Wagi samochodowe w Rzeszowie

GAWAG produkuje swoje wagi samochodowe w Rzeszowie. Koniecznie sprawdź naszą ofertę

GAWAG dostarcza wszystkie rodzaje wag przemysłowych

Jesteśmy uznanym i wiodącym producentem wag samochodowych, wag kolejowych, wag platformowych, paletowych i zbiornikowych, które dostarczamy na terenie całego kraju, w tym właśnie do Rzeszowa. W czym się specjalizujemy? Przede wszystkim zapewniamy w pełni kompleksową obsługę, oferując produkcję, sprzedaż, montaż, serwis oraz dostawę oprogramowania do obsługi elektronicznych systemów ważących najlepszej jakości. Ponadto, zdajemy sobie sprawę z indywidualnych wymagań każdego Klienta, dlatego dostosowujemy ofertę do jego wymagań – umożliwia nam to m.in. własna hala produkcyjna. W zakres naszych usług wchodzi również wypożyczanie wzorców masy (o nominałach 1000, 500 i 25 kg).

[su_heading size=”21″]Zadzwoń:[su_button url=”tel:+48774156206″ background=”#4c4d8e” size=”15″ center=”yes”]77 415 62 06[/su_button][/su_heading]

Wagi samochodowe w Rzeszowie to duży rynek

Jesteśmy jedną z trzech firm w Polsce będącą Autoryzowanym Partnerem firmy Mettler-Toledo, produkującej najnowocześniejsze cyfrowe lub analogowe przetworniki nacisku. To najlepszej jakości sprzęt, który zapewnia pracę na najwyższym możliwym poziomie – przetworniki nacisku to serce każdej wagi. Generują sygnały wyjściowe w postaci cyfrowej, zapewniając tym samym zwarty strumień transmisji danych. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu, wagi GAWAG dostarczą Ci wszelkich niezbędnym informacji na temat transportu, usprawniając logistykę Twojej firmy, co wpłynie pozytywnie na całą pracę. Do tego, nasze wagi pozwolą Ci na spełnienie wszelkich restrykcyjnych wymogów i limitów wagowych, jakie na przewoźników nakłada polskie prawo.

Produkujemy najlepsze wagi samochodowe na rynku

Elastyczność i doświadczenie to zdecydowanie cechy GAWAG. Działamy na rynku już od 30 lat, wspierając zarówno nieduże i stale rozwijające się firmy, jak i największe polskie marki, takie jak LOT, czy KGHM. Do tego, służymy naszym Klientom niezbędnym wsparciem merytorycznym na każdym etapie zakupu – od doradztwa, aż po montaż naszych wag na miejscu ich pracy. Jakości naszego sprzętu jesteśmy tak bardzo pewni, że udzielamy na nasze wagi 3 letniej, a na podzespoły aż 10 letniej gwarancji.

Zobacz naszą ofertę w innych lokalizacjach:

[opinie-klientow]