Wagi samochodowe Radom

Wagi samochodowe Radom. Dlaczego warto postawić na produkty firmy GAWAG?

Warto postawić na różnorodność – szeroka gama produktów w ofercie GAWAG

Prowadzisz przedsiębiorstwo handlowe, transportowe lub spedycyjne w Radomiu i szukasz wag samochodowych najwyższej jakości? Doskonale się składa, ponieważ firma GAWAG oferuje swoje usługi na terenie całego kraju. Nasza hala produkcyjna przystosowana jest do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych i indywidualnych zamówień – to jedna z rzeczy, z których jesteśmy najbardziej dumni. Profesjonalna kadra z pewnością poradzi sobie z każdym postawionym przed nią zadaniem!

Wagi samochodowe to jednak nie wszystko, co mamy do zaoferowania Klientom z Radomia i okolic. Produkujemy również wiele innych typów systemów ważących, jak na przykład wagi kolejowe czy platformowe. W dodatku dla Klientów wymagających bardziej spersonalizowanych modeli, takich jak wagi przenośne, również mamy dobre wieści. Posiadanie własnej hali produkcyjnej pozwala nam na produkowanie właśnie takich, dostosowanych do indywidualnych potrzeb produktów.

[su_heading size=”21″]Więcej informacji:[su_button url=”https://gawag.pl/wagi-samochodowe/” background=”#4c4d8e” size=”15″ center=”yes”]Wagi samochodowe[/su_button][/su_heading]

Wagi samochodowe GAWAG w Radomiu – co powinieneś wiedzieć o naszej firmie?

Jesteśmy naprawdę dumni z wielu rzeczy – w tym z systemu obsługi Klienta. Nasi pracownicy z przyjemnością wesprą Cię fachową wiedzą, a umiejętności specjalistów odpowiedzialnych za tworzenie projektów przekroczą Twoje oczekiwania. Wierzymy, że budowanie trwałych relacji opartych na zaufaniu jest kluczem do sukcesu, więc podchodzimy indywidualnie i z takim samym zaangażowaniem do każdego zamówienia. Dodatkowe korzyści płynące z wyboru oferty GAWAG? Oto kilka z nich:

 • trzyletnia gwarancja na wszystkie wyprodukowane przez nas wagi,
 • produkty zgodne z normami i prawami dotyczącymi transportu na terenie Unii Europejskiej,
 • gwarancja najlepszych układów pomiarowych od naszego Autoryzowanego Partnera Mettler-Toledo,
 • szeroka gama dostępnych produktów i profesjonalny serwis wag samochodowych na terenie Radomia.

To oczywiście tylko część rzeczy, jakie mamy do zaoferowania naszym Klientom. Nie wierzysz? Sprawdź nasze opinie lub po prostu zapoznaj się z ofertą firmy GAWAG na stronie internetowej.

Zobacz naszą ofertę w innych lokalizacjach:

[opinie-klientow]

  Amelia Górska z Radomia

  Jeśli chodzi o GAWAG to jak najbardziej polecam wagi samochodowe. Radom wcześniej nie był na liście miast, do których docierają, ale teraz wiem, że warto było się dodzwonić i umówić na konsultację. Teraz nie dość, że mam wagi na swojej posesji to jeszcze Radom jest uwzględniony dla innych klientów regionalnych.

  Patryk Śliwiński z Radomia

  Fenomenalna waga samochodowa. Radom polecił, że jeśli chcę wagę najazdową do swojego magazynu, to najlepiej skontaktować się z Gawagiem. Tak też zrobiłem i w efekcie kupiłem świetną wagę, która praktycznie nie popełnia nawet najmniejszych błędów!

  artur.ski z Radomia

  Ja tam od dawna wiem, kto robi najlepsze wagi samochodowe w Radomiu. Z firmą GAWAG współpracujemy od 2016, kiedy to zamówiłem wagę najazdową przy hali ze zbożem. Do dziś już nawet nie pamiętam, ile tych wag powstało, ale do żadnej nigdy nie miałem uwag czy zastrzeżeń.