Wagi samochodowe Ostrów Wielkopolski

Wagi samochodowe Ostrów Wielkopolski. Czym odróżnia się GAWAG od konkurencji?

Obszerna, elastyczna oferta i produkty dostosowane do Twoich potrzeb

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą z Ostrowa Wielkopolskiego lub okolic i potrzebujesz najlepszych i najbardziej precyzyjnych wag samochodowych, to świetnie trafiłeś. Firma GAWAG dociera już do każdego miasta w Polsce. Posiadamy własną halę produkcyjną, dzięki czemu jesteśmy w stanie spersonalizować każde zamówienie, niezależnie od etapu produkcji. Oznacza to również, że potrafimy precyzyjnie określić termin realizacji zlecenia. Zatrudniamy najlepszych profesjonalistów, którzy wyjaśnią Ci wszystkie technologiczne zagwozdki.

Dla klientów z Ostrowa Wielkopolskiego mamy jednak więcej, niż tylko wagi samochodowe. Zajmujemy się również produkcją między innymi:

  • wag kolejowych pomostowych,
  • wag platformowych i przenośnych,
  • wag zbiornikowych (przystosowanych do pracy w ciężkich warunkach przemysłowych).

Nie ma dla nas zadań niemożliwych, ponieważ w branży jesteśmy już ponad 30 lat. Własna hala produkcyjna i wykwalifikowana kadra pozwalają nam na realizację nawet najbardziej indywidualnych zleceń. Niezależnie od tego, jakich systemów ważących potrzebujesz, sprostamy każdemu wyzwaniu!

Wagi samochodowe Ostrów Wielkopolski – najważniejsze informacje o firmie GAWAG

Zaufały nam już setki Klientów – i tych mniejszych, i większych. Do najbardziej znanych marek, które korzystają z usług firmy GAWAG, należą na przykład LOT czy Polpharma. Do tej pory wykonaliśmy ponad 7000 legalizacji i prawie 1000 wag samochodowych najwyższej jakości. Stawiamy na długotrwałą współpracę i relacje oparte na zaufaniu, ponieważ tradycja to jedna z wartości, które cenimy najbardziej.

Oferujemy trzyletnią gwarancję na wszystkie produkowane wagi, a na poszczególne podzespoły o siedem lat dłuższą. W dodatku współpracujemy z najlepszymi producentami systemów elektronicznych i układów pomiarowych, takimi jak Mettler-Toledo. Jeżeli masz wątpliwości, wystarczy poczytać opinie, jakie wystawili nam dotychczasowi Klienci. Nawiązując relację dbamy o Ciebie i o Twoją firmę, nie o grubość portfela.

Zobacz naszą ofertę w innych lokalizacjach:

[opinie-klientow]