Wagi samochodowe Toruń? GAWAG przedstawia bezkonkurencyjną ofertę

Jesteśmy już w całej Polsce – wagi samochodowe od ręki w Toruniu

Szukasz dostawcy specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu Twoje transporty będą zgodne z wszelkimi obowiązującymi na terenie Polski i Unii Europejskiej normami? Nie mogłeś trafić lepiej. Wagi samochodowe firmy GAWAG to najwyższa półka i gwarancja bezpieczeństwa i jakości – teraz dostępne również w Toruniu. Jesteśmy bezpośrednim producentem z własną halą produkcyjną, co pozwala nam na między innymi:

  • dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb Klienta,
  • szybkie i, przede wszystkim, terminowe realizowanie zleceń,
  • zachowanie pełen kontroli nad procesem produkcji i dopilnowanie jakości produktu końcowego,
  • oferowanie najwyższej klasy wag samochodowych w niewygórowanej cenie.
Więcej informacji:

Oprócz wielu znanych marek, jak Polfarma czy LOT, współpracujemy również z małymi i średnimi przedsiębiorstwami z całej Polski. Wspieramy rodzimy kapitał i lokalny biznes na terenie kraju – od Torunia aż po góry!

Wagi samochodowe GAWAG Toruń – podwójna gwarancja od renomowanej marki

Po pierwsze, posiadanie własnej hali produkcyjnej i trzydziestoletnie doświadczenie w branży pozwalają nam na tworzenie wyjątkowych projektów, dopasowanych indywidualnie do Twoich wymagań. To, w połączeniu z pozytywnymi opiniami, jakimi możemy się pochwalić, stanowi potwierdzenie naszej jakości i daje gwarancję zadowolenia. Po drugie, na każdą wyprodukowaną przez GAWAG wagę samochodową otrzymujesz trzyletnią gwarancję, z kolei na podzespoły okres ten wydłużony jest do dziesięciu lat.

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, a jednym z naszych Autoryzowanych Partnerów jest firma Mettler-Toledo – jeden z przodujących producentów wyspecjalizowanej elektroniki do systemów ważących. Przekłada się to na długowieczność, stabilność i niezawodną pracę naszych produktów. Nie wierzysz? Rzuć okiem na posiadane przez nas autoryzacje i dopuszczenia. Dzięki wagom samochodowym GAWAG Twoje transporty poruszać się mogą nie tylko z i do Torunia, ale również na terenie całej Unii Europejskiej.