GAWAG dotarł do Lublina. Wagi samochodowe podbijają województwo lubelskie

Nowoczesne wagi samochodowe GAWAG

GAWAG już od 30 lat jest wiodącym producentem wag samochodowych, wag kolejowych, wag pomostowych, wag platformowych i paletowych oraz wag zbiornikowych. W tym czasie nawiązaliśmy współpracę z największymi polskimi markami, w tym m.in. z KGHM, LOT, czy ZOTT. Zasłynęliśmy najwyższej jakości sprzętem, który sprawdza się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach przemysłowych. Do tego, wykonujemy również wagi i systemy do stref zagrożonych wybuchem EEx. Zajmujemy się także wypożyczaniem wzorców masy o nominałach: 1000, 500, 25kg.

Zadzwoń:

Lublin postawił na wagi GAWAG

Lublin to ważny szlak transportowy, przez który przejeżdżają transporty największych polskich firm. Jednak sprawna logistyka jest niemożliwa bez odpowiednich systemów ważących, które dostarczą szczegółowych informacji o danym transporcie. Rynek przewozu towarów w Polsce kontrolowany jest przez szereg regulacji prawnych, dotyczących m.in. limitów wagowych, których nie przestrzeganie jest surowo karane. Mając to na uwadze, wyposażyliśmy nasz sprzęt w najnowocześniejsze cyfrowe lub analogowe przetworniki nacisku firmy Mettler-Toledo, zapewniające długie i efektywne działanie.

Spełniamy międzynarodowe standardy

Jakość naszych wag potwierdzają liczne certyfikaty, takie jak certyfikat ISO. Ponadto, posiadamy wszelkie niezbędne dopuszczenia na terenie Unii Europejskiej. Dlatego jeśli chcesz stale rozwijać swoją firmę, postaw na sprawdzoną markę i wybierz wagi samochodowe GAWAG, których jakość i wytrzymałość nie zawiedzie Cię przez długie lata. Wszystko za sprawą najwyższej klasy materiałów – przetworniki nacisku wykonane są z nierdzewnej stali, która wytrzymuje nawet największe obciążenia i umożliwia pracę w trudnych warunkach przemysłowych. Jesteśmy pewni jakości naszego sprzętu, dlatego udzielamy na nasze wagi 3 letniej, a na podzespoły aż 10 letniej gwarancji.

Chełm także przygotował dla Ciebie swoją ofertę regionalną! Sprawdź, co się w niej znajduje!