Wagi samochodowe Poznań

Gawag to sprawdzona marka. Dostarczamy wagi samochodowe również do Poznania

Wagi samochodowe to opłacalna inwestycja

Wagi samochodowe są inwestycją na wiele lat, dlatego szczególnie ważne jest, żeby wybrać sprzęt sprawdzonego producenta. Firma GAWAG oferuje produkcję, sprzedaż, montaż, serwis oraz dostawę oprogramowana do obsługi elektronicznych systemów ważących. Cenne doświadczenie zebraliśmy podczas 30 lat działania naszej firmy, współpracując z największymi polskimi firmami, m.in. z ZOTT, KGHM, czy LOT. Jakość naszych produktów potwierdzają również liczne certyfikaty, takie jak certyfikat ISO. Posiadamy również wszelkie niezbędne dopuszczenia na terenie Unii Europejskiej, umożliwiające stosowanie naszego sprzętu przy transportach międzynarodowych.

Zadzwoń:

GAWAG dostosowuję swoją ofertę do potrzeb Klienta

Zdajemy sobie sprawę z indywidualnych wymagań Klientów, dlatego nasze zamówienia i każdą ofertę konsultujemy bezpośrednio z nimi. Posiadamy własną halę produkcyjną, dlatego możemy dostosować wyprodukowany sprzęt do specyfiki przeznaczenia, jakie zaplanował dla niego nasz Klient. Sercem każdej wagi jest zestaw najnowocześniejszych cyfrowych lub analogowych przetworników nacisku firmy Mettler-Toledo, zapewniających długie i efektywne działanie. Wszystko za sprawą samych przetworników wykonanych z nierdzewnej stali, która wytrzyma obciążenia, służąc Ci przez całe lata.

Wagi samochodowe GAWAG dotarły do Poznania

Wiemy jak wiele dużych firm ma swoje siedziby w Poznaniu, dlatego swoją ofertę kierujemy również do tego miasta. Przez stolicę Wielkopolski przebiega wiele szlaków transportowych. Wszelkie transporty na terenie Polski podlegają wielu restrykcjom, w tym normom wagowym. Dlatego przy logistyce ważne są skuteczne i trwałe wagi, zarówno samochodowe, jak i kolejowe. Nowoczesne wagi GAWAG dają możliwość zarejestrowania wszystkich informacji dotyczących dostawy i wysyłki towarów, co zdecydowanie usprawnia działanie firmy.

Zobacz naszą ofertę w innych lokalizacjach:

  Kacper Czaja z Poznania

  Solidne i dokładne wagi samochodowe. Poznań wie, jak sobie radzić z problemami. Firma GAWAG stanęła na wysokości zadania i wszystko poszło po prostu fenomenalnie. W moim przypadku nie było żadnych problemów. Umówiliśmy się na konkretny termin, a same prace trwały tyle co nic. Teraz mam wagę najazdową, której można w pełni ufać.

  jakub pietrzak z Poznania

  Naprawdę dobra waga samochodowa. Poznań na grupie tematycznej polecił Gawag, a ja się posłuchałem. Niczego nie żałuję, Panowie oddali do użytku precyzyjną i solidną wagę najazdową. Polecam z czystym sumieniem!

  Maciej Wójcik z Poznania

  Jedyne wagi samochodowe w Poznaniu, które są warte uwagi! Niezawodne pod każdym względem, a GAWAG zna się na swojej robocie. Wszystko poszło zgodnie z planem, waga oddana do użytku na czas, nie było żadnych problemów, a sama cena naprawdę może się podobać.