Wagi samochodowe Nowy Sącz

Wagi samochodowe GAWAG to gwarancja najwyższej jakości. Nowy Sącz wybrał swojego faworyta

Co sprawia, że przedsiębiorcy coraz chętniej wybierają GAWAG?

Dostępność naszych produktów rośnie z roku na rok, a teraz wagi samochodowe GAWAG trafiają także do Nowego Sącza. Zaufały nam znane i rozpoznawalne marki, takie jak między innymi LOT, KGHM czy Mieszko. To nie oznacza jednak, że kierujemy ofertę tylko do największych – wręcz przeciwnie! Usługi firmy GAWAG z pewnością spełnią oczekiwania mniejszych i średnich lokalnych przedsiębiorców na terenie całego kraju.

Stawiamy przede wszystkim na długotrwałe relacje z Klientami. Opieramy je na wzajemnym szacunku i zaufaniu oraz ciągłym udoskonalaniu naszej oferty. Fachowcy wchodzący w skład załogi GAWAG z przyjemnością spersonalizują wszystkie projekty tak, aby odpowiadały indywidualnym potrzebom. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem i realizujemy w możliwie najkrótszym czasie.

[su_heading size=”21″]Więcej informacji:[su_button url=”https://gawag.pl/wagi-samochodowe/” background=”#4c4d8e” size=”15″ center=”yes”]Wagi samochodowe[/su_button][/su_heading]

Jak wagi samochodowe w Nowym Sączu, to tylko GAWAG

W czym tkwi nasz sukces? Przede wszystkim w tym, że wciąż zwiększamy nasze kompetencje i korzystamy z najnowszych technologii. Posiadamy wszystkie niezbędne patenty, certyfikaty i przede wszystkim niezbędne doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczać produkty końcowe najwyższej jakości. Jednym z naszych autoryzowanych partnerów jest ceniona firma Mettler-Toledo, co stanowi gwarancję najnowszej dostępnej elektroniki do systemów ważących.

Długowieczność naszych wag potwierdzamy trzyletnią gwarancją na każdą z nich, przy czym podzespoły objęte są dziesięcioletnim okresem gwarancyjnym. Posiadamy własną halę produkcyjną, co pozwala nam w stu procentach kontrolować proces produkcji i na bieżąco wprowadzać poprawki i udoskonalenia skonsultowane ze zleceniodawcą.

Przedsiębiorcom z Nowego Sączu oferujemy wagi samochodowe, ale nie tylko. Nasze usługi uwzględniają również:

 • produkcję i sprzedaż wszelkiego rodzaju wag kolejowych, platformowych i wielu innych,
 • profesjonalny i skuteczny serwis urządzeń i systemów ważących,
 • wypożyczanie wzorców masy o różnych nominałach,
 • instalacja systemów pozycjonowania i kontroli poprawności wskazań wagi.

Zobacz ofertę GAWAG w innych miastach:

[opinie-klientow]

  Gabriel Markowski z Nowego Sącza

  Szczerze się przyznając to nie zdawałem sobie, jak wielkim ułatwieniem podczas pracy będą wagi samochodowe. Nowy Sącz jest miejscem prowadzenia mojej firmy i teraz już nie wyobrażam sobie, jak mogłem funkcjonować bez tych wag. Gawag dostarczył i zamontował nam wagi samochodowe. Fachowo i w krótkim czasie.

  Jacek z Nowego Sącza

  Dzisiaj mogę napisać, jak sprawdza się moja nowa waga samochodowa. Nowy Sącz polecił GAWAG i dzięki temu dzisiaj oddano do użytku solidną i piekielnie dokładną wagę zagłębioną. Prace nad fundamentami poszły naprawdę zgrabnie, nie mam żadnych zastrzeżeń. ]

  Szymański z Nowego Sącza

  Wszystkie wagi samochodowe w Nowym Sączu, z jakimi miałem do czynienia nie nadawały się do mojego przedsiębiorstwa. Na szczęście pojawiła się oferta regionalna GAWAGU i od razu wszystko stało się jasne, kto rozdaje karty w regionie :) Szybka realizacja zlecenia i profesjonalne podejście do klienta - to lubię.