Wagi samochodowe Gdynia

Najlepsze wagi samochodowe w Gdyni? Zapoznaj się z ofertę GAWAG – na pewno nie pożałujesz

Co wyróżnia naszą ofertę?

 1. W naszym katalogu znajdziesz wiele różnych typów wag, od samochodowych, przez platformowe i kolejowe, aż po precyzyjne czy przenośne modele. Posiadamy również własną halę produkcyjną, więc nie ma problemu ze spersonalizowaniem zamówienia tak, aby odpowiadało indywidualnym, specyficznym wymaganiom.
 2. Jesteśmy na rynku już od ponad trzydziestu lat. Branżę znamy od podszewki, tak jak rynek, dlatego z całą pewnością siebie możemy powiedzieć, że nasza oferta na wagi samochodowe jest najlepsza dla Klientów z Gdyni.
 3. Cenimy sobie bliskie i oparte na zaufaniu relacje z Klientami. Zaufało nam wiele znanych marek, jak na przykład Zott czy Łowicz, ale nasza oferta jest na tyle elastyczna, że również mniejsi przedsiębiorcy mogą z niej skorzystać. W dodatku oferujemy 3-letnią gwarancję na każdą wyprodukowaną wagę i aż 10-letnią na podzespoły.

[su_heading size=”21″]Więcej informacji:[su_button url=”https://gawag.pl/wagi-samochodowe/” background=”#4c4d8e” size=”15″ center=”yes”]Wagi samochodowe[/su_button][/su_heading]

Wagi samochodowe GAWAG Gdynia – pełen profesjonalizm i gwarancja zadowolenia

Jedną z głównych zalet firmy GAWAG jest nasza elastyczność. Dopasowujemy produkowane wagi samochodowe do potrzeb Klientów – czy to z Gdyni, stolicy czy jakiegokolwiek innego miasta na terenie Polski. Szczególnie dumni jesteśmy z naszych pracowników odpowiedzialnych za projekty, ponieważ ich doświadczenie i wiedza pozwalają im tworzyć wagi, które spełnią indywidualne oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Wszystkie zadania staramy się realizować w możliwie najbliższym terminie i podać określony czas odbioru bądź dostawy. Stale dopracowujemy ofertę i podnosimy jakość obsługi, aby sprostać rosnącym wymaganiom zarówno rynku, jak i konsumentów.

Szukasz firmy o sprawdzonych referencjach na terenie trójmiasta? Wagi samochodowe GAWAG teraz również w Gdyni

Posiadamy wiele pozytywnych opinii, ponieważ na przestrzeni lat zbudowaliśmy opinię zaufanej marki. Indywidualne podejście do każdego zamówienia jest zwłaszcza cenione przez Klientów, a nasze produkty bronią się same. Dysponujemy licznymi certyfikatami jakości i wszelkimi niezbędnymi pozwoleniami, a zmiany w przepisach śledzimy na bieżąco. Wszystko po to, aby nie zaskoczyła Cię nieoczekiwana kontrola.

Zobacz ofertę w innych miastach:

[opinie-klientow]

  Martyna Nowak z Gdyni

  Wszyscy moi współpracownicy są zadowoleni z tego, jak działają nowe wagi samochodowe. Gdynia może w pełni polegać na Gawagu, nasze zamówienia były przygotowane terminowo i bardzo dokładnie. Fundamenty do wag zagłębionych były robione sprawnie i bezproblemowo, Panowie poradzili sobie z tym naprawdę dobrze.

  Kuba z Gdyni

  Jestem naprawdę zadowolony z tego, jak działa moja nowa waga samochodowa. Gdynia polecała GAWAG, a od dzisiaj sam się do tych komentarzy dołączam. Kawał dobrej roboty, wcześniej nawet do głowy by mi nie przyszło, że waga najazdowa może być aż tak dokładna. Dzisiaj mieliśmy ją pierwszy dzień, więc długo robiliśmy testy z chłopakami. Wnioski jak najbardziej na +

  Kamil Kozłowski z Gdyni

  Trafiając na Wasze wagi samochodowe w Gdyni wiedziałem jedno - to będzie czysta przyjemność. Dokładność pomiarów, szybkość odczytu danych i bezproblemowe podejście. GAWAG zna się na rzeczy i właśnie dlatego tak cenię sobie współpracę z tą firmą.