Postaw na sprawdzone wagi samochodowe. GAWAG jest wiodącym producentem w Bydgoszczy

Oferta dostosowana do wymagań Klienów

Wagi samochodowe to bardzo duża inwestycja. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego każdą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych Klientów. Własna hala produkcyjna umożliwia nam dopasowanie wag do specyfiki ich przeznaczenia. Za przykład mogą posłużyć nasze wagi najazdowe – w miarę potrzeb, możemy zamontować wagę najazdową lub zagłębioną wbudowaną na równi z poziomem jezdni. Do tego, możemy wykorzystać konstrukcję stalową lub stalowo-betonową, wylewaną na miejscu – wszystko po to, żeby Twojej firmie pracowało się jeszcze bardziej komfortowo.

Zadzwoń:

Wagi samochodowe GAWAG

Elastyczność i doświadczenie to zdecydowanie cechy GAWAG. Działamy na rynku już od 30 lat, wspierając zarówno nieduże i stale rozwijające się firmy, jak i największe polskie marki, takie jak LOT, czy KGHM. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam stworzyć niezwykle efektywne i trwałe wagi, które dostarczają wszelkich niezbędnych informacji na temat transportu, umożliwiając sprawną logistykę. Do tego, służymy naszym Klientom niezbędnym wsparciem merytorycznym na każdym etapie zakupu – od doradztwa, aż po montaż naszych wag na miejscu ich pracy. Jakości naszego sprzętu jesteśmy tak bardzo pewni, że udzielamy na nasze wagi 3 letniej, a na podzespoły aż 10 letniej gwarancji.

Wagi GAWAG dostępne są również w Bydgoszczy

GAWAG oferuje zarówno produkcję, sprzedaż, montaż, serwis oraz dostawę oprogramowania do obsługi elektronicznych wag i systemów ważących, jak i wypożyczanie wzorców masy. Wszechstronność i własna hala produkcyjna umożliwiają nam kompleksową obsługę Klientów nie tylko w Bydgoszczy, ale i w cały kraju. Do tego, naszą jakość potwierdzają liczne certyfikaty, takie jak certyfikat ISO. Posiadamy również wszelkie niezbędne dopuszczenia na terenie Unii Europejskiej, dlatego nasz sprzęt może służyć przy międzynarodowych transportach.