Wagi samochodowe Zielona Góra

Gwarancja jakości od renomowanej marki. Wagi samochodowe GAWAG teraz również w Zielonej Górze

Wybierz rodzimą markę – bezpośredni producent wag samochodowych

wagi zielona góraFirma GAWAG już od ponad trzydziestu lat oferuje najwyższej klasy produkty w kategorii systemów ważących. Produkujemy różnorodne modele, między innymi rewelacyjne wagi samochodowe dla przedsiębiorców z Zielonej Góry. Jeżeli prowadzisz biznes i obawiasz się inwestycji w tak drogi sprzęt, pozwól, że uspokoimy Twoje nerwy. Decydując się na współpracę z firmą GAWAG otrzymujesz trzyletnią gwarancję na każdą wyprodukowaną przez nas wagę i dziesięcioletnią gwarancję na podzespoły.

Czy to wszystko? Oczywiście, że nie. Jesteśmy bezpośrednim producentem, więc wszelkie uwagi czy poprawki dotyczące projektu możesz składać zarówno przed, jak i w trakcie procesu. Posiadamy własną halą produkcyjną i wykwalifikowaną kadrę, więc personalizacja zamówień nie stanowi dla nas wyzwania. Robimy to od dawna i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy – przekonaj się sam!

[su_heading size=”18″]Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:[su_button url=”tel:+48774156206″ background=”#4c4d8e” size=”14″ center=”yes”]77 415 62 06[/su_button][su_button url=”mail:[email protected]” background=”#4c4d8e” size=”10″ center=”no”][email protected][/su_button][/su_heading]

Wagi samochodowe Zielna Góra – GAWAG jest już w całej Polsce

Wystarczy rzucić okiem na współpracujące z nami firmy aby wiedzieć, że jesteśmy w pierwszej lidze. Nie daj się jednak zwieść pozorom – nasza oferta jest w zasięgu mniejszych i średnich przedsiębiorców, ponieważ wierzymy w ideę lokalnego patriotyzmu. Dostosujemy ofertę na wagi samochodowe do potrzeb Klientów z Zielonej Góry, zarówno w kwestii dostawy, serwisu, jak i ceny. Nie wybieraj kota w worku – lepiej postawić na sprawdzoną markę, której renomę potwierdzają liczne pozytywne opinie.

 

 

wagi samochodowe zielona góra waga samochodowa zielona góra

 

Posiadane certyfikaty:

  • certyfikat (zestaw wymagań dotyczący systemu zarządzania jakością przedsiębiorstwa),
  • autoryzacja Mettler-Toledo (gwarancja najwyższej jakości elektroniki wagowej),
  • pozwolenia i dopuszczenia wymagane na terenie kraju, jak i całej Unii Europejskiej.

W ciągu ponad trzydziestu lat działalności zrealizowaliśmy niemal 1000 zleceń na wagi samochodowe, a wraz z rozszerzeniem działalności wchodzimy na rynek w Zielonej Górze. Ponad 7000 wykonanych legalizacji daje nam – i Klientom – pewność, że znamy się na rzeczy.

Zobacz wagi samochodowe w Twojej okolicy:

[opinie-klientow]