Wagi samochodowe Leszno

Leszno to idealne miejsce na założenie firmy. Wagi samochodowe GAWAG usprawnią działanie każdej z nich

GAWAG dostarcza wszystkie rodzaje wag

Jesteśmy wiodącym producentem wag samochodowych, wag kolejowych, wag platformowych, paletowych i zbiornikowych, które dostarczamy na terenie całego kraju. Zapewniamy w pełni kompleksową obsługę, oferując produkcję, sprzedaż, montaż, serwis oraz dostawę oprogramowana do obsługi elektronicznych systemów ważących. Do tego, jesteśmy w stanie dostosować ofertę w pełni do wymagań Klienta – umożliwia nam to własna hala produkcyjna. W zakres naszych usług wchodzi również wypożyczanie wzorców masy (o nominałach 1000, 500 i 25 kg).

[su_heading size=”21″]Zadzwoń:[su_button url=”tel:+48774156206″ background=”#4c4d8e” size=”15″ center=”yes”]77 415 62 06[/su_button][/su_heading]

Wagi samochodowe GAWAG to najnowocześniejszy sprzęt

Jesteśmy jedną z trzech firm w Polsce będącą Autoryzowanym Partnerem firmy Mettler-Toledo, produkującej najnowocześniejsze cyfrowe lub analogowe przetworniki nacisku – serce każdej wagi. Generują one sygnały wyjściowe w postaci cyfrowej, zapewniając tym samym zwarty strumień transmisji danych. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu, wagi GAWAG dostarczą Ci wszelkich niezbędnym informacji na temat transportu, usprawniając logistykę Twojej firmy i pozwalając na spełnienie wszelkich restrykcyjnych wymogów i limitów wagowych, jakie na przewoźników nakłada polskie prawo.

Wagi GAWAG rozwijają się również w Lesznie

Jesteśmy liderami w branży. Nieocenione zaplecze merytoryczne zapewnia nam ponad 30 lat doświadczenia w produkcji wag. Przy tym, dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Klienta, nawiązaliśmy współpracę z największymi polskimi firmami, w tym z KGHM, czy LOT. Najwyższą jakość naszych produktów, oprócz pozytywnej opinii największych marek, potwierdzają liczne certyfikaty, m.in. certyfikat ISO oraz wszelkie dopuszczenia niezbędne na terenie Unii Europejskiej, które umożliwiają wagom GAWAG obsługiwanie międzynarodowych transportów.

Zobacz ofertę GAWAG w innych miastach:

[opinie-klientow]

  Dawit.S z Leszna

  Po prostu najlepsze wagi samochodowe! Leszno może w pełni zaufać GAWAGOWI, to już druga waga, która powstała u mnie dzięki tej firmie. Tym razem potrzebna mi była waga zagłębiona, a firma stanęła na wysokości zadania. Prace trwały tyle, co nic, a waga jest solidna i bardzo precyzyjna. Cóż więcej dodać! Polecam serdecznie.

  Kaczmarski z Leszna

  Niezawodna waga samochodowa. Leszno ma różne oferty, ale ta z GAWAG najbardziej przypadła mi do gustu. I całe szczęście! Waga najazdowa jest po prostu świetna. Pomiary są bardzo dokładne, robiliśmy z chłopakami kilka testów i za każdym razem wynik był pozytywny. Polecam serdecznie!

  Sławomir.J z Leszna

  Moje nowe wagi samochodowe w Lesznie imponują każdemu, ale bez obaw, zawsze mówię, kto wykonał dla mnie te cudeńka! Każda waga najazdowa i zagłębiona od GAWAG sprawdza się po prostu świetnie i ludzie to widzą. W naszych magazynach nie ma miejsca na nieścisłości, potrzebne nam są zawsze dokładne pomiary, a wagi tej firmy jeszcze nigdy nie zawiodły.