Wagi samochodowe Brzeg. Opolszczyzna wybrała już swojego dostawcę!

Wybierz krajowego producenta. Firma GAWAG jest jednym z liderów na polskim rynku!

GAWAG to Polska firma z tradycjami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie systemów ważących różnego typu. Produkujemy jednak nie tylko wagi samochodowe, ale również między innymi:

  • wagi platformowe i paletowe,
  • wagi zbiornikowe,
  • wagi kolejowe.

Trzydzieści lat na rynku pozwoliło nam na zgromadzenie wiedzy niezbędnej do spełnienia wszystkich, nawet najbardziej indywidualnych wymagań naszych Klientów. Wykwalifikowana kadra ekspertów i własna hala produkcyjna z kolei sprawiają, że zamawiający ma pełną kontrolę, wgląd i możliwość wprowadzania korekt przez cały czas realizacji zamówienia.

Wychodzące z naszej fabryki wszelkiego rodzaju systemy ważące spełniają wszystkie niezbędne normy. GAWAG posiada liczne certyfikaty i uprawnienia, które ważne są tak w kraju, jak i na terenie państw członkowskich Unii Europejskiej. Nie wybieraj kota w worku – postaw na sprawdzoną markę. Najlepsze wagi samochodowe w Brzegu? Tylko GAWAG!

Najlepsze wagi samochodowe w Brzegu i okolicach

Jakość naszych produktów potwierdzają opinie dotychczasowych Klientów! Oprócz kompleksowej obsługi serwisowej oferujemy również trzyletnią gwarancję na wszystkie zrealizowane w całości zamówienia (poszczególne podzespoły posiadają dziesięcioletnią gwarancję). Współpracujemy tylko z najlepszymi w branży, dlatego mamy pewność, że produkt końcowy wyposażony jest w najwyższej jakości systemy elektroniczne, które nie mają sobie równych na światowym rynku.

Wybierając GAWAG , stawiasz na wieloletnią współpracę z godnym zaufania partnerem. Pielęgnujemy relacje z Klientami, ponieważ to oni tworzą sukces i dają nam powód do dumy. Wszyscy pracownicy firmy to ludzie z pasją, oddani swojemu rzemiosłu w stu procentach. Przekłada się to oczywiście na wysokie standardy projektów. Nie wierzysz? Przekonaj się sam – wystarczy nawiązać kontakt, aby przekonać się, jak poważnie podchodzimy do wykonywanej pracy.