Wagi samochodowe Kraków

Kraków to istotny region przemysłowy. Wagi samochodowe GAWAG stanowią jego podstawę

Wagi samochodowe GAWAG dostępne w Krakowie

Kraków to ważny szlak transportowy. Stanowi o sprawnej logistyce największych polskich firm, których działanie byłoby niemożliwe bez odpowiednich systemów ważących, które dostarczają szczegółowe informacji o danym transporcie. Rynek przewozu towarów w Polsce kontrolowany jest przez szereg regulacji prawnych, dotyczących m.in. limitów wagowych, których nie przestrzeganie jest surowo karane, dlatego posiadanie odpowiednich systemów wagowych, w tym wydajnych wag samochodowych, jest tak ważne. Mając to na uwadze, wyposażyliśmy nasz sprzęt w najnowocześniejsze cyfrowe lub analogowe przetworniki nacisku firmy Mettler-Toledo, zapewniające długie i efektywne działanie.

[su_heading size=”21″]Zadzwoń:[su_button url=”tel:+48774156206″ background=”#4c4d8e” size=”15″ center=”yes”]77 415 62 06[/su_button][/su_heading]

Kraków już dawno postawił na wagi samochodowe GAWAG

GAWAG oferuje zarówno produkcję, sprzedaż, montaż, serwis oraz dostawę oprogramowania do obsługi elektronicznych wag i systemów ważących, w tym wag samochodowych. W skład naszej oferty wchodzi również wypożyczanie wzorców masy. Wszechstronność i własna hala produkcyjna umożliwiają nam kompleksową obsługę Klientów nie tylko w Krakowie, ale i w cały kraju. Do tego, naszą jakość potwierdzają liczne certyfikaty, w tym ważny certyfikat ISO. Do tego, posiadamy niezbędne dopuszczenia na terenie całej Unii Europejskiej, dlatego nasz sprzęt może służyć przy międzynarodowych transportach. GAWAG produkuje najlepsze wagi samochodowe – Kraków z powodzeniem z nich korzysta.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku

GAWAG już od ponad 30 lat zaopatruje największe polskie marki, w tym te, które posiadają swoje siedziby w Krakowie, w wagi samochodowe, wagi kolejowe, wagi platformowe oraz wagi paletowe. Dotychczas zaufali nam tak duże marki, jak m.in. LOT, KGHM, ZOTT, czy Polpharma. Dzięki własnej hali produkcyjnej możemy dostosować naszą ofertę do indywidualnych wymagań Klienta, nawet tych najbardziej szczegółowych. Dodatkowo, wykonujemy również wagi i systemy do stref zagrożonych wybuchem EEx. Doświadczenie, jakość i uniwersalność to z pewnością zalety GAWAG.

Zobacz ofertę GAWAG w innych miastach:

[opinie-klientow]

  Igor Zieliński z Krakowa

  Z czystym sumieniem polecam te wagi samochodowe. Kraków może w pełni liczyć na zaangażowanie i profesjonalizm GAWAG-u. Sam uzupełniam swoje hale i magazyn w takie wagi i za każdym razem wszystko idzie sprawnie. Pomiary tych wag są dokładne i rzetelne, więc nie ma do czego się przyczepić.

  Mateusz z Krakowa

  Szukałem wag samochodowych od sprawdzonego producenta i z nowoczesnymi miernikami (żeby nie musieć zmieniać wagi za kilka lat). Nie taka łatwa do znalezienia jest dobra waga samochodowa. Kraków to duże miasto, ale nie znalazłem tam odpowiadającej mi oferty. Zdecydowałem się na wagę od Gawag i muszę przyznać, że to dobry wybór.

  Klusecki z Krakowa

  Nie spodziewałem się, że tak trudno będzie zamówić wagi samochodowe w Krakowie. Jestem konkretnym i wymagającym klientem, a firmy starały się zrobić ze mnie głupka. Dopiero w Gawag spotkałem się z profesjonalną obsługą. Nic na siłę, wszystko pod Klienta. O to mi chodziło.