Wagi samochodowe Lublin

GAWAG dotarł do Lublina. Wagi samochodowe podbijają województwo lubelskie

Nowoczesne wagi samochodowe GAWAG

GAWAG już od 30 lat jest wiodącym producentem wag samochodowych, wag kolejowych, wag pomostowych, wag platformowych i paletowych oraz wag zbiornikowych. W tym czasie nawiązaliśmy współpracę z największymi polskimi markami, w tym m.in. z KGHM, LOT, czy ZOTT. Zasłynęliśmy najwyższej jakości sprzętem, który sprawdza się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach przemysłowych. Do tego, wykonujemy również wagi i systemy do stref zagrożonych wybuchem EEx. Zajmujemy się także wypożyczaniem wzorców masy o nominałach: 1000, 500, 25kg.

Zadzwoń:

Lublin postawił na wagi GAWAG

Lublin to ważny szlak transportowy, przez który przejeżdżają transporty największych polskich firm. Jednak sprawna logistyka jest niemożliwa bez odpowiednich systemów ważących, które dostarczą szczegółowych informacji o danym transporcie. Rynek przewozu towarów w Polsce kontrolowany jest przez szereg regulacji prawnych, dotyczących m.in. limitów wagowych, których nie przestrzeganie jest surowo karane. Mając to na uwadze, wyposażyliśmy nasz sprzęt w najnowocześniejsze cyfrowe lub analogowe przetworniki nacisku firmy Mettler-Toledo, zapewniające długie i efektywne działanie.

Spełniamy międzynarodowe standardy

Jakość naszych wag potwierdzają liczne certyfikaty, takie jak certyfikat ISO. Ponadto, posiadamy wszelkie niezbędne dopuszczenia na terenie Unii Europejskiej. Dlatego jeśli chcesz stale rozwijać swoją firmę, postaw na sprawdzoną markę i wybierz wagi samochodowe GAWAG, których jakość i wytrzymałość nie zawiedzie Cię przez długie lata. Wszystko za sprawą najwyższej klasy materiałów – przetworniki nacisku wykonane są z nierdzewnej stali, która wytrzymuje nawet największe obciążenia i umożliwia pracę w trudnych warunkach przemysłowych. Jesteśmy pewni jakości naszego sprzętu, dlatego udzielamy na nasze wagi 3 letniej, a na podzespoły aż 10 letniej gwarancji.

Zobacz ofertę w innych miastach:

  Grabowski z Lublina

  W końcu trafiłem na firmę, której można w 100% zaufać. GAWAG to sami profesjonaliści, wiedzą co robić, by instalować najlepsze wagi samochodowe. Lublin może w pełni zaufać tej firmie, moja waga najazdowa jest z najwyższej półki, a ukształtowanie terenu przy magazynie nie jest zbyt łatwe do instalacji takiej wagi!

  Alicja z Lublina

  Nie ma to jak precyzyjna i solidna waga samochodowa. Lublin może w pełni zaufać tej firmie, bo same wagi są po prostu niezawodne. Fundament pod wagę zagłębioną został przygotowany szybko i nie było przy tym żadnych problemów. Dla mnie 10/10.

  Sławomir z Lublina

  Jak wagi samochodowe w Lublinie, to tylko od Gawag. Sam przekonałem się o tym już jakiś czas temu i nie radzę Wam eksperymentować. Panowie z tej firmy to prawdziwi profesjonaliści. Prace poszły jak po maśle, fundament pod wagę zagłębioną został przygotowany odpowiednio wcześniej, a sama waga jest teraz trwale związana z gruntem. Pomiary są bardzo dokładne, jednym słowem - same plusy!