Wagi samochodowe GAWAG to gwarancja najwyższej jakości. Nowy Sącz wybrał swojego faworyta

Co sprawia, że przedsiębiorcy coraz chętniej wybierają GAWAG?

Dostępność naszych produktów rośnie z roku na rok, a teraz wagi samochodowe GAWAG trafiają także do Nowego Sącza. Zaufały nam znane i rozpoznawalne marki, takie jak między innymi LOT, KGHM czy Mieszko. To nie oznacza jednak, że kierujemy ofertę tylko do największych – wręcz przeciwnie! Usługi firmy GAWAG z pewnością spełnią oczekiwania mniejszych i średnich lokalnych przedsiębiorców na terenie całego kraju.

Stawiamy przede wszystkim na długotrwałe relacje z Klientami. Opieramy je na wzajemnym szacunku i zaufaniu oraz ciągłym udoskonalaniu naszej oferty. Fachowcy wchodzący w skład załogi GAWAG z przyjemnością spersonalizują wszystkie projekty tak, aby odpowiadały indywidualnym potrzebom. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem i realizujemy w możliwie najkrótszym czasie.

Więcej informacji:

Jak wagi samochodowe w Nowym Sączu, to tylko GAWAG

W czym tkwi nasz sukces? Przede wszystkim w tym, że wciąż zwiększamy nasze kompetencje i korzystamy z najnowszych technologii. Posiadamy wszystkie niezbędne patenty, certyfikaty i przede wszystkim niezbędne doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczać produkty końcowe najwyższej jakości. Jednym z naszych autoryzowanych partnerów jest ceniona firma Mettler-Toledo, co stanowi gwarancję najnowszej dostępnej elektroniki do systemów ważących.

Długowieczność naszych wag potwierdzamy trzyletnią gwarancją na każdą z nich, przy czym podzespoły objęte są dziesięcioletnim okresem gwarancyjnym. Posiadamy własną halę produkcyjną, co pozwala nam w stu procentach kontrolować proces produkcji i na bieżąco wprowadzać poprawki i udoskonalenia skonsultowane ze zleceniodawcą.

Przedsiębiorcom z Nowego Sączu oferujemy wagi samochodowe, ale nie tylko. Nasze usługi uwzględniają również:

  • produkcję i sprzedaż wszelkiego rodzaju wag kolejowych, platformowych i wielu innych,
  • profesjonalny i skuteczny serwis urządzeń i systemów ważących,
  • wypożyczanie wzorców masy o różnych nominałach,
  • instalacja systemów pozycjonowania i kontroli poprawności wskazań wagi.

Zainteresowany naszą pełną ofertą wag samochodowych w Twoim regionie? Zobacz, co przygotował dla Ciebie Tarnów!