Wagi samochodowe Ostrów Wielkopolski

Wagi samochodowe Ostrów Wielkopolski. Czym odróżnia się GAWAG od konkurencji?

Obszerna, elastyczna oferta i produkty dostosowane do Twoich potrzeb

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą z Ostrowa Wielkopolskiego lub okolic i potrzebujesz najlepszych i najbardziej precyzyjnych wag samochodowych, to świetnie trafiłeś. Firma GAWAG dociera już do każdego miasta w Polsce. Posiadamy własną halę produkcyjną, dzięki czemu jesteśmy w stanie spersonalizować każde zamówienie, niezależnie od etapu produkcji. Oznacza to również, że potrafimy precyzyjnie określić termin realizacji zlecenia. Zatrudniamy najlepszych profesjonalistów, którzy wyjaśnią Ci wszystkie technologiczne zagwozdki.

Dla klientów z Ostrowa Wielkopolskiego mamy jednak więcej, niż tylko wagi samochodowe. Zajmujemy się również produkcją między innymi:

 • wag kolejowych pomostowych,
 • wag platformowych i przenośnych,
 • wag zbiornikowych (przystosowanych do pracy w ciężkich warunkach przemysłowych).

Nie ma dla nas zadań niemożliwych, ponieważ w branży jesteśmy już ponad 30 lat. Własna hala produkcyjna i wykwalifikowana kadra pozwalają nam na realizację nawet najbardziej indywidualnych zleceń. Niezależnie od tego, jakich systemów ważących potrzebujesz, sprostamy każdemu wyzwaniu!

Wagi samochodowe Ostrów Wielkopolski – najważniejsze informacje o firmie GAWAG

Zaufały nam już setki Klientów – i tych mniejszych, i większych. Do najbardziej znanych marek, które korzystają z usług firmy GAWAG, należą na przykład LOT czy Polpharma. Do tej pory wykonaliśmy ponad 7000 legalizacji i prawie 1000 wag samochodowych najwyższej jakości. Stawiamy na długotrwałą współpracę i relacje oparte na zaufaniu, ponieważ tradycja to jedna z wartości, które cenimy najbardziej.

Oferujemy trzyletnią gwarancję na wszystkie produkowane wagi, a na poszczególne podzespoły o siedem lat dłuższą. W dodatku współpracujemy z najlepszymi producentami systemów elektronicznych i układów pomiarowych, takimi jak Mettler-Toledo. Jeżeli masz wątpliwości, wystarczy poczytać opinie, jakie wystawili nam dotychczasowi Klienci. Nawiązując relację dbamy o Ciebie i o Twoją firmę, nie o grubość portfela.

Zobacz naszą ofertę w innych lokalizacjach:

[opinie-klientow]

  olaf wiśniewski z Ostrowa Wielkopolskiego

  GAWAG nie ma sobie równych, jeśli chodzi o wagi samochodowe. Ostrów Wielkopolski wydaje się być jednomyślny, bo jak szukałem firmy, to zdecydowana większość polecała GAWAG. Teraz już mnie to nie dziwi. Prawdziwi zawodowcy, wiedzieli, jak się za to zabrać, prace trwały dosłownie chwilę, a moja nowa waga jest już w użytku.

  józef.o z Ostrowa Wielkopolskiego

  Już od dwóch dni pracuje moja nowa waga samochodowa. Ostrów Wielkopolski polecał Gawag, ja posłuchałem i tylko dlatego wszystko poszło jak po maśle. Nie mieliśmy żadnych problemów z instalacją, fundament został przygotowany na miejscu i jest trwale związany z gruntem. Sama waga zagłębiona jest bardzo dokładna i póki co się nie myli. Nie mam żadnych uwag!

  Jakub Kubiak z Ostrowa Wielkopolskiego

  GAWAG ma najlepsze wagi samochodowe w Ostrowie Wielkopolskim, a może i w całej Polsce. Do wag najazdowych, które zainstalowano koło moich warsztatów, nie mam żadnych uwag, powiem więcej - prace poszły naprawdę zgrabnie, a firma bezproblemowo uwinęła się przed terminem. Za to należy się ogromny plus.