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. W wagi aptekarskie Ohaus po prostu warto zainwestować. Potwierdzają to wszystkie marki, które zdecydowały się na sprzęt od GAWAG!

autoryzowany dealer ohaus

O legalizacji wag aptecznych przeczytasz tutaj.