Wagi samochodowe Łęczyca

Wagi samochodowe GAWAG to sprawna logistyka. Wiedzą o tym największe firmy w Łęczycy

Wagi samochodowe GAWAG w Łęczycy

Łęczyca położona jest przy drodze krajowej nr 91, łączącej północ z południem naszego kraju. To strategiczne położenie sprawia, że swoje siedziby ma tam wiele firm transportowych, których sprawna logistyka uzależniona jest od efektywnego uzyskiwania informacji na temat transportu. Umożliwiają to nowoczesne wagi samochodowe GAWAG, wyposażone w cyfrowe lub analogowe przetworniki nacisku firmy Mettler-Toledo, zapewniające długie i efektywne działanie. Wykonujemy również wagi i systemy do stref zagrożonych wybuchem EEx, czyniąc naszą ofertę największą na rynku.

Zadzwoń:

Wagi GAWAG to 30 lat doświadczenia

Na rynku działamy od ponad 30 lat, zaopatrując w tym czasie niezliczoną ilość firm, od niedużych przedsiębiorstw, aż po największe polskie marki, w tym LOT, czy KGHM. Nasze doświadczenie, nieporównywalne z żadnym innym producentem na polskim rynku, umożliwia nam na tworzenie niezwykle efektywnego sprzętu, w tym wag samochodowych, wag kolejowych, platformowych, paletowych, czy zbiornikowych. Wszystkie modele cechuje najwyższa jakość i trwałość, którą osiągamy poprzez zastosowanie najlepszych materiałów, w tym stali nierdzewnej, wytrzymującej ogromne obciążenia.

GAWAG usprawni działanie Twojej firmy

Sprawny przewóz towarów umożliwia tylko wykorzystanie najwyższej klasy sprzętu. Wagi GAWAG dostarczają wszelkich niezbędnych danych na temat transportu, usprawniając działanie Twojej firmy. Umożliwia nam to współpraca z naszym Autoryzowanym Partnerem, firmą Mettler-Toledo, produkującą uznaną na rynku nowoczesną i niezwykle dokładną elektronikę wagową. Wybierając GAWAG stawiasz na sprawdzoną markę, o konsekwentnie wypracowanej renomie. Dzięki nam będziesz mógł bez problemu spełnić wszystkie regulacje prawne, które kontrolują rynek przewozu towarów w naszym kraju – zwłaszcza restrykcyjne przepisy wagowe.

Zobacz ofertę GAWAG w innych miastach:

  Rafał z Łęczycy

  GAWAG ma zdecydowanie najlepsze wagi samochodowe. Łęczyca ma wiele ofert, ale ta z GAWAG-u jest po prostu najkorzystniejsza. To już drugi raz, kiedy skorzystałem z ich usług. Za każdym razem byłem pod wrażeniem, jak sprawnie idą wszystkie prace.

  Oliwia Szulc z Łęczycy

  Jestem bardzo zadowolony z tego, jak działa moja nowa waga samochodowa. Łęczyca może w pełni ufać wagom Gawagu - pomiary są niezwykle dokładne. Prace zostały zakończone przed czasem i nie było podczas nich żadnych problemów. Zwłaszcza przygotowanie fundamentów poszło zgrabnie.

  ewa walczak z Łęczycy

  Wiedziałam, że dzięki GAWAGowi wagi samochodowe w Łęczycy będą rozchwytywane. Teraz ciężko obejść się prowadząc większą firmę bez sprzętu, który ułatwia całą pracę. Na szczęście firma spełniła wszystkie moje oczekiwania. Znalazło się tutaj miejsce na dostarczenie wagi a także jej legalizację.