Kraków to istotny region przemysłowy. Wagi samochodowe GAWAG stanowią jego podstawę

Wagi samochodowe GAWAG dostępne w Krakowie

Kraków to ważny szlak transportowy. Stanowi o sprawnej logistyce największych polskich firm, których działanie byłoby niemożliwe bez odpowiednich systemów ważących, które dostarczają szczegółowe informacji o danym transporcie. Rynek przewozu towarów w Polsce kontrolowany jest przez szereg regulacji prawnych, dotyczących m.in. limitów wagowych, których nie przestrzeganie jest surowo karane, dlatego posiadanie odpowiednich systemów wagowych, w tym wydajnych wag samochodowych, jest tak ważne. Mając to na uwadze, wyposażyliśmy nasz sprzęt w najnowocześniejsze cyfrowe lub analogowe przetworniki nacisku firmy Mettler-Toledo, zapewniające długie i efektywne działanie.

Zadzwoń:

Kraków już dawno postawił na wagi samochodowe GAWAG

GAWAG oferuje zarówno produkcję, sprzedaż, montaż, serwis oraz dostawę oprogramowania do obsługi elektronicznych wag i systemów ważących, w tym wag samochodowych. W skład naszej oferty wchodzi również wypożyczanie wzorców masy. Wszechstronność i własna hala produkcyjna umożliwiają nam kompleksową obsługę Klientów nie tylko w Krakowie, ale i w cały kraju. Do tego, naszą jakość potwierdzają liczne certyfikaty, w tym ważny certyfikat ISO. Do tego, posiadamy niezbędne dopuszczenia na terenie całej Unii Europejskiej, dlatego nasz sprzęt może służyć przy międzynarodowych transportach. GAWAG produkuje najlepsze wagi samochodowe – Kraków z powodzeniem z nich korzysta.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku

GAWAG już od ponad 30 lat zaopatruje największe polskie marki, w tym te, które posiadają swoje siedziby w Krakowie, w wagi samochodowe, wagi kolejowe, wagi platformowe oraz wagi paletowe. Dotychczas zaufali nam tak duże marki, jak m.in. LOT, KGHM, ZOTT, czy Polpharma. Dzięki własnej hali produkcyjnej możemy dostosować naszą ofertę do indywidualnych wymagań Klienta, nawet tych najbardziej szczegółowych. Dodatkowo, wykonujemy również wagi i systemy do stref zagrożonych wybuchem EEx. Doświadczenie, jakość i uniwersalność to z pewnością zalety GAWAG.

Nowy Sącz także może pochwalić się dość mocno rozbudowaną ofertą regionalną. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.