Wagi samochodowe Toruń

Wagi samochodowe Toruń? GAWAG przedstawia bezkonkurencyjną ofertę

Jesteśmy już w całej Polsce – wagi samochodowe od ręki w Toruniu

Szukasz dostawcy specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu Twoje transporty będą zgodne z wszelkimi obowiązującymi na terenie Polski i Unii Europejskiej normami? Nie mogłeś trafić lepiej. Wagi samochodowe firmy GAWAG to najwyższa półka i gwarancja bezpieczeństwa i jakości – teraz dostępne również w Toruniu. Jesteśmy bezpośrednim producentem z własną halą produkcyjną, co pozwala nam na między innymi:

 • dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb Klienta,
 • szybkie i, przede wszystkim, terminowe realizowanie zleceń,
 • zachowanie pełen kontroli nad procesem produkcji i dopilnowanie jakości produktu końcowego,
 • oferowanie najwyższej klasy wag samochodowych w niewygórowanej cenie.

[su_heading size=”21″]Więcej informacji:[su_button url=”https://gawag.pl/wagi-samochodowe/” background=”#4c4d8e” size=”15″ center=”yes”]Wagi samochodowe[/su_button][/su_heading]

Oprócz wielu znanych marek, jak Polfarma czy LOT, współpracujemy również z małymi i średnimi przedsiębiorstwami z całej Polski. Wspieramy rodzimy kapitał i lokalny biznes na terenie kraju – od Torunia aż po góry!

Wagi samochodowe GAWAG Toruń – podwójna gwarancja od renomowanej marki

Po pierwsze, posiadanie własnej hali produkcyjnej i trzydziestoletnie doświadczenie w branży pozwalają nam na tworzenie wyjątkowych projektów, dopasowanych indywidualnie do Twoich wymagań. To, w połączeniu z pozytywnymi opiniami, jakimi możemy się pochwalić, stanowi potwierdzenie naszej jakości i daje gwarancję zadowolenia. Po drugie, na każdą wyprodukowaną przez GAWAG wagę samochodową otrzymujesz trzyletnią gwarancję, z kolei na podzespoły okres ten wydłużony jest do dziesięciu lat.

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, a jednym z naszych Autoryzowanych Partnerów jest firma Mettler-Toledo – jeden z przodujących producentów wyspecjalizowanej elektroniki do systemów ważących. Przekłada się to na długowieczność, stabilność i niezawodną pracę naszych produktów. Nie wierzysz? Rzuć okiem na posiadane przez nas autoryzacje i dopuszczenia. Dzięki wagom samochodowym GAWAG Twoje transporty poruszać się mogą nie tylko z i do Torunia, ale również na terenie całej Unii Europejskiej.

Zobacz wagi samochodowe w Twojej okolicy:

[opinie-klientow]

  Magda z Torunia

  Absolutna światowa czołówka. Zwiedziłem magazyny całej Europy i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że mamy tutaj najlepsze wagi samochodowe. Toruń powinien stawiać tylko i wyłącznie na GAWAG, bo to najlepsza inwestycja. Technologia, którą stosuje ta firma to absolutny top, który umożliwia dużo więcej niż tylko ważenie. Rejestracja surowców i towaru jest dużo prostsza.

  Oskar Tomczak z Torunia

  Nieoceniona waga samochodowa. Toruń polecił Gawag, a ja na tym bardzo skorzystałem. Ta waga pomaga w gromadzeniu informacji i kontrolowaniu ilości towaru. Technologia musiała pójść szybko w górę, skoro tyle różnych rzeczy robię z pomocą jednej wagi samochodowej. Swoją zamówiłem w Gawagu i jestem z niej naprawdę bardzo zadowolony.

  Kacper z Torunia

  Miałem po prostu szczęście, że trafiłem właśnie na wasze Wagi samochodowe w Toruniu. Firma GAWAG klientów traktuje z szacunkiem, aż chce się do nich wracać. Pomiary niesamowicie dokładne. Aby wszystkie firmy działały tak sprawnie jak Wasza!