Wagi samochodowe Zielona Góra

Gwarancja jakości od renomowanej marki. Wagi samochodowe GAWAG teraz również w Zielonej Górze

Wybierz rodzimą markę – bezpośredni producent wag samochodowych

wagi zielona góraFirma GAWAG już od ponad trzydziestu lat oferuje najwyższej klasy produkty w kategorii systemów ważących. Produkujemy różnorodne modele, między innymi rewelacyjne wagi samochodowe dla przedsiębiorców z Zielonej Góry. Jeżeli prowadzisz biznes i obawiasz się inwestycji w tak drogi sprzęt, pozwól, że uspokoimy Twoje nerwy. Decydując się na współpracę z firmą GAWAG otrzymujesz trzyletnią gwarancję na każdą wyprodukowaną przez nas wagę i dziesięcioletnią gwarancję na podzespoły.

Czy to wszystko? Oczywiście, że nie. Jesteśmy bezpośrednim producentem, więc wszelkie uwagi czy poprawki dotyczące projektu możesz składać zarówno przed, jak i w trakcie procesu. Posiadamy własną halą produkcyjną i wykwalifikowaną kadrę, więc personalizacja zamówień nie stanowi dla nas wyzwania. Robimy to od dawna i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy – przekonaj się sam!

Wagi samochodowe Zielna Góra – GAWAG jest już w całej Polsce

Wystarczy rzucić okiem na współpracujące z nami firmy aby wiedzieć, że jesteśmy w pierwszej lidze. Nie daj się jednak zwieść pozorom – nasza oferta jest w zasięgu mniejszych i średnich przedsiębiorców, ponieważ wierzymy w ideę lokalnego patriotyzmu. Dostosujemy ofertę na wagi samochodowe do potrzeb Klientów z Zielonej Góry, zarówno w kwestii dostawy, serwisu, jak i ceny. Nie wybieraj kota w worku – lepiej postawić na sprawdzoną markę, której renomę potwierdzają liczne pozytywne opinie.

wagi samochodowe zielona góra waga samochodowa zielona góra

Posiadane certyfikaty:

 • certyfikat (zestaw wymagań dotyczący systemu zarządzania jakością przedsiębiorstwa),
 • autoryzacja Mettler-Toledo (gwarancja najwyższej jakości elektroniki wagowej),
 • pozwolenia i dopuszczenia wymagane na terenie kraju, jak i całej Unii Europejskiej.

W ciągu ponad trzydziestu lat działalności zrealizowaliśmy niemal 1000 zleceń na wagi samochodowe, a wraz z rozszerzeniem działalności wchodzimy na rynek w Zielonej Górze. Ponad 7000 wykonanych legalizacji daje nam – i Klientom – pewność, że znamy się na rzeczy.

Zobacz wagi samochodowe w Twojej okolicy:

  Szymański z Zielonej Góry

  Znajomi fachowcy wspominali mi, że nie tak łatwo znaleźć dobre wagi samochodowe. Zielona Góra to naprawdę okrojona oferta, jeśli chodzi o wagi, a szczególnie takie, z nowoczesnymi miernikami. W Gawag nie miałem problemu zarówno z wyborem mierników, jak i dopasowaniem wagi samochodowej do moich potrzeb

  Pałubicki z Zielonej Góry

  Przez długi czas załamywałem ręce, bo potrzebna mi była waga samochodowa. Zielona Góra nie ma zbyt szerokiej oferty, jeśli chodzi o tego typu produkty i usługi. Całe szczęście, że GAWAG wyszedł do klientów ze swoją ofertą regionalna. Dzięki Wam moja firma zyskała powiew świeżości i wszystkie procesy są znacznie usprawnione.

  Klaudia z Zielonej Góry

  Chciałam zamówić wagi samochodowe w Zielonej Górze, więc rozejrzałam się po ofercie dostępnej w internecie. Gawag był najczęściej polecaną firmą, jeśli chodzi o wagi samochodowe. Mierniki Mettler Toledo są znane i często wybierane, więc nie miałam wątpliwości