Wagi samochodowe Białystok. GAWAG dominuje krajowy rynek – przekonaj się dlaczego!

Najwyższej klasy wagi samochodowe – Białystok i okoliczni przedsiębiorcy już wiedzą

Każda firma, która ma chociaż odrobinę wspólnego z transportem, powinna wyposażyć się w odpowiednie wagi samochodowe. Białystok to z kolei najważniejszy ośrodek handlowy we wschodniej części kraju, ale również najistotniejszy przystanek przy transporcie towarów na wschód Europy. W związku z tym, przedsiębiorcy z miasta wojewódzkiego muszą mieć pewność, ze wysyłane i przejeżdżające przez ich punkty transporty spełniają wszelkie obowiązujące normy.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, ponieważ produkcją i serwisem wag samochodowych zajmujemy się już od dawna. Teraz docieramy również do Białegostoku, a to niezwykle konkurencyjny rynek. Co nas odróżnia od konkurencji?

  1. Przede wszystkim podejście do Klienta – dążymy do nawiązywania trwałych relacji, a przy tym stałym Klientom oferujemy niezwykle korzystne warunki.
  2. Obszerna oferta. Produkujemy nie tylko wagi samochodowe dla Klientów z Białegostoku – działamy na terenie całego kraju i wykonujemy też inne typy systemów ważących, jak np. wagi kolejowe.
  3. Wieloletnia gwarancja. Wiemy, że oferujemy najwyższej jakości wagi i systemy elektroniczne, dlatego nie boimy się kilkuletniego okresu gwarancyjnego. Nawet do dziesięciu lat na poszczególne podzespoły!

Wagi samochodowe – Białystok

Współpracujemy z wieloma rozpoznawalnymi na polskim rynku markami, takimi jak na przykład Polpharma czy Zott. Nie oznacza to jednak, że zamykamy się na małych przedsiębiorców – wręcz przeciwnie. Większość naszych Klientów to lokalni biznesmeni, którzy w ten czy inny sposób mają styczność z transportami i konieczność posiadania pojedynczych systemów ważących. Wykonywane w naszej hali produkcyjnej wagi samochodowe trafiły już do wielu zadowolonych Klientów z Białegostoku. Ponadto, zajmujemy się również serwisem i wypożyczaniem wzorców masy. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu – pracownicy GAWAG z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania.

Łomża także znalazła się na naszej liście miast, które objęte zostały ofertą regionalną GAWAGU.