Wagi samochodowe Łomża

Wagi samochodowe – przedsiębiorcy z Łomży stawiają na GAWAG

Najwyższa jakość, gwarancja zadowolenia i doskonały system wsparcia Klienta – czyli główne zalety firmy GAWAG

Szukasz producenta wag samochodowych w Łomży, którego produkty pozwolą Ci organizować i przygotowywać transporty na trasę po krajach członkowskich Unii Europejskiej? Świetnie trafiłeś! GAWAG oferuje profesjonalne i niezawodne systemy ważące dla zarówno dużych, jak i średnich i małych przedsiębiorców. Ponadto, wszystkie produkowane przez nas wagi spełniają wymogi prawa transportowego zarówno w Polsce, jak i w reszcie Europy. Opinie dotychczasowych Klientów mówią same za siebie – GAWAG to gwarancja zadowolenia i bezpieczeństwa. Na tym jednak nie koniec zalet wynikających ze współpracy. Posiadamy własną halę produkcyjną, dzięki czemu możemy między innymi:

 • spełnić indywidualne wymagania największych marek, takich jak LOT czy Mieszko,
 • precyzyjnie określić termin realizacji zlecenia,
 • wprowadzić poprawki do projektu na każdym etapie jego produkcji,
 • zagwarantować najwyższą jakość końcowego produktu.

Kierujemy ofertę do wszystkich rodzajów przedsiębiorstw, które mają styczność z transportem. Niezależnie od wielkości Twojej firmy, na pewno będziemy w stanie przygotować ofertę, która spełni wszystkie oczekiwania. Jak wagi samochodowe w Łomży, to tylko GAWAG!

Wagi samochodowe GAWAG Łomża – profesjonalna obsługa i pełen profesjonalizm

Firma GAWAG to jeden z czołowych producentów wag samochodowych nie tylko dla Klientów z Łomży, ale na całą Polskę. Posiadamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie adaptować się do zmiennych warunków rynku i potrzeb Klientów. Wdrażamy najnowsze technologie i rozwiązania oraz implementujemy je w trakcie produkcji systemów ważących. Bez wahania możemy stwierdzić, że przedsiębiorcom z Łomży oferujemy wagi samochodowe o najwyższym światowym standardzie.

Posiadamy również wiele certyfikatów, pozwoleń i patentów. Obowiązują one nie tylko w kraju, ale też na terenie każdego kraju Unii Europejskiej. Wieloletnia współpraca z firmą Mettler-Toledo pozwala nam pozyskiwać specjalistyczną elektronikę do wag w najniższej możliwie cenie – co oczywiście przekłada się na koszt produkcji naszych systemów. Oferujemy długi okres gwarancyjny, ponieważ nie martwimy się o funkcjonalność. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu w razie wątpliwości. Pracownicy firmy GAWAG z największą przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zobacz ofertę GAWAG w innych miastach:

[opinie-klientow]

  Bartek Krupa z Łomży

  Niezawodne i sprawdzone wagi samochodowe. Łomża nie znajdzie lepszego wykonawcy niż Gawag. W moim przypadku prace poszły naprawdę szybko. Trzy wagi zagłębione, każda z głębokim fundamentem, a pracownicy uwinęli się w mgnieniu oka. Czapki z głów dla Panów z Gawag.

  Natalia Czerwińska z Łomży

  Mąż jest bardzo zadowolony z tego jak działa nowa waga samochodowa. Łomża może polegać na tej firmie, prace nad naszą wagą szły pełną parą i nie było przy tym żadnych problemów. Po oddaniu do użytku waga nie sprawia żadnych uwag, a wyniki się po prostu fenomenalnie poprawne.

  Zagórny z Łomży

  Jeśli ktoś zastanawia się, które wagi samochodowe w Łomży są najlepsze, to chyba nie jest obeznany w temacie. Gawag już dawno zjadł konkurencję, czas realizacji, fundamenty i jakość wagi to klasa światowa. Tylko na tych wagach mam pewność, że pomiar jest w stu procentach zgodny z rzeczywistością.