Postaw na sprawdzone wagi samochodowe. GAWAG jest wiodącym producentem w Bydgoszczy

Oferta dostosowana do wymagań Klienów

Wagi samochodowe to bardzo duża inwestycja. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego każdą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych Klientów. Własna hala produkcyjna umożliwia nam dopasowanie wag do specyfiki ich przeznaczenia. Za przykład mogą posłużyć nasze wagi najazdowe – w miarę potrzeb, możemy zamontować wagę najazdową lub zagłębioną wbudowaną na równi z poziomem jezdni. Do tego, możemy wykorzystać konstrukcję stalową lub stalowo-betonową, wylewaną na miejscu – wszystko po to, żeby Twojej firmie pracowało się jeszcze bardziej komfortowo.

Zadzwoń:

Wagi samochodowe GAWAG

Elastyczność i doświadczenie to zdecydowanie cechy GAWAG. Działamy na rynku już od 30 lat, wspierając zarówno nieduże i stale rozwijające się firmy, jak i największe polskie marki, takie jak LOT, czy KGHM. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam stworzyć niezwykle efektywne i trwałe wagi, które dostarczają wszelkich niezbędnych informacji na temat transportu, umożliwiając sprawną logistykę. Do tego, służymy naszym Klientom niezbędnym wsparciem merytorycznym na każdym etapie zakupu – od doradztwa, aż po montaż naszych wag na miejscu ich pracy. Jakości naszego sprzętu jesteśmy tak bardzo pewni, że udzielamy na nasze wagi 3 letniej, a na podzespoły aż 10 letniej gwarancji.

Wagi GAWAG dostępne są również w Bydgoszczy

GAWAG oferuje zarówno produkcję, sprzedaż, montaż, serwis oraz dostawę oprogramowania do obsługi elektronicznych wag i systemów ważących, jak i wypożyczanie wzorców masy. Wszechstronność i własna hala produkcyjna umożliwiają nam kompleksową obsługę Klientów nie tylko w Bydgoszczy, ale i w cały kraju. Do tego, naszą jakość potwierdzają liczne certyfikaty, takie jak certyfikat ISO. Posiadamy również wszelkie niezbędne dopuszczenia na terenie Unii Europejskiej, dlatego nasz sprzęt może służyć przy międzynarodowych transportach.

Słupsk także ma w swojej ofercie wagi samochodowe. Sprawdź naszą pełną ofertę!